Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Jaz sem si raje vzel Eth Giant tresher za infinity base, nisem neki pristaš Tresherja (ki je sicer druga najboljša opcija), še manj pa CV. Je pa tko, easy mode s sorco cel Hell delat, enkrat ko ima tvoj merc ta weapon. Res težko, da kdaj umre, immune mobi pa kot da jih ni.

 

  

Galaksija reče pred 1 uro:

Griffina na žalost moral prodat da sem to dobil. Težko je it nazaj na nižji cast rate :D

 

Če si trejdal Griffina za Infinity si dobil zelo dober deal, bravo.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ves kaj je.. 

 

Meni je Paladin zakon. Glede dmg se nimam kaj prizozevat. Premikanje je tudi zelo okej, edino, ki charge se zabija v enemije, ce ne drzus prav kontra ampak se da.. defence tudi ni slab, vsaketoliko pridejo kaksni nesrecniki, ki te oneshotajo, ma drugace je easy mode in celo lahko hengas z mobi po nekaj sekun, vecina itak medtem umre....

 

Ne vem tocno kako je s Sorco in njenim defencom, verjetno je v kurcu, ampak tko, ko malo gledam yt se mi zdo Sorca bolj OP ker ima takoj teleport in mobility na vrhuncu in dmg in preden te kiri mob uhvati so vrjetno vsi mrtvi.. pol pa imas se uni skill ko jim zbije resistence, tak da lahko itak vse ubijes asap.. zdej ce te uhvatijo si verjetno najebal in ne vem kako je za uberje. Sam s teleportom in infinity, mislim, da te tezko fentajo. 

Povezava do prispevka

Ja sam Infinity da zjebe resistance je ful drag item. Pač za early game farmanje je definitivno sorca najboljša. Za kak PvP pa sploh ne. Pa tudi za farmanje načeloma ne ko enkrat dobiš enigmo za teleport. Ful je odvisno res. Ampak ja, early MF sorc>all.

 

  

bitsurugi reče pred 1 uro:

Jaz sem si raje vzel Eth Giant tresher za infinity base, nisem neki pristaš Tresherja (ki je sicer druga najboljša opcija), še manj pa CV. Je pa tko, easy mode s sorco cel Hell delat, enkrat ko ima tvoj merc ta weapon. Res težko, da kdaj umre, immune mobi pa kot da jih ni.

 

  

 

Če si trejdal Griffina za Infinity si dobil zelo dober deal, bravo.

 

Ni bil 1:1 trade na žalost.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Ko zacnes enkrat craftat al pa rerollat GC bo sam "poof" pa jih ne bo vec :D

 

Men kar se je RNGesus nasmehnil, da po dolgem casu nicesar, potem v enem runu pade OHM, HoZ pa se fire skiller.. Zadnjo sicer neuporabno, HoZ bom kr odbrzal za smiterja (ko ga koncno nardim), Za Ohm sem najrpej mislil, da bi prodal, potem pa vidim da mi 5sox flail lezi u stashu in sem se odlocil da sam nardim CTA. Rezultat zelo dober pravzaprav 6 5 2. Sam glede na to, da ze do zdej nisem mel neki tezav z umiranjem, razmislam da bi vseen prodal pa si kej druzga kupil. :ninja:

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Ce ima kdo za castit uno za resetirat skille se priporocam 🤣🤣

 

Moj brat je hotel bit Zealer in smo porabli zadnji reset za to sranje od builda in zdaj je isto kot da igram sam oz. se hujse.. jaz ne vem kako sploh delajo na yt videe za take builde od k

Boš prej zlevelal nov lik :D 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 urami:

Ce ima kdo za castit uno za resetirat skille se priporocam 🤣🤣

 

Moj brat je hotel bit Zealer in smo porabli zadnji reset za to sranje od builda in zdaj je isto kot da igram sam oz. se hujse.. jaz ne vem kako sploh delajo na yt videe za take builde od k

 

Jaz ti lahko častim en essence od Mefija in Andarielce, ki jih imam cel kup. Diablo in Baala sem fental neštetokrat in sem dobil 1 kos od Diabla in še 0 od Baala.

 

 

Povezava do prispevka

Ma na konzolah smo dobil SP igrco lol... Čista sramota res in verjetno še vedno 2 tedna po izidu ne dela matchmaking pol kurca... Ta teden sem dal špil na stran ker je čist prehud grind in zarad RNGja lahk dneve in dneve ne dobiš nič koristnega, pol pa še lobijev itd nimaš za trade/mp whatever.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 9 urami:

 

Jaz ti lahko častim en essence od Mefija in Andarielce, ki jih imam cel kup. Diablo in Baala sem fental neštetokrat in sem dobil 1 kos od Diabla in še 0 od Baala.

 

 

Imam.. tudi jaz rabim od Diabla in Baala.. mah sej bo.. sej rabim xp za level bom farmal Diabla in Baal

 

Btw koliko ste kaj level?

Povezava do prispevka

hehe, meni se je malo ustavilo pri 89. 88 level je se nekako hitro sel. je pa res, da sem nehal delat chaos rune. sej na necrotu mam itak kar nekaj neporabljenih skillov k ne vem kam z njimi. revivov se mi ne da uporabljat, ostali so pa vsi ze na max (skele, mastery, golem, corpse explosion) tko da realno gledano ne rabim vec levelov.

 

v nasportju z light sorso, ki mislim da vse sinergije odkljuka nekje okrog 95tega levla

Povezava do prispevka

Končno prvi nekaj vreden item za nooba, Magefist. A je še kaj vrednega kar lahko dobim na NM Countess poleg run? Mi je res zabavno ko ste eni lvl 90 ali z enigmo, jaz pa šele začenjam.:D

 

Drugo vprasanje: a za Insight za merca je vseeno, ce naredim kar na navadnem Halberdu s 4imi socketi? Ali se dosti pozna razlika do kaj boljsega?

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 36 minutami:

Končno prvi nekaj vreden item za nooba, Magefist. A je še kaj vrednega kar lahko dobim na NM Countess poleg run? Mi je res zabavno ko ste eni lvl 90 ali z enigmo, jaz pa šele začenjam.:D

 

Drugo vprasanje: a za Insight za merca je vseeno, ce naredim kar na navadnem Halberdu s 4imi socketi? Ali se dosti pozna razlika do kaj boljsega?

 

Daj si na največ kar lahko nosi trenutno. Sicer za insight je vseeno, saj je tako lahko dobit rune, da boš komot jih več naredil. Jaz imam rad eno na nizek lvl, tako da imajo lahko alti na mercih, takoj ko si tisti min lvl za insight. Ko boš delal bolj redke runeworde pa se ti splača dat v elite base, po možnosti v ethereal.

 

Na NM dobip dober loot na Andariel (ringi), Mefi in Baalu (shako, oculus recimo). Tak da ne rabiš hitet v Hell.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Se mi je zdelo ja, teh low run je itak zadosti že sedaj. Zdaj malo menjam NM farming in naprej skozi akte, bom že prilezel do Hella. Do takrat ko bom imel za kak redkejši runeword, bom pa verjetno tudi že base našel. Ful hvala!

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

90, še malo pa bo 91. Zdaj sem že v oni fazi, ko nardim 10% levela na dan in sem lahko vesel :D 

 

Ti do kolko is že prilezel?

85 z drugim 75.. am igral z drugim, da boostam brata, ker ce je vec kot 5 lvl razlike uni nizji ne eobi nic xp

 

Ce umrem zgubim 10% kar je cel malo daljsi run, par lokacij npr.. ti zgubis cel dan 🤣🤣

 

Ma kaj xp dobis nazaj ko poberes uno kjer si umrl.. zadnjic se mi je zazdelo, da sem dobil nazaj, bu

 

V glavnem vsekakor ni ql umret 🤣 in ce ne bi bilo unega,  da se diconectas in dobis opremo.. bi kaksen krat bilo res velika jeba glede unega 15 smrti al kaj si govoru..

 

 

V glavnem, ne vem al se samo meni zdia ampak kot da se je Mijazaki oz Sozlsi zgledovali po Diablo 2.. 

Povezava do prispevka

P873GVj.jpeg

 

 

Riskiral sem ene par SOJev za it na nek event v Azijo (VPN ftw), kjer je folk množično prodajal SOJe vendorju, tako da so tam so spawnali Diablo Clona. No, tole sem dobil od mrcine, bo prišlo prav za XP grind nad 90 :sorcerer:

 

Prvi annihilusi na D2R. V bistvu študiram, da bi ga raje prodal naprej, ker folk prodaja svoje bodoče prvorojene potomce za te charme, ta roll je pa skoraj najboljši možen.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...