Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

drevored reče Dne, 1. 9. 2022 at 20:40:

a je kdo zadnje cajte kupil kak SUV?

 

mtka rabi: navigacijo, rearview kamerco in muziko

 

a je keri suv boljsi nakup od qashqaija?

 

Toyota Rav4 phev, v avstriji  ga dobim za 5jurjev cenej koliko mi je slovenska toyota ponudila. Pa se nova davka ne rabim placat ker plug in

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 17 urami:

za tak keš si lahko praktično do konca spimpaš novega karoqa, sportline oprema, 4x4, 190KM, ...

 

 

Vceri je bil verjetn bug, ker se mi je karoq sportline zacel pri 23k (10k cenejs k oprema pred tem) in sem dejansk mislil, da je res primerljiv s kio po opremi. Pa sm su dans se enkrat pogledat in evo, 47 kekerinov

 

Moja konfiguracija https://konfigurator.skoda.si/cc-si/sl_SI_SKODA20/C/detail/380/NU7R7ZK8/M3M3/HG/4E6@P5E@P5J@P5N@P6H@PK6@PLB@R5I@W5G/@?fbclid=IwAR2mQubWog6VT9_wGLlEhM223_obI86jw1N4Nc9zaRpFoh2ODVQjAdSdT5M&variant=Sportline

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

 

 

Vceri je bil verjetn bug, ker se mi je karoq sportline zacel pri 23k (10k cenejs k oprema pred tem) in sem dejansk mislil, da je res primerljiv s kio po opremi. Pa sm su dans se enkrat pogledat in evo, 47 kekerinov

 

Moja konfiguracija https://konfigurator.skoda.si/cc-si/sl_SI_SKODA20/C/detail/380/NU7R7ZK8/M3M3/HG/4E6@P5E@P5J@P5N@P6H@PK6@PLB@R5I@W5G/@?fbclid=IwAR2mQubWog6VT9_wGLlEhM223_obI86jw1N4Nc9zaRpFoh2ODVQjAdSdT5M&variant=Sportline

 

haha, isto sem jaz debelo gledal, kako se lahko začne pri 23k al tam nekje.

 

evo, če bi se šel preseravat, bi jaz okvirno nekako takole sestavil: konfiguracija švoh 44k

Povezava do prispevka

Preseravanje v smislu, da jaz nisem pripravljen odšteti 40k za avto, kaj šele 50. Električni zici in panorama me pa ne ganejo, takisto mi hibridi ne dišijo. Plus če se odpovem 4x4 (kar ga  tista Kia nima, če prav vidim) pridem s ceno Škodilaka še par jurjev nižje.

Sem mogoče malo zapretiraval z uno izjavo ja, ampak za kar bi si jaz sestavil za približno podoben keš raje vzamem Škodo.

Povezava do prispevka
Kočevc reče Dne, 8. 9. 2022 at 17:32:

No sam to ni preseravanje, ce izberes samo se elektricne sprednje sedeze (z memory funkcijo plus boljse oblazinjeni pridejo) plus panorama pa si na 47. Sportage ma to za 10kekov manj

Tudi kakšen Hyundai bi bil lahko https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17351929&display=Hyundai Tucson je pa Kia po dizajnu armature krepko pred Hyundai

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče Dne, 8. 9. 2022 at 23:37:

Zakaj ne Alfa Tonale?

 

Problem Alfe Tonale je trenutno da pri nas (kolkor gledam po avtonetu) za zdaj ponujajo samo ta švoh hibrid s 130hp, ki sem ga vozu in res ne gre nikamor. Ti novi suvi so težki ko pas mater in tako težek avto nujno rabi vsaj ene 160hp.

Sicer pa Tonale za moje pojme nekako ni več Alfa, kar zna bit za vas plus. Pač nek bolj al manj generičn moderni SUV za okrog 40k, bi še vedno vzel raje kot kio/hjundaj za tak dnar, ker še vedno malo boljše zgleda, če ne drugega.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17620170&display=Alfa Romeo Tonale

 

Ampak ja, nujno on močnejši motor v tak avto, na avtonetu jih ni.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Morski reče pred 2 urama:

To že. Ampak za 50 jurjev dobiš realno dosti boljši avto kot pa je Karoq 2.0tdi:)

Glej, pri vseh avtih če si zmišljuješ pa bašeš not vse od opreme boš prišel na nore cene. V realnosti pa dobiš čisto fajn opremljenega Karoqa, Style oprema, kljuka, navigacija itd z DSG 1.5 TSI za 35k. Sej ne rečem, da je to poceni, ampak je treba bit realen.

 

Trenutno so itak vse cene v nebesih..

Povezava do prispevka
Morski reče pred 4 urami:

A bejž bejž...

 

Navil cene u nebo.. Novih ne dobiš in pol ker noben ne kupuje faca prodajalcev:

image.jpeg.d349ba5de6ba14077d7b99b85d83b186.jpeg

 

Mislim sam moj primer... Škoda Superb 2.0 TDi sportline - 31.500€ leta 2019, Danes isti avto nov že skor 46.000 € (ajde kak popust bi bil).. A 2019 kupljen rabljen na avtonetu 30.000 € (iz neznanega razloga ne morem linka nalepit)

 

Nej pocrkajo... Res

 

 

 

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 7 urami:

A bejž bejž...

 

Navil cene u nebo.. Novih ne dobiš in pol ker noben ne kupuje faca prodajalcev:

image.jpeg.d349ba5de6ba14077d7b99b85d83b186.jpeg

 

Mislim sam moj primer... Škoda Superb 2.0 TDi sportline - 31.500€ leta 2019, Danes isti avto nov že skor 46.000 € (ajde kak popust bi bil).. A 2019 kupljen rabljen na avtonetu 30.000 € (iz neznanega razloga ne morem linka nalepit)

 

Nej pocrkajo... Res

 

 

 

škode so res ekstremen primer, so se dražile že pred tem čipi/inflacija scenarijem

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...