Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Pa jebo te RNG v dupe: po dolgem času spet padel uber. Še en Doombringer. Res me jezi, da je pri tako redkih stvareh možen dupe drop. Zdaj imam vse uberje, ki so mi kdaj droppali, po dva ali več. Po drugi strani pa še vedno ni GF ali Shakota. Če bo šlo tako naprej bom prej Grandfather v RL kot da mi pade v igri. Ah well...

Povezava do prispevka

Majko mila je preveč loota. Tole je res neznosno brez filtrov. Zdej sem lvl 83 in imam že spodobno opremo in počas sploh ne bom več nič druzga ko oranžne gledal ker je poln inventar po enmu fucking blood ritualu... Helltide pa še vedno ne razumem zakaj je density tako švoh? Blood zone je pa zakon. V Helltide pa še vedno obstajajo placi kjer ni nič za pobit. Je pa res da niso vse cone take tako da od nazadnje ko sem igral so izboljšali stanje ampak še vedno je premalo elite packov. In pa World bossi so še vedno totalno sranje. En legendary od bossa in en v boxu in to je to lol. Why the fuck even bother? Zdej bom malo levelal glyphe pol pa gremo farmat endgame. 

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Aja sej res, lahko naredim v Tier 3, pa v Tier 4 submittam. 

Ne, progress za whsiperje je ločen med WT
 

 

Gatsu reče pred 2 minutama:

En legendary od bossa in en v boxu in to je to lol. Why the fuck even bother?

Tako se farma 300 box ki da samo matse za summon. Je pa drugače helltide res živ dolgčas

Povezava do prispevka

Jaz sem si naredil sorc alta.

 

BL build seveda.

 

Sem vedel, da je to easy mode, ampak, da je tako easy si nisem predstavljal. Pridem do lvl60, si poknem gor anc. gear in ...

 

images?q=tbn:ANd9GcT1PtBuX2ag590zRisVQlw

 

 

 

Delam lvl 85 mobe kot lvl 60, brez težav. LoL. Bossi so pa sploh cakewalk z BL. Pa pri 60 sploh nimaš nič od paragona in glifov, kaj šele bo to z max robo :D 

Povezava do prispevka

Ta sorca že na zuni zgleda broken. Ti tamaniš vse kot keks ampak ko pride ta sorca v parti sploh nemorš dost hitro tolčt kar se vse okol tebe topi. 

 

Me zanima kok planirajo te builde in kok od njih se "samo zgodi" :D

 

Gre pa tudi meni loot na kurac. Če narediš en main summon trikotnik moraš praktično takoj v mesto, narediš ga pa v manj kot 5 minutah. 

Povezava do prispevka
kemik reče Pravkar:

Ta sorca že na zuni zgleda broken. Ti tamaniš vse kot keks ampak ko pride ta sorca v parti sploh nemorš dost hitro tolčt kar se vse okol tebe topi. 

 

Me zanima kok planirajo te builde in kok od njih se "samo zgodi" :D

 

Gre pa tudi meni loot na kurac. Če narediš en main summon trikotnik moraš praktično takoj v mesto, narediš ga pa v manj kot 5 minutah. 

 

Ma koncpetualno je to Hammerdin iz D2. Dobesedno isti kurčev krog dela. TPjaš v maso, Rainment jih stunna in povleče skupaj, dobiš gigamega multi X dmg boost in kugle naredijo svoje.

 

Bojda je tudi zbuggan trenutno, saj dela 10x dmg kot bi moral, tako da se ne bi čudil, da bo nerfano oz. bo bug odpravljen še tekom sezone. Kljub temu bo še vedno močen build.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 urami:

Jaz sem si naredil sorc alta.

 

BL build seveda.

 

Sem vedel, da je to easy mode, ampak, da je tako easy si nisem predstavljal. Pridem do lvl60, si poknem gor anc. gear in ...

 

images?q=tbn:ANd9GcT1PtBuX2ag590zRisVQlw

 

 

 

Delam lvl 85 mobe kot lvl 60, brez težav. LoL. Bossi so pa sploh cakewalk z BL. Pa pri 60 sploh nimaš nič od paragona in glifov, kaj šele bo to z max robo :D 

ker build je to?
js igram necrota, pa mi ni neki všeč hudo, bi začel znova

Povezava do prispevka

Helltides je pa zdej čist beden, po pomoti odkorakal iz te cone v navadno in je blo takoj več pošasti, ne štekam zakaj nerfat tole in preprosto ne dat isti density kot v blood. 

 

Speaking of, to s conami je po eni strani ok po drugi pa lame. Praktično celotno sezoni si ali v blood / helltide coni ali pa v NM dungeonsih, ali pa delaš bosse. Ostala navadna zemlja praktično ni izkoriščena, tu ciljam predvsem na okolje, cel cajt gledam temo, zeleno, ali rdeče. Ko pridem na sonce si rečem wau pizda je lep špil, to mi je mal škoda. Po drugi strani pa vseeno improvement od vanille, kjer si bil cel cajt v dungeonsih. :D

 

Mi je pa varashan dropal Vasilys prayer v prvo, upam da bo kmalu tudi greatstaff of the crone da probam stormclaw build ki je baje tudi čist broken (sploh ne rabiš core skilla)

Povezava do prispevka

Jst sm pa obupu pri lvl88.

 

Ne da se mi vec, ker mi je vse ratal faking monotono grindat ene in iste cone za forgotten soule/vampirje.

 

Najboljsi drop to sezono je bil mount armor od Butcherja, tko da zdej moj preorder (rdec) konj zgleda k da bi usel iz mesnice.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 urami:

 

Te moram razočarat :D 

 

Danes je Shako padel v prvem runu... sem samo debelo gledal wtf je to... it's finally over, zdaj imam vse uberje, konc Duriel grinda ^^

Zdaj lahko instaliras CoD :)

 

Drugace sem vedu da ti bo dropnilo te dni.. prav se mi je zdelo.. pa tudi po 500 runih bi bil cas.. sicer kolko si se jebal na vanilla z uno sorco, bi ti moglo ze prej dropnit hehe.. zanimivo pa da ti je dropnilo lih zadnji kos :)))

 

Dobro da si mi pokazal uni LFG

Samo da se z majelom malp navelicava ini zombijev

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...