Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Pastir_Matic reče pred 7 minutami:

Sezone so cist zase, tko kot v PoE.

 

Zdej a se bo po koncu sezone preselila zadeva v Eternal Realm, bomo pa vidl, imo se ne bo.

Samo karakter se ti preseli v eternal realm. Pa rekli so da mogoče kake mehanike če se jim bojo zdele kul, kar sam pomeni da nimajo pojma kak je plan za naprej 🤣

Povezava do prispevka

Blo je zelo dobro. 
 

Ampak kokr jaz poznam kravatarje je to blo vse planirano vnaprej. Prvo big nerfs, nato pa buffi, ker “we kao listen”.

 

Isto kot ce gres na trznico se barantat iz cene 200 na 100, mislis da si dobil dober deal, a v resnici je prodajalec ze imel nastudirano ceno 100 vnaprej.

 

Se me pizdim, ma povem pac kako je. Se je lepo vidlo da so se zarekli da so bli xp nerfi planirani ker bodo dodali mocan density. Torej te spremembe niso plod jeze ljudi, ampak nacrtne.

 

Ampak overall zelo dober stream in prva runda vecjih buffov pride s patchom ki bo v roku cca 10-14 dni. 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Se zmer debilne odlocitve, da nerfajo shit, brez da predstavijo zadeve, ki bi jih uravnotezile (gostota mobov, flat dmg nerfi/def nerfi in buffanje mobov, brez da nastavijo tezavnost NMjev itd.).

 

Al delajo za faking klike in da folk govori o igri al so pa debili.

 

50:50

 

Mongoti balansirajo ARPG k da bi bil faking MMORPG. Boli te kurac, ce je en build OP af, pofixas ostale broken zadeve in natunas NM dungeone.

 

Sam hej, to je Blizzard, njihovi "balance" patchi itak nikol niso imel nobenega smisla in so delal zadeve z neko svojo, interno agendo, brez da bi poslusal folk.

 

 

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Pa se za tiste, ki imamo deluxe/premium verzijo in nocemo pokurit battlepasa v S01; pazite kako klikate oz. ce uporabljate kontroler, da ne stisnete confirma po pomoti, ker spil avtomaticno fokusira na Activate Battlepass/Premium gumb v Season UIju in sama akcija nima nobenega confirmation popupa.

 

 

 

Povezava do prispevka

Spil je v trenutnem stanju zivo govno.

 

Oneshot od nekih stvari, ko sploh ne ves kaj. CC v NM dungeonih pa blesavi affixi ki totalno pokvarijo gameplay.

 

Sem deinstaliral. Dokler ne bodo fixali tega shita se spila vec ne taknem. Prokleti jebeni nespo mutavi.

 

Pastir_Matic reče pred 42 minutami:

Pa se za tiste, ki imamo deluxe/premium verzijo in nocemo pokurit battlepasa v S01; pazite kako klikate oz. ce uporabljate kontroler, da ne stisnete confirma po pomoti, ker spil avtomaticno fokusira na Activate Battlepass/Premium gumb v Season UIju in sama akcija nima nobenega confirmation popupa.

 

 

 

To pa tudi... fak ne.

Povezava do prispevka

Moji vtisi prvih 63 levelov v tej prvi sezoni

-seasonal questline je tko kratek da je groza, hearti ki mi zaenkrat dropajo na rogu so pure trash

-inventar je še dodatno na udaru z jebenimi malingnant hearti

-rare itemi dropajo še bolj pogosto

-dobit usable kos opreme je še težje ker so dodali še več affixov v pool večine kosov opreme - kdor je dodal nedelujoče resiste v pool si zasluži smrtno kazen resno...

-consumable tab je fasal še malingnant invokerje

-levelanje renowna vsako sezono morajo eliminirat oz dodat druge source ki dajo exp, hvala bogu da so vsaj povečal exp za dungeone in queste da gre hitreje...

-ne vem a so buffal monstre v prvem capstone dungeonu al kva, ker jim nisem delal nič dmg pri lvl 40 in sem moral zlevelat do lvl 47 da se je dal zadevo spucat normalno z rogom, pa še je šlo izjemno počasi.

-nagrade v seasonal journey so PURE JUNK lol...

Povezava do prispevka

Uporabnik kemik: 

 

D4 mu je carska igrica. Včasih, ko ne igra, razmišlja o njej. Igra sorco, ki je po mn3 foromo sodeč broken in zanič link. Zelo uživa v ice shardsih in komaj čaka, da se vrne v igro. Je lvl 54. 

 

Uporabnik gatsu (in veliko ostalih uporabnikov te teme):

 

D4 jim je ogabna igrica. Vedno o njej pišejo slabe stvari. "HAHA diablo4 ker junk, joj smeče, keri mongoti devi, spet so sfukali že tako sfukan špil, ofak keri debili, joj kok je to zanič nemorem verjet, pa kdo to sploh špila, ni čudno da imajo vedno manj igralcev ker tole je PURE JUNK...". Ima lik lvl 99, lvl 80 in zdej lvl 63 (:lol:) v sezoni ki je zunaj 4 dni. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Moji vtisi prvih 63 levelov v tej prvi sezoni

-seasonal questline je tko kratek da je groza, hearti ki mi zaenkrat dropajo na rogu so pure trash

-inventar je še dodatno na udaru z jebenimi malingnant hearti

-rare itemi dropajo še bolj pogosto

-dobit usable kos opreme je še težje ker so dodali še več affixov v pool večine kosov opreme - kdor je dodal nedelujoče resiste v pool si zasluži smrtno kazen resno...

-consumable tab je fasal še malingnant invokerje

-levelanje renowna vsako sezono morajo eliminirat oz dodat druge source ki dajo exp, hvala bogu da so vsaj povečal exp za dungeone in queste da gre hitreje...

-ne vem a so buffal monstre v prvem capstone dungeonu al kva, ker jim nisem delal nič dmg pri lvl 40 in sem moral zlevelat do lvl 47 da se je dal zadevo spucat normalno z rogom, pa še je šlo izjemno počasi.

-nagrade v seasonal journey so PURE JUNK lol...

Tist questline je itak topkek.

 

Capstone dungeon mi je jebal familjo pri 43/44, tko da sem ga sel probavat sele pri 46 z upgradeanim gearom (pa zegn sm mel, da mi je notri dropal 1k dps 2h leggo mace) in mi je pol celo ratalo, trash je bil tezji k zadnji boss imo.

 

Ta srca so tud krneki, se dobr, da so jim dali armor, da so vsaj priblizno uporabna.

 

Ta renown grind je pa tak PITA. Ne vem a so tolk trmasti al neumni, da nocejo dat se kaksnega renown sourca, pa magari za koncanje vsakega NM dungeona/legion eventa, ker delanje random side questov je meh in bedno. Kolk mi gre na kurac, ko delajo iste napake, kot jih je WoW team v Shadowlandsih s tem kurcevim renownom. Ajde nafarmas enkrat in cao, mas odklenjeno za vse, ne pa da ti posiljujejo s temi smetmi, ki se jih nobenmu ne da delat.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
kemik reče pred 21 minutami:

Uporabnik kemik: 

 

D4 mu je carska igrica. Včasih, ko ne igra, razmišlja o njej. Igra sorco, ki je po mn3 foromo sodeč broken in zanič link. Zelo uživa v ice shardsih in komaj čaka, da se vrne v igro. Je lvl 54. 

 

Uporabnik gatsu (in veliko ostalih uporabnikov te teme):

 

D4 jim je ogabna igrica. Vedno o njej pišejo slabe stvari. "HAHA diablo4 ker junk, joj smeče, keri mongoti devi, spet so sfukali že tako sfukan špil, ofak keri debili, joj kok je to zanič nemorem verjet, pa kdo to sploh špila, ni čudno da imajo vedno manj igralcev ker tole je PURE JUNK...". Ima lik lvl 99, lvl 80 in zdej lvl 63 (:lol:) v sezoni ki je zunaj 4 dni. 

Ja kul ne, sej ti noben ne prepoveduje imet se fino ob igranju.

 

Nekaterim "advanced" igralcem pa dejanja blizzarda gredo na kurac, ker hocemo, da nardijo proper spil in ne delajo enakih napak, k so jih z WoWom.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Ne štekam logike... torej, če igra ful igro, @Gatsu ne sme je kritizirat al kaj?

 

Meni se zdi pa ravno obratno, da več kot jo igraš, bolj vidiš napake in je jasno, da boš opazil stvari/napake, ki jih površni uporabniki ne opazijo.

 

Jaz sem končal battle pass, pri lvl 63 je bil konec oz. narejen rank90 passa. Kar je ful dobro, ker to pomeni, da vsako sezono ne boš rabil grindat do lvl100. Sezonski kvest sem končal pri lvl 33 al neki tazga. Journey imam za naredit še zadnje poglavje, ampak itak ne da nič od niča, tak da kul. 

 

Je pa res, da sem tokrat po pomoti aktiviral tisti accelerated BP od ultimate edition, ker so lopovi in en klik je dovolj, da se aktivira, brez konfirmacije. Vidim, da nisem edini s to težavo.

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 28 minutami:

Uporabnik kemik: 

 

D4 mu je carska igrica. Včasih, ko ne igra, razmišlja o njej. Igra sorco, ki je po mn3 foromo sodeč broken in zanič link. Zelo uživa v ice shardsih in komaj čaka, da se vrne v igro. Je lvl 54. 

 

Uporabnik gatsu (in veliko ostalih uporabnikov te teme):

 

D4 jim je ogabna igrica. Vedno o njej pišejo slabe stvari. "HAHA diablo4 ker junk, joj smeče, keri mongoti devi, spet so sfukali že tako sfukan špil, ofak keri debili, joj kok je to zanič nemorem verjet, pa kdo to sploh špila, ni čudno da imajo vedno manj igralcev ker tole je PURE JUNK...". Ima lik lvl 99, lvl 80 in zdej lvl 63 (:lol:) v sezoni ki je zunaj 4 dni. 

 

Lol iz popolnoma legitimnih kritik na račun tele prve sezone si pa ven izluščil nekaj kar sploh ni res...

 

Dejstvo je da so z patchem + novo sezono še pojačal probleme z inventarjem in stashem. Zdej rabiš dobesedno vsak NM run it pucat inventar ker imaš v WT3 poln inventar že samo če pobiraš samo legendary + sacred rare iteme ter malingnant hearte ki jih dobiš od random spawnanih monstov v NM dungeonu. Ker so dodal še cel kup affixov v pool rollow na določene slote itemov je dejansko še težje dobit uporabno helmo/hlače/chest. Dejansko sem za WT3 težavnost obupal da bom sploh našel kaj spodobnega in sploh ne gledam več ter sam prodajam že par levelov... Hkrati je to sfukalo še enchantanje saj je šansa da dobiš željeni roll še exponentno težja/dražja.

 

Res ne razumem zakaj ta igra rabi tolko affixov? Razumem da je za današnje čase D2 sistem verjetno premalo ampak it v tako skrajnost kot so šli pa v D4 je pa čisti nesmisel ker s tem otežijo delo tako sebi pri balansiranju kot nam ko iščemo upgrade opreme. Raje bi videl 10x manj loota pa nek sistem uteži ki bi ti vsaj 3/4 affixov roallo po nekih prioritetah ne pa da so vsi totalno random in potem več časa gledam v inventar kot pa "igram" igro.

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 13 minutami:

Jaz vedno, ko stisnem U (da mi odpre season journey UI), zacnem misko premikat proti zgornjemu robu in pol 3x preverim, da bom kliknil taprav UI item in ne po pomoti Activate Battlepass :D

 

Na kontrolerju je vmesnik za sezono enako zanič kot v inventarju ko mimogrede upgrejdaš nekaj iz inventarja namesto equipanega kosa opreme... In ja tudi sam sem aktiviral BP token prej kot sem ga imel

namen... 

 

Btw a se sam men zdi da so imel Sacred rare itemi prej vedno 4 affixe zdej ima pa večina samo 3?

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

 

Na kontrolerju je vmesnik za sezono enako zanič kot v inventarju ko mimogrede upgrejdaš nekaj iz inventarja namesto equipanega kosa opreme... In ja tudi sam sem aktiviral BP token prej kot sem ga imel

namen... 

 

Btw a se sam men zdi da so imel Sacred rare itemi prej vedno 4 affixe zdej ima pa večina samo 3?

 

Ja na kontrolerju je se vecja frka, k ti avtomaticno fokusira na gumb in se prec lahk zajebes in stisnes X al karkoli je ze za confirmat.

 

Nasploh je cel UX v D4 tolk porazen, se mi zdi da je narejen za mobilne naprave/touch oz. reusan iz D:I al neki.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 25 minutami:

ste vidli zakaj ne more d4 met vec stash tabov?

 

image.png.a2d60bdd836eb77b4fb60ffa68b01e15.png

 

 

To je joke upam? Ker če je to res pol pa nič čudnega da špil par ur dela bp pol pa kar naenkrat crashne 3x zapored... in ja ponavad mi crashne ko pridem v stik z drugimi igralci.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 29 minutami:

Ne štekam logike... torej, če igra ful igro, @Gatsu ne sme je kritizirat al kaj?

 

Meni se zdi pa ravno obratno, da več kot jo igraš, bolj vidiš napake in je jasno, da boš opazil stvari/napake, ki jih površni uporabniki ne opazijo.

 

 

 

 

Ja sej štekam, js samo mislim da so merila ki se uporabljajo za tak tip špila včasih res čudna. Normalne igre ti recimo dajo 20-80 ur gameplaya in si happy. Tule pa fukneš not 100-150 ur in si happy, potem ti dosadi in takoj hočeš še. Ubistvu si v 150 urah dobu konkreten moneys worth, pa tekom sezon boš dobil še 10x toliko, je pa res da bodo vmes ziher slabi momenti, tko kot v zakonu. :D Pomoje so devi to mislili z touching grass, v stilu glej obrnil si to kar mamo za ponudit, pridi nazaj ko ti bo odgovarjala sezona, nemormo narest špila ki ti bo hud 400 ur takoj po rilisu. 

 

Pa ni letel samo na gatsuja in na tale patch, bolj je bil povzetek feela tuki not... če tole temo bereš kot outsider si misliš da je ful zanič špil, a vsi momci majo not 200 ur tako da ubistvu ni, samo end-end-end game ni finiširan ker je zuni kok, manj kot 2 meseca. 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 1 uro:

tbh sem Gatsuja prvič videl jokati (po relisu) zaradi igre po zadnjem flajštru.

 

Haha sam res :D 

 

kemik reče pred 30 minutami:

 

Ja sej štekam, js samo mislim da so merila ki se uporabljajo za tak tip špila včasih res čudna. Normalne igre ti recimo dajo 20-80 ur gameplaya in si happy. Tule pa fukneš not 100-150 ur in si happy, potem ti dosadi in takoj hočeš še. Ubistvu si v 150 urah dobu konkreten moneys worth, pa tekom sezon boš dobil še 10x toliko, je pa res da bodo vmes ziher slabi momenti, tko kot v zakonu. :D Pomoje so devi to mislili z touching grass, v stilu glej obrnil si to kar mamo za ponudit, pridi nazaj ko ti bo odgovarjala sezona, nemormo narest špila ki ti bo hud 400 ur takoj po rilisu. 

 

Pa ni letel samo na gatsuja in na tale patch, bolj je bil povzetek feela tuki not... če tole temo bereš kot outsider si misliš da je ful zanič špil, a vsi momci majo not 200 ur tako da ubistvu ni, samo end-end-end game ni finiširan ker je zuni kok, manj kot 2 meseca. 

 

Value for money nikol ni bil sporen. Problem je da s patchi samo kvarijo izkušnjo na QoL spremembe bomo pa čakal  vsaj do S2 kar je katastrofa imo. 

Povezava do prispevka

Eden moih prvih postov je bil, da je špil zelo dober na začetku, sploh story/campaign je top izkušnja, WT3 je tudi ok-ish, hudi problemi se pa vidijo v endgamu: loot je absolutno zanič (konceptualno in premalo build defining uniquov), ko zdaj ponovno igram, pa vidim, da je druga velika težava ta, da so dungeoni dolgočasni... layout je anoying as fuck, tisto ko moraš it skozi backtrackat in delat anoying naloge. Ne pomaga, da so tudi NM dungeoni debuffi prav narejeni glupo za akcion RPG, sploh tisti lightning dome, ko ubija pacing in razni cold enchanted ali resource burn.

 

Pismo, da bi dali en layout iz Fields of Misery v D3 ter močan density bi blo res uživantsko.

 

Pa cooldown na konju, o moj bog kolko je tisto neumno. In nasploh konj je slabo narejen.

 

Top 3 minusi, evo.

Povezava do prispevka

kdo se je sploh spomnil da so uniqui "build defining".

 

torej ce hoces nek build igrat moras najprej farmat da ti padejo vsi tapravi uniki in aspecti. namesto da bi si zgradil lik v skill treeju? mislim okej, sej neki powerja valda da mora bit na itemih ampak da ti itemi v bistvu nardijo build playable dej mrs

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 52 minutami:

Eden moih prvih postov je bil, da je špil zelo dober na začetku, sploh story/campaign je top izkušnja, WT3 je tudi ok-ish, hudi problemi se pa vidijo v endgamu: loot je absolutno zanič (konceptualno in premalo build defining uniquov), ko zdaj ponovno igram, pa vidim, da je druga velika težava ta, da so dungeoni dolgočasni... layout je anoying as fuck, tisto ko moraš it skozi backtrackat in delat anoying naloge. Ne pomaga, da so tudi NM dungeoni debuffi prav narejeni glupo za akcion RPG, sploh tisti lightning dome, ko ubija pacing in razni cold enchanted ali resource burn.

 

 

To sem tudi jaz opazil zdaj v S01, ko vecinoma lvlam z dungeoni.

 

Zanic pacing, nadlezni objectivi (kill all mobs mi je faking cancer) in layout, ko slucajno narobe zavijes in ugotovis, da si pri zaklenjenih vratih za naslednji floor in moras backtrackat, da najdes nek glup objective in na koncu prehodis nazaj pol floora, ki si ga ze spucal.

 

D3 greater rifti so mi bli tle, po spominu, veliko ljubsi. Uletis, pogrupiras, pokoljes in gremo naprej. Tle pa zavijes levo, prides do enega shitty random eventa in se sam obrnes in picis nazaj po enem praznem tunelu/hodniku in isces kam mors zavit, da ne bos spet backtrackal k budalo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...