Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

drevored reče pred 16 minutami:

vglavnem nisem pricakoval da mi bo tko meh.

 

to tut mene moti, ni to pravi heorjin

ja, bom kupu, ker bi rad vidu kaj nardi mommy lilith in s tem bom zal podpiral krajo maminega mleka, sam jebiga

 

sux zdej to, da lahko poe 2 drka kurac in bo svetlobna leta bols kokajin ko d4, kar je slabo (vem da ni isti zanr, sam bmk, gre za dopamin hit)

sam s proper konkurenco lahko dobimo proper igrce

Povezava do prispevka

Igacka je sekar ql

 

Ni kot poe, je bolj enostavna ampak vseeno se da grindat in izboljsevat build..

 

Jaz sem dal druida na 25 pol se mi ni dalo na novo gruntat skillov in build in sem sel kar s starim barbom grindat naprej lege in geme, tako da kar poka in worldboss je padel 2x bp

 

Tisti, ki zelijo nek hardcore diablo al komplekanost iz poe pa bodo precej razocarani. ampak igra je droga, to je ze zdaj ocitno, tudi ko si omejen z levelom, mapo in opremo.. vedno se najde kaj novega za izboljsat build, novi skili na legih, gemi, boljsi rare itemi, vec slotov na opremi, kaj bo sele na endgame, ko bo vec za pocet in boljsi, vec statsov na opremi..

 

In ko si ze skoraj minmaxal, kar se pac na 25lvl da, ti world boss fukne dva tri se nevidene lege z nekimi hudimi skilli za WW barba!!! Zdaj sem igral nek bleed build in infjuzal random skille, ki so se mi zdeli uporabni.

 

Necro pa je baje izi mode, tako pravi kolega. Je pa res, da ga je worldboss tudi precej one shootal :)) Barb se drzi kar solidno.. je pa res, da je moj minmaxan, njegov pa bolj jedva.. baje da je pol dobil nek skill na legu, da mas lahko nonstop barrier....

 

Je pa res kot je rekel Bitsu, ne rabis ful neki raziskovar na spletu, kako naredit build, das gor kar se ti zdi ql.. pa tudi ni nek hud rng, ce bia igral ti bo dropalo vedno boljse srvari, tako da imas kar lep oncutek napredovanja

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Probal  (resda samo kakšno uro) z necrom na ps5. Vse skupaj mi deluje kot mobilna igrica in na trenutke ne v dobrem smislu (grafični glitchi ob video sekvencah, ipd.). Gameplay je zaenkrat tudi bolj meh, je pa res da sem šele začetni del naredil (vas)...upam da je potem kaj bolje. Glede samih skilov se še privajam, tako da je glede tega zaenkrat še v zraku. Mogoče bi lahko bilo vse skupaj kje malo bolje razloženo,  da se lažje odločiš kako boš lik zgradil. Lahko da mi pa zgolj začetni skili na necrotu ne dišijo in bi  bilo potrebno poskusiti kak drug lik.

 

Zaenkrat: meh /10

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 14 urami:

 

to tut mene moti, ni to pravi heorjin

ja, bom kupu, ker bi rad vidu kaj nardi mommy lilith in s tem bom zal podpiral krajo maminega mleka, sam jebiga

 

sux zdej to, da lahko poe 2 drka kurac in bo svetlobna leta bols kokajin ko d4, kar je slabo (vem da ni isti zanr, sam bmk, gre za dopamin hit)

sam s proper konkurenco lahko dobimo proper igrce

Mogoče pač ni zate. Diablo je for the casuals, nič ni narobe s tem. Noče vsak človek imet 1000 različnih buildov in grindat do konc lajfa in met not take kompleksne mehanike da rabis prebrat celo enciklopedijo pa ti se zmer ne bo vse cist jasno. Nekateri hocejo samo igrat igro s prijatelji ne pa imet še eno novo službo v lajfu. Sploh pa je bolj podobno tole lost ark kot pa poe. Dvomim da bo D4 kadarkoli imel toliko stvari po releasu kot poe... bo pa imel core gameplay ki bo vedno svetlobna leta pred poe in pomojem 20x toliko playerjev.

Povezava do prispevka

Sovražim besedo "meh", a ta najboljše opiše to igro, enostavno te potegne k igranju in sem velik fan predhodnikov (tudi D3 ob izidu mi je bil ok). Vsega lepega je enkrat konec, bom nabavil samo, če bodo frendi hoteli igrat, a slabo kaže.

Povezava do prispevka

Aje to Saša Lendero?

Enivej... Sem prilezel do lvl 20 s čarownco in barbaro. Pri slednjem sem si lomil jajca na prafaktorje. Ni šans, da sem spucal tisto zmrznjeno taborišče.
Čarovnica pa mi je bila nadcarska. Sem prvič izbral to classo v celotni Diablo seriji in sem kuhal esqelete, kot je Hitler kuhal obolele z rakom.

Duo hidra pa ti sploh ni treba biti dober, ampak samo spemaš tiste črve.

Povezava do prispevka

Jaz mel samo cas za rogue skozihod do levela 20+, kjer sem zelel samo odklenit hovhova in tituli. Vceraj in danes sem spilal skupaj enih 10 ur, od tega 6 ur remote play na telefonu s kontrolerjem. Brez da bi kaj pogledal ali prebral mi nekak ratalo insane twisted blade warping build naredit, ki mece okoli pasje bombice. po filingu sem vlagal in mel sreco z replenish life, thorns pa kasnejsimi movemnt skill na legendary robi (hlace, amulet, prstan, lok in pipec). svigal sem pa tja, metal mece, strupene pasti in dimne bombe, kjer sem jih povecini zalockal v daze na zeleni borzgi. Pa mel dva premeta in oni jump do sovraga, ki te premakne tudi cez zid. Padali so kot za salo, ce sem bil cist poleg njih v stulu barbara. Ko sem hotel malo deviirat pa vpeljat svezega vetrica v spil in probat range attack, se ni koncalo najbolje. Takoj ko sem se oddaljil da bi kaj z lokom naredil, so me rejpnili z vso nesnago po tleh in itak so bili takoj pri meni. Nikakor nisem moral naredit nekega placa, morda bi rabil kak crowd control za take fore, samo se mi res ni dalo iskat. Naceloma mi za en skozihod ni blo ravno tako slabo, ni pa bilo tudi nekaj hudo prelomnega, kar je lahko tudi posledica omejitve bete. 

Povezava do prispevka

 

Moram še D2re končat vsaj enkrat,..  Mi pa zgleda bolje kot d3,.. Igra se pa zelo lepo tudi s kontrolerjem,.. čisto pozabil kako je DS2re v mnogih stvareh zelo zastarel ne glede na to da mislim da izgleda bolje,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

D1 je zaradi starosti tezko igrat v modernem svetu (vsaj meni je blo tko)

 

D2 mas Resurrected edicijo, ki je meni super modernizirala D2. V skrajnem primeru si pa lahk tud togglas old school grafiko.

 

 

 

nisem zagnal igrice ze neki cajta ampak sam da vidim video pa slisim musko mi ze dogaja. jebemti je D2 (bil) dober

Povezava do prispevka

Ce nisi ze polluted z top down izometricnimi ARPGji, potem se mogoce splaca probat D1. Je sicer malo rough zadeva gameplay-wise ker le ima 26 let, pa nevem kako je prijazno igrat igro ki je bila zasnovana za (pretty sure) 640x480 na CRTjih dan danes na 4k monitorjih, lahko pa poizkusis. Vibe ima definitivno najboljsi kako se pocasi spuscas vse globje v pekel.

Ne pa igrat D2 pred tem (ali kaksne druge ARPGje), potem rata precejsen pain ko vidis koliko gameplay izboljsav so dodali da je gameplay sam bolj engaging.

D2 je pa pac klasika, ampak je ze malo trade-al zgodbo, vibe in game design v prid grindanja (in postavil de facto grinding ARPG standard, ki ga se danes ista serija ne doseze).

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...