Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Z barbarom na hell nimam za burek. Sploh, ker nucaš hudo dober gear, predvsem pa dober weapon. Jaz pa imam drek od dreka. Zgleda bom še na nightmare kakih 20 ur:D

Ima kdo kak dober sword za barba, da si malo olajšam muke? Sem pa na Ps5

 

Hvala:)

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 2 urama:

@GatsuNabildaj merca čimbolj. Kak smoke runeword za začetek in kak dober weapon. Reaper's toll recimo al pa kak močan runeword. Plus lifesteal alres dmg reduction helm. Pa gre brez problema :) Do takrat pa skippaš kar lahko. Če maš teleport te itak boli k :D

Ou kaj s tem teleporti, kje se c

dobi najboljpoceni stafe in kako se jih recharga Poceni

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 3 minutami:

Z barbarom na hell nimam za burek. Sploh, ker nucaš hudo dober gear, predvsem pa dober weapon. Jaz pa imam drek od dreka. Zgleda bom še na nightmare kakih 20 ur:D

Ima kdo kak dober sword za barba, da si malo olajšam muke? Sem pa na Ps5

 

Hvala:)

Ne delas dost dmg ne..

 

Ksj uni tvoj ww dela dmg s skillom al z weaponom? 

 

Moremi farnat ciw lwvel ti bo dropniki hitri kaj

 

Imam jaz drugace neke war safe s plus 2 all skills.  Morem pogledat jaj inam ku neki sm  dal bratu

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 35 minutami:

Ou kaj s tem teleporti, kje se c

dobi najboljpoceni stafe in kako se jih recharga Poceni

Act 3 normal Ormus, nardis si portal pr waypointu enm in hods skoz njega pa nazaj na waypoint za resete. Mors met usaj lvl 19 char. En je z lvl1 tp chargi req 18, en pa lvl5 tp req 24. Tko da najbols je z 19-23lvl charom in gledas samo tiste k majo rdec background.

 

lahko p tut Akara NM/Hell, nardis cow lvl portal in hods not pa vn.

 

Recharga se ko ga repairas, sam je relativno drago, 50k? Mislm da je tut nek recept za cube s kerim ga rechargas drgac.

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 40 minutami:

Act 3 normal Ormus, nardis si portal pr waypointu enm in hods skoz njega pa nazaj na waypoint za resete. Mors met usaj lvl 19 char. En je z lvl1 tp chargi req 18, en pa lvl5 tp req 24. Tko da najbols je z 19-23lvl charom in gledas samo tiste k majo rdec background.

 

lahko p tut Akara NM/Hell, nardis cow lvl portal in hods not pa vn.

 

Recharga se ko ga repairas, sam je relativno drago, 50k? Mislm da je tut nek recept za cube s kerim ga rechargas drgac.

Caki se pravi? Se kupuje nonstop nove stafe al se jih polni?

 

Ker jaz imam en staff ima 48 chargov, sam ne vem zakaj mi ga noce napolnit.. enkrat je se repairalo, ma zdaj ne deluje vec :( je pa drago ja..

 

 

aja bumbar zdaj swm bidu da je ethernal 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

se mucim s chaos runni in nobenga dobrega dropa. na konc mi shako vrze ena navadna krava :D

370MF zdej bo pa shako +50 dodal muahahaha. pa se breakpoint za 11 skellijev sem dosegel

 

edit: nisem na 11ih skeletonih. pa se faster run walk sem zgubil in sem kot polz zdele :D

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

Noob question, kako je s strengthom, če hočem enkrat imeti Spirit Monarcha na Hammerdinu? Req. je 156, trenutno nisem dal še ničesar v str in vse v vitality.:nicjasno: Zdaj bi moral praktično 20 levelov dajati v str. Ali raje iščem kak Paladin shield?

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 4 minutami:

Noob question, kako je s strengthom, če hočem enkrat imeti Spirit Monarcha na Hammerdinu? Req. je 156, trenutno nisem dal še ničesar v str in vse v vitality.:nicjasno: Zdaj bi moral praktično 20 levelov dajati v str. Ali raje iščem kak Paladin shield?

Ne zakaj? Jaz imam spirit šcit z manj kot 63 str.. pac nimam vec kot 63 str in imam spurit scit in sablo bp

Povezava do prispevka
shure reče pred 13 minutami:

Noob question, kako je s strengthom, če hočem enkrat imeti Spirit Monarcha na Hammerdinu? Req. je 156, trenutno nisem dal še ničesar v str in vse v vitality.:nicjasno: Zdaj bi moral praktično 20 levelov dajati v str. Ali raje iščem kak Paladin shield?

Yup paladin ščite išči. Sploh take, ki že imajo precej resistancev gor. 

Povezava do prispevka

neki mam zbuggane lobbije. nikol noben ne joina mojih iger k jih ne vidijo imo

 

smo baalali in je ena grupca razpadla pa smo jaz in se dva sli v novo igro. in skos ko sem jaz ustvarjal ni noben drug joinal. pol sem pa reku enmu nej zacne ustvarjat igre in smo mel takoj naslednji game poln party. weird.

Povezava do prispevka

V glavnem danes sem se naucil 2 stvari..

 

Prva je kako igrat s Paladinom combonirat skille, vigor, conviction, redemptipn, vigor ipd ipd.. ql igrca, prav sem se spomnil unega flesha iz Diablo 3 ko sem imel v kurcu gear in pac mores git gud.. ko bom dobil Enigmo bo boljse, zdaj si se upam s stafom uletet not, spamat napad in vn.. na joystick je malo bala.

 

In druga stvar ko popusis XP ce umres 🤣🤣 pickumater, to pa ni vec hec 🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...