Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Aja, pa napiši kaj imaš oblečeno, jaz običajno mečem v smeti stvari, ki jih morda kdo rabi.

 

Danes padli Magefisti (20% fcs, top caster glovsi), Trang Owl helma (če bi kdo rad delal komplet set), Natalya's boots (zelo dobri za low/mid level alte), Lidless Wall (+1 all skills shield, za čas do 156 str monarch spirita).

 

Če rabi kdo kaj naj pove, sicer častim gdč. Charsi.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 7 minutami:

 

Dobiš. Ti jih dam na stran. Spomni me ko me vidiš online.

ce bos dobil kaksen belt al bootse s 20% FCR se priporocam..

uni chest ki si mi ga dal zadnjice je ze bo super dokler ne dobim enigme..

 

zdaj rabim "samo" se rune za HOTO, ENIGMO in rerollat perfect Spirit.. tako da zdej grem farmat kljuce Torch =)) in rune

mogoce se bom moral potrudit tudi kaj potrejdat, ne vem al bom vzel za PC in d2.io al d2jsp

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Pomoč bom mogoče rabil za Maggoth Lair, javim ko bom tam :D 

 

Težko>>>težje>>>najtežje>>>>Maggoth Lair s Hammerdinom ^^

 

Sej pol bo šlo, bom dal gear iz sorce na Hammerdina, nekje okrog 85 bom dal respecc v Zeal al kaj je že oni build za uberje in pol delat uberčine.

 

 

 

Jaz sem sel solo hammerdin Maggoth Lair :D  Pa se to sem izbral vse napačne poti, tako da sem naredil dobesedno celega.

Saj gre, ker mobe tudi zadaneš, če si čisto ob njih, je pa bilo malo zamudno ja...

Ko sem prišel v 4.aktu do diablota, sem moral prav 2x preverit, če imam res nastavljeno na HELL.  Ubil sem ga v manj ko 10 sekundah......to res ni normalno kak damage dela hammerdin. Pa še gear imam gor precej za en kurc

 

uredilo bitje Tiber
Povezava do prispevka
Tiber reče pred 56 minutami:

Jaz sem sel solo hammerdin Maggoth Lair :D  Pa se to sem izbral vse napačne poti, tako da sem naredil dobesedno celega.

Saj gre, ker mobe tudi zadaneš, če si čisto ob njih, je pa bilo malo zamudno ja...

 

Jaz sem ga tudi naredil, zero deaths.:D Seveda sem se teleportal čez levele do zadnjega "bossa", pobil vse kar je notri in ne grem več tja. Je pa res, da sem bil overlevelan na 75.

 

Fucking hell, 174 v vrsti sem že 15 minut. Pa to ni normalno...

 

@bitsurugi: če najdeš vmes kak belt, ki bi bil Charsi food in se ti zdi vseeno uporaben, bi lepo prosil. Imam samo enega dokaj trash trenutno. Za bb-jevim seveda.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 2 minutama:

Jaz sem ga tudi naredil, zero deaths.:D Seveda sem se teleportal čez levele do zadnjega "bossa", pobil vse kar je notri in ne grem več tja. Je pa res, da sem bil overlevelan na 75.

 

Fucking hell, 174 v vrsti sem že 15 minut. Pa to ni normalno...

 

@bitsurugi: če najdeš vmes kak belt, ki bi bil Charsi food in se ti zdi vseeno uporaben, bi lepo prosil. Imam samo enega dokaj trash trenutno. Za bb-jevim seveda.

 

Tal belte sem že metal stran, moram pogledat, če imam mogoče še kakega viška na mulah, ma mislim, da ne, zadnjega sem dal Majeku, ostale pa prodal Charsi.

 

Sej za belt imaš malo opcij: Arachnid je BiS pri večini buildov, pol kak Tal belt (super za MF builde, še posebej če furaš 3 kose Tal seta), Nightsmoke (uppan) in kak String of ears za dmg red. Bom dal na stran ,ko kaj dobim. K sreči Tal Belti dropajo kar pogosto, par dni nazaj sem dva dobil v manj kot minuti ><

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Aja, pa napiši kaj imaš oblečeno, jaz običajno mečem v smeti stvari, ki jih morda kdo rabi.

 

Danes padli Magefisti (20% fcs, top caster glovsi), Trang Owl helma (če bi kdo rad delal komplet set), Natalya's boots (zelo dobri za low/mid level alte), Lidless Wall (+1 all skills shield, za čas do 156 str monarch spirita).

 

Če rabi kdo kaj naj pove, sicer častim gdč. Charsi.

Ojla, daj trang helm še za mene prišparaj. Če ti ni odveč. Se vidimo v špilu, če bom uspel priti v igro.

 

LP

Povezava do prispevka
shure reče pred 4 urami:

Jaz sem ga tudi naredil, zero deaths.:D Seveda sem se teleportal čez levele do zadnjega "bossa", pobil vse kar je notri in ne grem več tja. Je pa res, da sem bil overlevelan na 75.

 

Fucking hell, 174 v vrsti sem že 15 minut. Pa to ni normalno...

 

@bitsurugi: če najdeš vmes kak belt, ki bi bil Charsi food in se ti zdi vseeno uporaben, bi lepo prosil. Imam samo enega dokaj trash trenutno. Za bb-jevim seveda.

 

Evo, našel en Tal belt na muli, spomni me, da ti ga dam, ko prideš gor.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Pismu še komu dela take artifakte na konzoli? Prav neigralno je... sem danes sicer to prvič dobil, pa ni pomagal niti reset, tak da sem rekel fuck it in šel na PC.

 

Frozen obr črn, Lightning prozoren, TP prozoren... kr neki...

 

 

To se je men pogosto dogajalo ko sem ime f-orb build. Pomagal je pa restart igre. 

 

Faak ves vesel uletu domov da naredim HOTO pa nimam enga 4os flaila ampak same 5os...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...