Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Haloznalci, dajte malo pametovat.

 

V katero smer se splača gledat (ali pa čemu se absolutno izognit), če iščem bencin karavana za 8k€? Po zanesljivosti in brezskrbnosti sem zdaj navajen Toyote Corolle, ampak verjetno mi manjka še dodatnih 8k za kupit nepoplavljeno Toyoto v 2024...

Povezava do prispevka

Hm hm hm. Mene mal matra dostopnost rezervnih delov, če se slučajno kaj rabi. Pri Toyoti se zdaj začenja kazat ta problem - dvakrat je neki kreplno, v zadnjih treh letih, pa je blo treba v enem primeru del za 300€ (za druge modele je serviser baje našel samo konkreten del, kle pa precej več (nekaj okrog jermenic)), v drugem pa dela sploh ni blo in so pol neki švasal in improviziral. Ko si enkrat na točki improviziranja z avtom gre samo še navzdol :D

Povezava do prispevka
doz reče pred 21 urami:

saj cena je tudi taka

True, ampak kot pravim so zdej itak vsi avti v C segmentu takoj okoli 40k dobro opremljeni. Praktično ni več avta, ki bi ga lahko dobil za manj kot 35k s spodobno opremo, kaj šele okoli 30.

kataklysm reče pred 20 urami:

Vzam Accorda. To sam dela. Js mam dizla, 79k km v letu in pol. Zamenjal sem sklopko, levo xenon in nc vec. 

Aja zadnji desni kolesni lezaj se je zacel oglasat. Drugace brez problemov

80k v enem letu? Pa kam se voziš? :D 

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 23 minutami:

Jaz naredim podobno kot ti na teden za it v službo pa nazaj, pa naredim nekje 20-25k na leto :D 

 

Moreš imet kr pogoste in dolge službene poti

Ja kr dosti.. Vcas po 2x/3x na dan na drug konec Slo itd. 

 

././ reče pred 16 minutami:

Dolgočasna jajca za normieje, kaj bi blo tukaj za trolat?

Ce ze moras vozit rižojedske šajtrge ker nasi evropski avti kao niso dovolj dobri kupi vsaj mazdo

 

Whatever floats your boat model. 

 

Zgleda si kr dost mehanika in si dnevno pod avtomobili, kul... Vem katerega vprasat za nasvet

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 20 minutami:

Ojla ekipa, kupujem nov avto in zaenkrat sem pogledal Bayona, Kono, Kamiqa in troca. Zdaj pa so se mi oči ustavile na temle: https://www.jeep.si/bencinski-jeep-avenger/

 

A je to ok zadeva? Znamke ne poznam in se ne bi rad najebal z nekimi jajci ... je pa res, da vozim kio :D 

a ni troc čisto drug cenovni razred kot ostali?

Kamiq pa če ti znese 1.5 tsi si zmagal, glavna dodatna oprema pri novem avtu v 2024, 4 cilindri namesto treh

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   2 člana

×
×
  • Ustvari novo...