Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Se mi zdi, da je se bolj kompleksen kot drevo v PoE, ker tle moras pazit tudi za polozaj poddrevesa (da nimas glih 1k <stat> requirementa za aktivirat dodaten glyph bonus) in kako ga rotiras.

 

Ni glih casual friendly, theorycrafterji so pa vsi mastni, ko bo treba vse razlicne permutacije simulirat.

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 37 minutami:

Jutri lahko že preloadamo tako da v petek gasa igrat.

Prvič da sem kupil digital nevem zakaj niso prodajali fizične deluxe edition.

 

Preload je možen že od danes ponoči (preciziram: torej je ŽE SEDAJ na voljo, jaz že preloadam).

 

Sem pa gledal en video od modela, ki je igral press release bil na čistem endgamu in me je nekaj zelo zmotilo: loot je boring as fuck. Dobesedno sem videl svoje iteme, ki sem jih imel v beti, samo z višjimi številkami. Unique itemi bodo dodali kaj zanimivega, ampak so rare as fuck, tako da večinoma imaš ancestral iteme z dobrimi stati, katerim dodaš/imprintaš legendary power. Ampak so bolj ali manj višje številke od tistih, ki smo jih že videli.

 

Ni nekih drastičnih gameplay changing stvari, vsaj po tistem, kar je model (Wudijo) pokazal, in vem da kar ima on sedaj na pressu, bom jaz imel v enem mesecu igranja. FFS, še Nioh2 je imel bolj exciting loot na višjih težavnostih ><

Povezava do prispevka

Jaz bom počakal da folk lepo preigra podolgem in počez, itak mam Zeldo in še kup zadev za preigrat.

 

Tako preskočim ves Blizzard release bulllshit in server queuje.

 

Pol me bojo pa že boostali in nagearali. Tedious useless leveling in story shit me res ne interesira tokrat. Jebala vas Magda.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 57 minutami:

Pol me bojo pa že boostali in nagearali. Tedious useless leveling in story shit me res ne interesira tokrat. Jebala vas Magda.

Pac skipas tiste cutscene in je, itak mors enkrat jit cez zgodbo + odkrit vse oltarje, pol pa lahk kadarkoli skipas na ostalih charih.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
coupet reče pred 33 minutami:

Kaj je rubberbanding? :)

Ko šteka igrica zaradai serverjev.. lag

 

Pri prvi beti je stekalo malo, sem mislil da je performance same igre, stuttering.. pol je zacelo vedno bolj, sem vidu, da je lag oz rubber banding, ko ti mece pac lik nazaj za par selund, desetink ipd

 

 

Pol v server slam je bilo na zacetku super, proti koncu pa totalno smece

 

Kako bo day 1 bo presenecenje

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...