Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

atomic reče pred 1 uro:

Da je pa SUV bolj varen zgolj zato, ker je SUV, je neumnost. Saj tudi v Kangooju sediš precej višje, kot v BMW M3.

 

Točno, recimo Pick-upi spadajo v kategorijo vozil z najslabšimi rezultati v varnosti, pa so visoki. Ne vem, kako in zakaj bi višina vplivala na to, da je vozilo bolj varno.

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 49 minutami:

Ma se samo meni zdi žalostno, da smo prišli do te točke, da si kupiš SUV ker te boli patak za ostale in jih lahko vse pregaziš? Se mi zdi, da je to kar razširjeno razmišlja je v prometu pri nas. :(

Itak, bodmo solidarni pa kupmo ene mejhne bolhce, da bodo naključni blesavi pešaki bolj varni in da me en papak v tritonskem SUV kontejnerju sesuje na voziček.

 

Prvo bom gledu nase in na sopotnike v avtu, pol šele na druge.

 

Drgač najboljša preventiva je vozit po pamet. Če že maš SUV, pickup al kaj višjega/težjega, s takšnim avtom pač ne morš vozit tok hitro in polagat ovinkov kot s kakšno teslo. Drugačen avto, drugačen namen, drugačen stil vožnje.

uredilo bitje HellAngel
Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 49 minutami:

Drgač najboljša preventiva je vozit po pamet. Če že maš SUV, pickup al kaj višjega/težjega, s takšnim avtom pač ne morš vozit tok hitro in polagat ovinkov kot s kakšno teslo. Drugačen avto, drugačen namen, drugačen stil vožnje.

 

Točno, glih zato me skrbi, ko nekdo javno razglaša, da ga boli patak za druge, ker ima SUV. Naj vozi vsak kar hoče, ampak, ko nekdo misli, da lahko dela kar hoče, ker je v SUVu varen in ga ne briga za ostale ker so si samo krivi, če so klošarji in vozijo manjše avte, potem tukaj nekaj ne štima.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 21 urami:

Ej za pešca, ki ga zbijem, ko nepravilno prečka cesto, mi je pa res čisto vseeno:D

 

Od zdrsa po klancu nihče ne postane invalid ;) Od tega da ti nekdo 100 km/h pripiči v rdečo luč ali da se pijanec zabije vate pa marsikdo.

 

 

Svašta. Tebi bi bilo treba izpit vzet s takšnim odnosom.

Končno smo kot USA proper ogabno individualizem naj crknejo vsi ostali varianta.

Feget reče pred 19 urami:

 

Vsi vemo, da če damo nekomu na izbiro, da mora creshnit z drugim avtom ob 100 hm/h bo praktično vsak raje izbral SUV-a proti navadnemu avtu, vključno s tabo.

 

SUV-i so pač grdi, požrešni, dragi, edino kar imajo je varnost. Tako da nehajmo se sprenevedat. Plus dal sem ti primer, kjer bi tip zelo verjetno umrl, če ne bi imel SUV-a, tvoj primer pa tudi če bi bil v SUV-u se ne bi zanj končalo nič slabše.

Ma nimajo varnosti več. Edino SUV vs klasik avto.  Jaz bi tudi prepovedal SUVe ker eko.

 

Galko reče pred 19 urami:

 

jap potrjujem da je to res ja, s povsem novim BMW X5 je na polno zabil v nakladalko od bagerja, ker je pač ponoči na AC pri 150 kmh na prehitevalnem pasu pisal email (zakaj pa ne, če ima pa BMW) in ni opazil signalizacije za delo na cesti. V manjšem avtu bi baje crknil ko podgana.

Ziher.je samo bremzalo na polno. Crasha pri 150 ne preživiš tok izi tud v x5. Mogoč je šel 200tho pa zabrrmzal na 100? Nisem bral novice pa itak nima veze ker pitaj boga kok je res.

 

MorskaGlista reče pred 3 urami:

Ma se samo meni zdi žalostno, da smo prišli do te točke, da si kupiš SUV ker te boli patak za ostale in jih lahko vse pregaziš? Se mi zdi, da je to kar razširjeno razmišlja je v prometu pri nas. :(

When you are a hammer.... V takem sistemu smo. To se poveličuje.

 

PuskA reče pred 14 minutami:

kk pa pri X5 odpove forward collison warning ce furas na ACC 150kmh? predvidevam da je na tempomat fural al je gas tisal pa email pisal. To je ja ze zlajfalo samo od sebe na pune predn je priletel v nakladalko al kam

Jo samo itak ne bomo zvedeli.

Povezava do prispevka

Toliko brezjajčnikov, ki jim ženske ne pustijo kupit SUV-a, kot je v tej temi pa nisem srečal niti ko sem šel na obisk evnuškega dela Sultanovega harema:rofl:

 

Drugače pa dokaj basic safety test - v križišču nekdo prileti čez rdečo luč v najslabšo možno pozicijo - v vrata voznika. 

 

Če nekdo prileti vame z navadnim avtom, se zabije direktno tja kjer se meni avto začne, torej če dvignem noge mi dejansko ni nič, oziroma v najslabšem primeru zvit gleženj. Če jaz priletim v tega reveža, pa mu 1 tono moje sprednje pošati zabije direktno v faco. Ugibajmo kdo bo lepši po nesreči:D

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 1 uro:

kk pa pri X5 odpove forward collison warning ce furas na ACC 150kmh? predvidevam da je na tempomat fural al je gas tisal pa email pisal. To je ja ze zlajfalo samo od sebe na pune predn je priletel v nakladalko al kam

 

jlpktnst reče pred 46 minutami:

Ziher.je samo bremzalo na polno. Crasha pri 150 ne preživiš tok izi tud v x5. Mogoč je šel 200tho pa zabrrmzal na 100? Nisem bral novice pa itak nima veze ker pitaj boga kok je res.

 

kolikor se spomnim, je razlagal, da je pisal mail in vsake toliko gledal na cesto. Očitno je pač spregledal znak za delo na cesti, ne vem sicer kako mu je to ratalo, ker te pizdarije ful utripajo, pač prehitro je pičil verjetno ali pa so imeli uni manj opazni, manj svetleči znak. In je uletel direkt v tisto leseno dilo, ki jo dajo na začetku gradbišča, jo prebil in se nekaj metrov za njo zaletel v bager. Je pa valda na polno bremzal že pred tem, ni se 150 km/h zabil v bager in preživel ffs :D Še vedno pa je imel totalko in čisto razfukan sprednji del avta, ker valda niti od Boga poslana znamka BM fucking W še ne zna narediti avta, ki bi znal varno spraviti hitrost iz 150 km/h na 0 km/h v nekaj deset metrih. 

 

Je pa vprašanje, kaj bi bilo, če bi imel kakega Yarisa v podobnem scenariju in z isto hitrostjo.

Povezava do prispevka

Evo, vidš. Ko je prebil leseno dilo mu ni blo nč. Ko se je zabil v bager, je bil totalka. Ergo, bagri so nevarni, mormo jih prepovedat/umaknt s cest. Pa še eko niso. Keri manijaki pa še vozjo bagre, sami prepotentneži z majhnimi pimpeki, ki jim ni mar za druge.

 

Jutr grem svojga hummerja zamenat za bagra.

uredilo bitje HellAngel
Povezava do prispevka
Feget reče pred 30 minutami:

Toliko brezjajčnikov, ki jim ženske ne pustijo kupit SUV-a, kot je v tej temi pa nisem srečal niti ko sem šel na obisk evnuškega dela Sultanovega harema:rofl:

 

Drugače pa dokaj basic safety test - v križišču nekdo prileti čez rdečo luč v najslabšo možno pozicijo - v vrata voznika. 

 

Če nekdo prileti vame z navadnim avtom, se zabije direktno tja kjer se meni avto začne, torej če dvignem noge mi dejansko ni nič, oziroma v najslabšem primeru zvit gleženj. Če jaz priletim v tega reveža, pa mu 1 tono moje sprednje pošati zabije direktno v faco. Ugibajmo kdo bo lepši po nesreči:D

Kaj da ženske ne pustijo kupit SUV-a lol

 

Jz mam točno tak avto (dva v bistvu, ok enga in pol), kot sem si želel. Dve vozniški perfekciji, pa ne na tak način opredeljene samo pri meni, ampak mednarodno pripoznani in nasploh zelo čislani v krogih, kjer so prisotni avtomobilski znalci.

 

Vglavni reveži se pa pač vozite v tistem, za kar mislite, da boste okolici dali vedeti, kako zelo pomembni ste.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 30 minutami:

Toliko brezjajčnikov, ki jim ženske ne pustijo kupit SUV-a, kot je v tej temi pa nisem srečal niti ko sem šel na obisk evnuškega dela Sultanovega harema:rofl:

 

 

Će je tebi SUV bistvo življenja bog ti pomagaj , kaj da ti rečem.

 

Moj stereotip o tipičnem vozniku SUVa se je zdaj potrdil, pa sem vseeno upal, da ni temu tako :cry:

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

 

 

kolikor se spomnim, je razlagal, da je pisal mail in vsake toliko gledal na cesto. Očitno je pač spregledal znak za delo na cesti, ne vem sicer kako mu je to ratalo, ker te pizdarije ful utripajo, pač prehitro je pičil verjetno ali pa so imeli uni manj opazni, manj svetleči znak. In je uletel direkt v tisto leseno dilo, ki jo dajo na začetku gradbišča, jo prebil in se nekaj metrov za njo zaletel v bager. Je pa valda na polno bremzal že pred tem, ni se 150 km/h zabil v bager in preživel ffs :D Še vedno pa je imel totalko in čisto razfukan sprednji del avta, ker valda niti od Boga poslana znamka BM fucking W še ne zna narediti avta, ki bi znal varno spraviti hitrost iz 150 km/h na 0 km/h v nekaj deset metrih. 

 

Je pa vprašanje, kaj bi bilo, če bi imel kakega Yarisa v podobnem scenariju in z isto hitrostjo.

Ce je pri 150 kmh pisal mail potem bi si zasluzil Darwina.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 minutami:

Je pa vprašanje, kaj bi bilo, če bi imel kakega Yarisa v podobnem scenariju in z isto hitrostjo.

Lih to je point, k ga pomoje eni hočejo tu izpostavit. Če bi bil z Yarisom se to ne bi zgodilo, ker ne bi vozil 150 po avtocesti in pisal mail :)

 

Povezava do prispevka
Avril Lavigne reče pred 11 minutami:

Vglavni reveži se pa pač vozite v tistem, za kar mislite, da boste okolici dali vedeti, kako zelo pomembni ste.

 

Ne ne, narobe si to razumel. Ravno zato ker sem pomemben, potrebujem dober in varen avto, ker bi bila prevelika škoda za družbo in dejansko cel svet, če se mi kaj naredi na cesti:happy:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

Torej če ne bi imel SUV-a potem se ne more zgoditi, da nek bedak gre čez rdeči ali pijan prileti vame:nicjasno:

 

Ok priznam, potem sem se res zajebal s SUV-om, je navaden majhen avto, kjer imaš glavo praktično na betonu res najbolj safe.

Jap, zajebal si s SUV-om. Troši brezvezne količine pogonskega goriva za prazen nič.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...