Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Ma probal to,.. potem šel na D2Re,.. mislim D2re da izgleda bolje,.. ampak se ne da igrat,,.. dosti stvari je zelo zastarelo.. D4 bom skoraj gotovo nabavil ker je zelo igralen PS5 in PC verzija,.. se igrata ko puter ,.. domnevam da bom na PCju,.. ker ne vem kako se vse classe kontrolira z contriollerjem,.. je pa dosti bolj zabaven z kontrolerjem,.. ampak PC verzija omogoča oboje,.. za PS4 keyboard and mouse support,.. samo obljuba lafter launch,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Vam ni pomoci

 

Ce vam gre igra oz Blizzard tako na k zakaj se ne izpisete iz te teme? Mislim tko zaradi vasega boljsega pocutja.

 

Al pa ne vem. Mogoce napisete email Blizzardu, da naredijo igrico samo za vas, tako kot vam pase. 

Pucanje ventilov lahko tudi pripomore k boljšemu počutju. Če si neki zasluži bit skurcano, skurcaš. Predvsem, če gre za neko omiljeno franšizo.

Če se ne strinjaš, daš argumente čemu se ne strinjaš, ne pa da pošiljaš folk proč.

Ajde, se najdejo tudi kaki težaki, ki non stop ponavljajo eno in isto in ti dosadijo, samo se mi ne zdi, da bi ta tama imela take.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

kdo je ta vecina, ki pravi da je demo bil kul? jaz sem prej zaznal razocaranje kot navdusenje. pa mas mogoce kake argumente zakaj je demo bil kul (razen grafike in smooth combata)?

ne da se mi zdaj iskat in navajat. morem speed runat re4r... se bom ob priliki vrnil na to debato ne skrbi, ne bom pozabil =)))

Povezava do prispevka
WinterThane reče Dne, 8. 4. 2023 at 7:19:

Imo d4 ne bo the game za mene, ampak bom vseeno preigral vsaj enkrat, kot avanturo in ne kot arpg, da vidim kaj bo nardila mommy lilith, pol se pa vrnem k pravi ljubezni (poe), razn, ce bo res tak hud end game, pol ostanem dlje

U, to se pa čist strinjam. Počakam da cena pade na nekaj dolarcekinov in 1x preigram. D4 beta mi je bla dokaj zeh, tako da sem po dolgem času sestavil en build z minami v POE in je totalen trip ko razturaš celo mapo hkrati.

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
WinterThane reče pred 15 urami:

v vsakem interviewju se spretno izogibajo vprasanjem o end game in na dolgo in siroko nakladajo o ingame shopu

precej kislo

Al je dost weak endgame al pa majo polno gated zadev, ki jih lahko prej dosezes z mikrotransakcijami in nocjo prevec povedat, da se folk ne razpizdi prevec ze pred samim releasom.

 

IMO oboje, lp.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

ma shit tier game bo to se je takoj vidlo po tem kurcevem autoscalingu, ki se zdaj ne vem a se to kdaj izklopi v endgame al kako?

 

ta autoscaling mentaliteta je vidna tud v itemih kjer dobivas isti kurcev legendary samo z vecjim power levlom al kakorkoli ze to imenujejo. da ne omenjam teh gnilih powerjev na itemih, ki naredijo skill overpowered in ti definirajo build. pa so mi posebni powerji na itemih drgac kulska ideja sam kaj je pol fora skill treeja ce iz skill treeja dodas skillu 3% dmga medtem k ga item spremeni da dela dvojni dmg. kr neki.

 

v d2 sem dost igral tud hardcore ampak kaj ces s hardcore pocet v d4 ko ma igrica take gnile trike kot je autoscaling kjer z levl upom postanes sibkejsi, boss roome kjer te zaklenejo not z njim in ne mores disengagat in worldbossa kjer si oneshottan, ce prides v melee range.

Povezava do prispevka

Pac tko k je v retail WoW, do lvl50 se cone scaleajo glede na tvoj lvl in na max lvl je to to. Lazji zbalansirat vseskp, se posebi, ce mas nelinearen napredovanje po conah. Pa poleg talentov mas tud paragon drevo za katerega noben ne ve kolk bo vplival na endgame builde.

 

Glede itemov in scalinga na splosno, pac it's just the way it is, navad se. Se zmeri gres lahk PoE atlas mape grindat pa igrat loterijo pri craftanju itemov. Uniquei v D4 bodo samo zato, da extractas vn tist special ability in ga das na rare item z dobrimi rolli. Powerlvl ti pa sam pove kolk je min/max roll affixov na itemu (poleg bonus armorja).

 

Za zabit cajt za par mescov, da gre 1. sezona cez, bo, za kej vec bo pa treba vidt kako se vsi te sistemi obnesejo v endgame in ce se splaca vlozit kej vec cajta v spil.

Povezava do prispevka

ja saj men je jasno kaj ti nardi powerlvl na itemih in mi je to normalno v igricah

 

problem v d3 (in mogoce v d4) je da ma ta powerlvl infinite scaling in pol delas torment 137 tezavnost da dobis isti item, kot si ga dobil na torment 136 samo da ma 1% vec statsov. in pol ko ga dobis gres na torment 138 spet iskat isti item sam da ma 1% vec statsov.

 

zdaj ce se pri lvl 50 autoscaling ustavi pol je se neki moznosti za igrico. se posebej ce do 50ga levla hitro prides (recimo v beti si v nekaj urah bil ze 25lvl)

 

ampak pol paragon levli grejo v neskoncnost al kako? pac nasploh mi igrica daje tak vtis da se bodo bruke s torment XXX ponovile in bo infinite fucking treadmill

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...