Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

drgac men je to bedarija. najprej grejo spreminjat sistem, da lahk z istim accountom igras na EU in US (nekoc tega nisi mogel), pol pa grejo splitat znotraj EUja serverje. why.jpg

 

pac, kot sem rekel. architecture/networking al whatever ekipa jim sepa na veliko. to ni prvi blizzardov game, kjer se srecujejo s problemi scalinga. tud world of warcraft classic so zajebal tisti del s shardanjem serverjev.

 

v normalni firmi, ki bi se ze vec kot 15 let ukvarjala z MMORPGji do takih failov ne bi smelo prihajat. pika.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 urami:

 

tipi so v kurcu 

tako naprej dvomim celo v d4

Šele zdej dvomiš v D4? Men je bil že cinematic trailer čist meh, od kar sem videl pa prvi gameplay me pa sploh ne zanima več igra dokler me z verjetnostjo 0.1% pozitivno ne preseneti ob izidu ampak kar se mene tiče mi je popolnoma vseeno tud če nikol ne izide.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 7 urami:

Kar se mene tiče, bi raje imel D2RR, kjer bi stari D2 modernizirali z novimi runewordi, nek koncept riftov iz D3, personal loot in sezonsko balansiranje itemov. Zimzelena igra za vse čase. 

Prvo kar je treba fuknit ven iz igre so imunitete. To je men vzelo voljo do igranja že takoj ko je prišel ta Patch ven in mi gre tud zdej na jetra. 

Povezava do prispevka

pol bi blo prelahko oz blizzzard sorsa bi bila premocna

 

nerfat dolocene runeworde oz dodati enakovreden unique item bi bil dober zacetek

 

vsec mi je tudi ideja bossov kot so uberji, kjer rabis specializiran build za premagat.

 

point diabloja namrec ni da en character lahk easy solira ves content. ampak da so eni mocnejsi pri eni stvari, drugi pri drugi, tretji pri tretji, itd

Povezava do prispevka
drevored reče pred 4 urami:

pol bi blo prelahko oz blizzzard sorsa bi bila premocna

 

nerfat dolocene runeworde oz dodati enakovreden unique item bi bil dober zacetek

 

vsec mi je tudi ideja bossov kot so uberji, kjer rabis specializiran build za premagat.

 

point diabloja namrec ni da en character lahk easy solira ves content. ampak da so eni mocnejsi pri eni stvari, drugi pri drugi, tretji pri tretji, itd

Marsikdo se ne bo strinjal ampak realno bi bla Enigma oz kar teleport prva stvar ki bi mogla letet ven iz igre. Basically one and only choice za 99% non-sorc buildov in cist porusi razmerje med power-mobility-flexibility med classami.

Je razlog da ni noben kasnejsi arpg imel tako unchecked teleporta

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 6 urami:

Sej pravim, teleport kot skill bi ven vrgel tud na sorcah, ker je overpowered, oz obesit nek mocan cooldown na njega. Z enigma removalom se ne resi nic, to je jasno, samo zmigrira se hammerdine nazaj na sorce. 

Jaz sem ga odklenil včeraj na sorci in postane totalno drug špil. Arcane sanctuary kar naenkrat ni tako problematičen.:rofl: 

 

Meni so immunityi kul, ker sem s Hammerdinom klal vse po vrsti, potem me pa kar naenkrat par magic immune zombijev rejpa, ker jim nisem nič mogel. Moraš vsaj malo uporabiti možgane in najti alternativno strategijo (run like a little bitch).

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 urami:

 

Dobro ti to farmaš te ključe :D

 

Te zvrcnem, ko bom online danes.

Maja sej gre sekar hitro dve urci in je, tudi dva seta na dan lahko, tudi tri ce farmas cel delovnik 🤣

 

Pa se rune padajo in uniq in charmi gemi ipd..

 

Dve urci chill outa, z yt v otadju ko prides kuči gre hitro

 

FB_IMG_1636104288605.jpg.d67e700444c7156e4634b27c95663674.jpg

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ponavadi plus java skills ter 20 ias, str, pa še kak useful perk za glovse. Iskreno da bi bili dobri za trejdat močno dvomim, razen če si trefnil oni roll na milijon, enako z amuleti in ringi. Super če ga rabiš zase, ampak da imaš roll za nek hud dober trejd po enem mescu, ko je igra zunaj... težka bo.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Amulet

+3 lightning skills

+22 str 

je verjetno Charsi food oz. za zasebno uporabo?

 

edit: današnji prvi Travincal dropne Fal, sem bil vesel že, pri moji sreči je to dosti. Potem še drugi pack krav in Sur. Wth je to danes.:avadodo: Verjetno najboljše strejdat za fg in nabaviti opremo po delih? Vidim da lahko dobim shako, war travse in tal armor.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...