Skoči na vsebino

Masters of the Air


cin der

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...

ta v thumbnailu zgoraj ga mal overacta, pa ene parkrat je res opazno umetno ustvarjanje napetosti z glasbo čist nepotrebno. ga pa kr poka, prva bojna scena je bla sick. sem pogledu sam prvo epizodo. dialogi so dost smeti. 

 

pa widescreen format je, čist bolano na mojem novem monitorju! 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Vredu je. Edina stvar ki me moti je, da ko pridejo lovci je vseskup bolj podobno Star warsu. Ampak ok, more bit pac exciting za povprecnega gledalca.
Drgac so mi pa ful vsec razni detajli kot so checkliste pred poletom, razlaga naratorja o dolocenih stvareh, prvic videl da so lahk flare streljali iz kabine.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Jaz nisem ljubitelj teh vojnih pizdarij, sem pa ne dolgo nazaj pogledal band of brothers in holly shit, noro. Totalno invested, do konca.

 

Gledam pa tele letalce in moram rect, da me boli kurac za vse skupaj. Tko da, ne bom vec. Liki niso za nikamor. Tocno tisto kar je BoB naredlo, tega tukaj ni.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 20 minutami:

Jaz nisem ljubitelj teh vojnih pizdarij, sem pa ne dolgo nazaj pogledal band of brothers in holly shit, noro. Totalno invested, do konca.

 

Gledam pa tele letalce in moram rect, da me boli kurac za vse skupaj. Tko da, ne bom vec. Liki niso za nikamor. Tocno tisto kar je BoB naredlo, tega tukaj ni.

 

poglej the pacific

 

https://www.imdb.com/title/tt0374463/

 

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 55 minutami:

Gledam pa tele letalce in moram rect, da me boli kurac za vse skupaj. Tko da, ne bom vec. Liki niso za nikamor. Tocno tisto kar je BoB naredlo, tega tukaj ni.

 

Jp, precej tole, ja. Edina res cool stvar je, da je protagonistu ime Buck, kar se rima na I'm here to fuck. Vse ostalo je zaenkrat precej Jason Midd.

 

 

cin der reče pred 34 minutami:

 

poglej the pacific

 

https://www.imdb.com/title/tt0374463/

 

 

Dobil boš zelo podobne ne-tremne občutke kot pri Masters of Air, edin akcija bo malo boljša.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 27 minutami:

Dobil boš zelo podobne ne-tremne občutke kot pri Masters of Air, edin akcija bo malo boljša.

 

Ko sem prvič pogledal the pacifik je bilo nekaj malega razočaranja...serija band of brothers je postavila kr visok bar..ob vnovičnem pogledu je bil užitek večji 

 

Also ,šele pred kratkim sem dojel da je en od zasedbe mulec iz jurrasic parka :D

Povezava do prispevka
cin der reče pred 7 urami:

 

Ko sem prvič pogledal the pacifik je bilo nekaj malega razočaranja...serija band of brothers je postavila kr visok bar..ob vnovičnem pogledu je bil užitek večji 

 

Also ,šele pred kratkim sem dojel da je en od zasedbe mulec iz jurrasic parka :D

 

Zato ker ne smeš iti v Pacific s pričakovanjem, da boš dobil BoB 2.0.

Medtem ko BoB na nek način "romantizira" vojno s prikazom le-te na ravni skupine in njihovih medsebojnih odnosov, se Pacific na drugi strani dosti bolj osredotoča na posameznikovo dojemanje vojne in tega kako fucked up je vse skupaj. 

Vsaka zase sta top seriji, če pa pričakuješ neko podobnost boš najverjetneje razočaran.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 23 urami:

prvic videl da so lahk flare streljali iz kabine.

ja, to je bil tudi kreatorjem serije tok hud moment, da smo dobesedno isti shot vidl dvakrat v eni epizodi. 

 

pacific je mogu bit dost smeti, ker se ne spomnim nič od nič. za razliko od band of brothers.

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Pismo no, to je kot primerjati Platoon pa Apocalypse now ali Thin Red Line pa Saving Private Ryan. Vsak je dober, vsak nekaj svojega in niti ne moreš reči da so podobni filmi, razen da se gre pri vseh za filme o enakih vojnah.

 

Ta Masters of the Air me je pritegnil, ker sem v TD temi prebral, da ga je delal Fukunaga. No odprem to temo in vidim najprej Elvisa (YAY!) potem pa odgriznjen jabuk in si rečem ne hvala, pass.

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

pogledalprve dve epizode z muko. Te serije sploh nemores omenjat v istem stavku kot Band of Brothers. Liki so bolj kot ne meh. Scena z dirkanjem po kuhinji? Zakaj? Bitke so ok to je pa to. Pri BoB so ti bli ze liki top da tudi ce so sedeli v luknji in zmrzovali je bila epizoda zanimiva. 

3/10

Povezava do prispevka
kid666 reče Dne, 29. 1. 2024 at 9:56:

hehe, isto pacifica se res slabo spomnim, nit ne vem več kdo je igral not, medtem ko BoB znam skor na pamet

Če ne drugega je bil Malik in še par proper igralcev.

 

Jaz sem BoB in pacific pogledal enega za drugim in čeprav je res BoB nivoje višji, mi je pa drugi bil tolk kul, da me mika prebrat knjigo na kateri je ena izmed zgodb osnovana. Pa kul mi je bilo, ker je bil bolj "surov" na nek način - vključil močenje postelje, to da se najdeš v vojni ampak ne v civilnem svetu ...

 

Tele Masters me mikajo in bom pogleda, ampak glavni igralec je pa očitno pozabil izklopit faco, ko je Elvisa igral. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...