Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče Dne, 20. 2. 2023 at 12:32:

Jaz imam feeling, da ta beta bo itak en drek, ko bo navalila horda ljudi in bodo serverji kaput. Res ni mi jasno kaj ne dajo daljšega obdobja, recimo en teden v kosu.

pa še https://sirusgaming.com/diablo-immortal-full-gear-110000/

 

sicer pa malo igram d2c (plugy) in je neverjetno, kako OP je palamudrin v normal difficulty. do sedaj sem imel holy fire in je bil zelo močan, sedaj imam pa holy freeze in mu dobesedno noben nič ne more. jaz sem pa mislil, da je čarovnica močna s chain lightning lol. še šefe lahko fentam bp, celo diablo ni noben problem (mam pa 1k+ dmg skupno).

Povezava do prispevka
drevored reče pred 19 urami:

pa tile youtuberi mi grejo na zivce k producirajo miljon nekih video a vsi majo informacije in gameplay iz unega media packa, ki ga blizzard dovoli kazati.

 

zadnjic sem naletel na nek video rogue gameplaya (ki je bil valda deletan pol kmalu) in mi je zadeva bla zanimiva zelo

+1

 

Samo rehashanje nekega omejenega contenta, ker itak noben se ne ve za 3/4 stvari kako bodo delale/zgledale.

 

Bomo vidl za vikend, kaksna bo situacija.

 

Povezava do prispevka

ma na smetišču je že

sam še 40 letni manchildi pitajo NVIDIO s kupovanjem precenjenih grafičnih, s katerimi pol igrajo slabe porte igric, k bolše laufajo na 1x cenejših konzolah

steam deck je bil zadnja svetla točka PCjaštva, tut pri VR so ga že konzole šišale

Povezava do prispevka

ja pac casual vs master race

 

se ve da se denar sluzi na masi

ne ker je najboiljse ma ker je good enoughTM

skratka dobro je za koga je TM

 

tipicen problem demokracije in zakaj gre svet v kurac, ker ima vsak debil pravico volit, to je ugotovil za Socrates 

je pa res, da boljse tako kot da ima pravico volit samo par debilov

 

tako da clovek dobi kar si zasluzi ne kar je najboljse 

Povezava do prispevka

aja še neki me zanima glede Diablića

D2 Ressurected sm igral na konzoli pa je pune lagalo

zdej, ugibam, da zato, ker mam Kanadski PS račun in sem se zgleda povezoval na NA serverje

 

a se kej ve, a bo za D4 isto? bolše, da kupim s SLO PS računom?

Povezava do prispevka

ne spomnem se kaj je bilo z d2r

ma ce ti je lagalo sigurno ni ker imas canadski PSN racun

jaz igram vse na ameriskem in ne igra vloge vedno mi najde neke balkance in čehe na serverjih, tako da to pomoje conecta lokalno neglede na psn acc

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jaz nimam nekih visokih pricakovanj tbh :D Kompleksnost PoE (razlicni sistemi, ki so jih z leti dodal + omejeno respecanje) mi najeda in nimam neke zelje ga resno igrat in mi je bolj "casual" pristop v D4 cisto ok.

 

Samo upam, da ne bodo zafukal endgame-a in samega gameplaya ter raznolikosti buildov.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Jaz mam obcutek, da bodo za te world bosse in ostale zadeve v conah, dost uporabljali phasing, podobno kot to pocnejo v WoWu.

 

Pa upam da bos za (endgame) dungeone tud mel nek LFG tool in ne samo automatching z random folkom, ko se bos queuejal.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 2 urama:

haha

 

 

 

po tem videonu me je vrglo na nek livestream d4 bete in mal gledam kva da fak je zdej to nek drgacen diablo ampak kr okej zgleda. pa odpre tip inventory in je d2 style z razlicno velikimi itemi. izkaze se, da igra last epoch med cakanjem na beto.

 

zgleda dobro tale last epoch sam kolko gledam je ze miljon let v early access lol

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 minuto:

po tem videonu me je vrglo na nek livestream d4 bete in mal gledam kva da fak je zdej to nek drgacen diablo ampak kr okej zgleda. pa odpre tip inventory in je d2 style z razlicno velikimi itemi. izkaze se, da igra last epoch med cakanjem na beto.

 

zgleda dobro tale last epoch sam kolko gledam je ze miljon let v early access lol

 

Last Epoch je kr lusn ja, v early access je 5 let al vec?

Zdej so dodal multiplayer in je kr zabavno, samo je se kr nekaj bugov in morjo popeglat, ampak ma kr potencial

Neki sm slisal, da ni dost developerjev v teamu, nism pa sel preverjat.

Povezava do prispevka

Gledam enega streamerja in seveda je notri... igra malo, prva temnica, deluje kul good old Diablo vibes, si rečem, madona, mogoče bi si ga le upiknil... drugi del možganov mi reče: ne stoj jim dat šoldov, ki so Blizzard in te bodo nategnili... 

 

... skoraj bi cedel dopaminu... pol stremerju se zatakne game v mestu, je stuckan ene 15 min, pol cela grupa DCja.... jep, prav sem se odločil, da jim ne dam dnarja vnaprej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...