Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Kaksne vi pribijate, prav se vidi, da nimate pojma o cem govorite :))

 

Pa to vam povem s spostovanjem, ampak tako pac je, ne morem lepse povedat.

 

Paragon leveli so ze znani, nekatri imajo pac dostop in vejo.. 

 

 

 

Endgame je tudi ze znan

 

 

 

Tudi ce je autoscailing vseeno lahko oneshotash mobe tako da pac izpilis build.. jaz ko sem z barbom dosegel level 25 sem bil bogi.. ne koncu vikenda sem onshotal vse in world boss me ni mogel ubit

 

Drugace ce vas se kaj zanima kar vprasajte, ker kar ste gor napisali je 99% bullshit.. oz raje si prej malo poglejte yt

 

Aja uniqe in legendarye je cisto neki drugega

 

Unique kot pri d2

d4-ancestral-harlequin-crest.jpg.fba4b4173171613d3785ad73f93c729d.jpg

 

Legendary je pac poseben zaradi dodatnega skilla, ki ga itak extraktas, ko dobis jacci rare za infjuzat skill

 

Pa tudi tej skilli so razlicni po jakosti, mah ne da se mi razlagat v glavnem imaj puno toga

 

Malo si poglejte par videov preden se tle osmesujete tiatim, ki smo pac pogledali lih enih par videov na yt.. 

 

Samo kaj ces.. vi ste itak hejterji karkoli boste izvedeli, bo slabo tako da se boljsi nasvet izogibajte se igre in teme

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

saj sem igral beto in ze v beti sem dobival iste legendary iteme, sam da so tisti iz level 25 meli visje atribute kot tisti iz level 20. kot sem ze veckrat povedal, naj zmanjsajo intenziteto teh legendarijev na rare al pa magic, ker niso cisto nic posebnega, ker skos iste dobivas sam z visjimi statsi.

 

zdaj vidim, da si nalepil sliko unique itema, ki ima tudi power level. to implicira, da obstaja verzija tega uniqua z visjim power levlom. bedno.

 

a se lahko sploh cesa veselis v tej igrici, ko ves da bo vsak item obsolete cez tri levle/paragon pointe?

 

sem pripravljen tudi na moznost, da me igra preseneti ampak celoten design igre me prepricuje v nasprotno. celotna igra krici lejte mamo to, mamo ono, mamo layer na layer kompleksnosti, da skrijejo bednost.

Povezava do prispevka

Baje so ze zmanjsal intenziteto  v tej beti bo ze padalo manj legov

 

Ja unique bo vec vrst mislom da so se eni boljsi.. tej navadni dropajo od do uni od do naprej s tem da se maloprekriva, ne vem tocno ma, ce bi gledali videe bi vedu vec kot jaz, ki si bolj zapomnes te srvari.. sam pac mores si vzet cas in pogledat

 

Zakaj bi bil cez tri levele obsolete, tebi dropne rare al karkoli kar z tocno dolocenkmi attributi, ki  pasejo na tvoj build, infjuzas skill da postane legendary.. in kaj mislis da bos cez tri levele ze dobil boljsi rare??? Vea kolk osem se jaz jebal v beti, da sem dobil thornes in vse atribute na vsakem kosu, da so korisrni in niso krneki? Lih taki hudi rare itemi so pravo kombinacijo in velikost atributov za dolocene builde se bodo trejdali, mislim da legov ne bos moral trejdat, za unique ne vem  pomoje tudi ne

 

Ma ti sploj ne ves kaksen je design igre, niti jaz ne vem pa sem si pogledal krneki vidov, kaj sele ti.. najprej si poglej, pol igraj in pol ko bosi mel  konkretne argumente in ne dvomim da jih bos nasel, pridi sem hejtat..  al pa ne :)

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
shure reče pred 12 urami:

Razloži mi prosim kako fenomenalen je D2R endgame? Grindanje enih in istih map (ja, dinamično so generiranje, big whopper) da prideš do lvl99 ali ti v 3052013 runu pade zadnji Jah, ki ga rabiš za Infinity .

 

D2 endgame ni najboljsi, je star ze 20 let ampak ma vseeno ene kvalitete, ki ga naredijo dobrega in zasvojljivega.

 

character v endgamu ne scala infinetly. mas lvl99, ki ga je tezko dosect, ni ga nujno dosect, je samo en challange, ki se ga lahko lotis oz ena mikro optimizacija lika.

 

content se ne scala infinitely. hell lahko obrnes z zelo slabim likom, ce ves kaj delas  lik potem postane masina za tamanjenje monstrumov. torej imas opazen napredek. ok, imas players x scaling, ampak pazi, scala se drop rate, ne pa power lvl itemov! itemi imajo razpon atributov zabetoniran in se ne scalajo infinetly z power levli.

 

torej ni infinite treadmilla, kar ti daje moznost, da cutis napredek tvojega lika.

 

endgame ma vec razlicnih zon, ki se cutijo razlicne v tezavnostih, v naboru monsterjev, ki jih srecas, ipd. nekatere zone od tebe zahtevajo da se naucis brati mape ali met nek strukturiran nacin iskanja poti do bossa.

 

endgame te vzpodbuja da si naredis vec likov specializiranih za posamezen content.

bi rad tamanil krave in ostale high density podrocja? lightning javazon. boss killer? blizz sors. generalist? hammerdin. trav runi? zerker/horker barb itd.

 

eni buildi so bolj poceni in primerni za first playthrough, medtem drugi rabijo drago opremo, da pridejo do izraza. recimo blizz sors vs lightning sors  al pa skelemsncer vs poison mancer.

 

to so nekak glavne stvari. predvsem je pomembno da ni infinite treadmilla in se veselis vsakega mini upgrejda na liku.

Povezava do prispevka

Aja zato sem imel monologe :))

 

V glavnem zdaj sem igral rouga in sorco, jutri bom vrjetno probal se necrota in druida itak do 20 gre hitro

 

Sorca dela res najvec dmg, sam ta ranged stil ni lih zame

 

Rouge mi je do zdaj najboljsi, mele rouge aka monk iz diablo 3 :))

 

 

Povezava do prispevka

bomo videli,.. jao mi gre na jetra da mi onemogoča dostop do igre zarad drajverjev,..mislim ,..če nimaš te pa te verzije kao odjebi,.. medtem pa je super laufal na starejših,..Novo ni nujno najhitrejše za vse,..

Jebo PC experience

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...