Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

shure reče pred 56 minutami:

Kake lušte mi delate, ko že cel teden ne morem špilat. A je že kak update kdaj bodo serverji zrihtani ali pa kdaj bo ladder?

 

 @bitsurugi: ti pridejo kaj prav pgemi ali skulli za rollat? Da ti malo vrnem za šenkano robo...

 

Ma škodijo mi ne, čeprav tudi koristi ni od njih, sem jih zadnjič ene 100 porabil v minuti za rerolla en charm, pa nič dobil. Tak da raje kako runo kot te geme, teh niti ne pobiram več s tal...

Povezava do prispevka

kje umirate fantje?

 

mene najveckrat

 

nihla corpse exploda al pa une kace

 

dollsi pred baalom k je treba spucat un room. vcasih jih ne vidim k so rdeci. vcasih jih uni modelcki rezzajo, vcasih se teleportam v njih.

 

tretji so pa uni k se spawnajo v chaos sanct na sredinskem sealu. k hitim se vcasih teleportiram v njih in takoj rip k majo fanaticizm.

 

to je nekak to. izven tega redko umrem

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 9 urami:

 

Stari, zdaj sem pa konkretno zmeden kdo je kdo :D

 

Torej Ragezor iz Bneta ni Ragezor iz Mn3njala, nego Drevored? A sem prav razumel? No, kakorkoli, slava mu, tako za gg rolle kot za šenkan torch Tiberju.

 

Pismo, jaz počasi bom rabil legendo imen.. kaj ne bi bli kot jaz, majek in Gatsu, vsi z istimi imeni, ne a? :D 

Kaj dobim kaj dobim kaj dobim???:D Kot mali otrok sem zdaj ko čakam na presenečenje:lol:

Pismo ko delam popoldan nič ne sledim kaj se dogaja. Drugače pa jutri vletim gor pa da vidim kaj dobim. Se že vnaprej zahvaljujem vsem

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 1 uro:

Kaj dobim kaj dobim kaj dobim???:D Kot mali otrok sem zdaj ko čakam na presenečenje:lol:

Pismo ko delam popoldan nič ne sledim kaj se dogaja. Drugače pa jutri vletim gor pa da vidim kaj dobim. Se že vnaprej zahvaljujem vsem

Torch +3 all skillza soroc.. tp bi jaz rabu, bodi zelo srecen 🤣🤣

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 29. 10. 2021 at 18:19:

 

tretji so pa uni k se spawnajo v chaos sanct na sredinskem sealu. k hitim se vcasih teleportiram v njih in takoj rip k majo fanaticizm.

Včeraj so me v Worldstoneu lvl2 v 0.5 sekunde rejpali black souli in lancerji, ki so se priročno spawnali  takoj za vhodom s fanaticismom. Sem se probal teleportirat, pa sem šel iz ene grupe s pol lajfa direkt v drugo.:avadodo:

 

EDIT: končno prvič obrnil na Hell, gremo na kravce, da dobim kak pameten base za merca.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Moji chari trenutno

 

WW Barbar lv 69   Act 1 hell.......ni sans da se tu jebem enostavno preslab gear in premalo dmg ni sans da se tu jebem dokler ne dobim dobrega geara

Bowazon  lv 51  Act 5 nightmare......fun za špilat pa vse, imam kar ok gear za ta lv, ampak sem jo dal na stran dokler ne dobim res dobrega geara, ker drugače bom na hell tanko piskal

Hammerdin lv 82   Hell je bil precej lahek skozihod z izjemi par magic immunov ki se jih je bilo treba izognit in pa drugega vala pred Baalom. Ampak sem se ga enostavno naveličal  ker je boring lik in bo do nadaljnega na strani

Sorceress  orb/firewall lv68  na hell mi je ostal še samo Baal. Tudi ancienti so padli relativno hitro, pač malo sem ponavljal dokler nisem dobil dobrega rolla. Zakon tudi brez top geara se hitro premikaš po mapi. Teleport FTW! Definitivno bo moj main char za lvling in farmanje 

Povezava do prispevka

meni pa sorc ni tako ql.. bila mi je do hella in immunities :)) sam to je pa sekar bala kurac

pa imam kar ql gear samo se torch mi manjka in prstani za plus skil.. pol bi mogoce lightning delal kej dmg preden me ubijejo =))))

 

pa ne vem prehitro me ubijejo, ok res da ne vem igrat samo vseeno.. frozen orb dela se dmg sploh v kombinaciji z lightningom ma kaj ki pol mobov je immunih na freez in druga polovicoa na lightning

sem mislil vsaj unega v act 5 farmat za kljuce ma dokler ne dobim torch in skiller prstane al pa vsaj torch ko ga jebe, rabis 3 leta da jih ubijes in pol se eksplodirajo in sorca gre sekar hitro v kurac

 

zal mi je da sem varal mojega črnuha The paladina in se spogledoval s sorco =)))))))))))))) bo treba dobit enigmo ni druge, drugace teleport je ql ja

 

@Tiber imam Monarca zate ce še rabis, zadj mi je padu, samo  preluknjat ga mores

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

frozen orb sem sprobal na hitrco, ker mam essencov cist prevec (se mi zdi, da je zdaj prelahko respecat, nevem no. upam, da v d4 ne bodo se bolj olajsali respeca al pa neumen sistem v d3) in mi ni vsec.

 

pac, preslab dmg in prepocasi ubija. mogoce ji najbolj sede ancient tunnels farmat, ker je blizzard mogoc mal neroden za pozicionirat tam. pa mam kr okej gear z infinitijom. blizzard dobesedno umori vse kar ni cold immune, frozen orb pa bolj meh kot ne. lightning sorsa definitvno hitreje scleara chaos sanctuary. se posebej ce je vec playerjev v igri. za player 1 farming je FO se nekako sprejemljiv ampak v visjih playerjih je pa preslab.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 8 minutami:

frozen orb sem sprobal na hitrco, ker mam essencov cist prevec (se mi zdi, da je zdaj prelahko respecat, nevem no. upam, da v d4 ne bodo se bolj olajsali respeca al pa neumen sistem v d3) in mi ni vsec.

 

pac, preslab dmg in prepocasi ubija. mogoce ji najbolj sede ancient tunnels farmat, ker je blizzard mogoc mal neroden za pozicionirat tam. pa mam kr okej gear z infinitijom. blizzard dobesedno umori vse kar ni cold immune, frozen orb pa bolj meh kot ne. lightning sorsa definitvno hitreje scleara chaos sanctuary. se posebej ce je vec playerjev v igri. za player 1 farming je FO se nekako sprejemljiv ampak v visjih playerjih je pa preslab.

in kaksen build imas ti? blizzard? in kako ubijes uni immune?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 29 minutami:

meni pa sorc ni tako ql.. bila mi je do hella in immunities :)) sam to je pa sekar bala kurac

pa imam kar ql gear samo se torch mi manjka in prstani za plus skil.. pol bi mogoce lightning delal kej dmg preden me ubijejo =))))

 

pa ne vem prehitro me ubijejo, ok res da ne vem igrat samo vseeno.. frozen orb dela se dmg sploh v kombinaciji z lightningom ma kaj ki pol mobov je immunih na freez in druga polovicoa na lightning

sem mislil vsaj unega v act 5 farmat za kljuce ma dokler ne dobim torch in skiller prstane al pa vsaj torch ko ga jebe, rabis 3 leta da jih ubijes in pol se eksplodirajo in sorca gre sekar hitro v kurac

 

zal mi je da sem varal mojega črnuha The paladina in se spogledoval s sorco =)))))))))))))) bo treba dobit enigmo ni druge, drugace teleport je ql ja

 

@Tiber imam Monarca zate ce še rabis, zadj mi je padu, samo  preluknjat ga mores

Ja lahko ja jutri prosim bi imel🙂

Povezava do prispevka

blizzard sem mel na zacetku ker pac to je najbolj cookie cutter build. lahko farmas ancient tunnelse in andy, meph brez vecjih problemov.

 

pol sem pa presaltal na lightning (je bil cilj ze od vsega zacetka)

 

ce nimas infinitija lahko farmas countess, arcane sanctuary (ni light immunov), andy/meph (ni tko dobro kot blizzard), pindle/eldritch/shenk in nihlatak (skippas k je light immune)

 

k pa dobis infinity se ti pa odpre moznost farmanje chaos sanctuary in worldstone keepa.

torej na zacetku mas dve moznosti IMO: blizz za boss/AT farming ali pa light za key farming

 

vsi ostali buildi so suboptimalni IMO (res pa je da fire nisem sprobal, za leveling je super fire)

 

krave mi tudi z light sorso niso vsec. mi je necro s corpse explosion bolj vsec. v kratkem si bom pa tudi javazonko omislil, da stestiram. baje je najboljsa kar se tice kravic.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...