Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Kaj je blo prejšnji vikend na gospodarskem razstavišču? Nek gaming event. Kolegica mi je pravila, da jo je partner, ki ma froca od prej, zvlekel tja. Njej je to itak bedno, je pa rekla, da ji je bil zanimiv nek VR set, ker tega še ni sprobala. Nisem na forumu nič o tem dogodku zasledil. To nihče ne hodi na te pizdarije?

Stipe2 je bil s Stipe3, lahko on raporta

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Kaj je blo prejšnji vikend na gospodarskem razstavišču? Nek gaming event. Kolegica mi je pravila, da jo je partner, ki ma froca od prej, zvlekel tja. Njej je to itak bedno, je pa rekla, da ji je bil zanimiv nek VR set, ker tega še ni sprobala. Nisem na forumu nič o tem dogodku zasledil. To nihče ne hodi na te pizdarije?

https://gamegang.si/show/?lang=en

Povezava do prispevka

Blasphemous dev reveals that Baldur's Gate 3 studio Larian quietly backed the game on Kickstarter for $1000 and never asked for anything in return

 

https://www.pcgamer.com/games/action/blasphemous-dev-reveals-that-baldurs-gate-3-studio-larian-quietly-backed-the-game-on-kickstarter-for-dollar1000-and-never-asked-for-anything-in-return/

 

 

Naslednji Larian špil kupim fix tud če bodo reviews zanič. Legende

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 12. 4. 2024 at 12:19:

Sem že pozabil, The Witness ti je bil všeč, če imam prav v spominu?

 

Viewfinder je brutalno dober koncept, ampak igrice pa še niso top naredili. Ima mindblowing mehaniko puzel in par zelo finih orehov, samo celokupno je tako malo levaško dan skupaj, dolgočasen design sveta, (meni osebno) dolgočasna zgodba, zelo kratek ... Je pa res dober koncept in če bo kdaj Viewfinder 2, da se jim več ne bo treba ukvarjat z glavno mehaniko, pa bodo lahko več časa posvetili stranskim rečem, bo pomoje vrhunski

 

Če bi first person puzzler z razmeroma sodobno grafiko bi ti bolj priporočal Talos Principle 2, ker:

— avtorji so brati Hrvati

— ima zelo dobre uganke v drugem in tretjem svetu (tudi v prvem, ampak prvi je malo rehashan Talos Principle 1, meni je bilo zato dolgočasno, če nisi igral, pol to ni minus)

— ima impresivne piste in zanimive skrivnosti 

— je dolga igra (cca. 30 ur), ampak zelo bite-sized, skratka lahko greš naredit 1 puzlo v 5 minutah, da nafilaš vnos, lahko pa igraš 2 uri v kosu, oboje bo užitek 

 

Danke...škoda, sem mislil da je jača zadeva (ki je pobral neko BAFTA nagrado).

Ja, The Witness mi je bil svetovni - Talos sem tudi že gledal, samo sem vmes pozabil nanj - hvala za reminder. :)

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Dne, 13. 4. 2024 at 10:36:

Kaj je blo prejšnji vikend na gospodarskem razstavišču? Nek gaming event. Kolegica mi je pravila, da jo je partner, ki ma froca od prej, zvlekel tja. Njej je to itak bedno, je pa rekla, da ji je bil zanimiv nek VR set, ker tega še ni sprobala. Nisem na forumu nič o tem dogodku zasledil. To nihče ne hodi na te pizdarije?

 

Ja, je bilo kar nekaj VR robe (že lani, letos še več) - žena je šla probat GT na PSVR2 - nekaj časa je vozila dokaj normalno, pol se pa začela zaletavat v ograjo, mi ni bilo jasno zakaj - ko je vstala s sedeža, je bila zelena, malo da ni bruhala :D jaz potem nisem šel probat :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 minutami:

I N S A N E 

 

Zdaj samo večna dilema, glede na to, da bo igrica gotovo imela svojo dozo janka, a igrat ob izidu ali počakat eno leto na kakšno GOTY različico, ki bo tako še za eno oceno boljša igra :D 

Tko k Dragon's Dogma 2 :D 

Povezava do prispevka

V sosednje temi trenutno igram, se je @Galko mal pohecal, da je dal 12.000 SIT za igro. In tko sem se mal spomnil, kako brutalno  so bile drage igre v 90ih, sploh za SNES in N64 in sem šel mal googlat. In res:

image.thumb.png.e812ddc62f3109f74a5aa53001fb4586.png

 

Tudi do 150 DM, je bil Donkey Kong z dodatkom. Najcenejša je recimo Turok 2, ki je 70 mark oziroma 35€, upoštevajoč inflacijo je to 65€.

Z inflacijo se pravi so bile igre takrat od 65-150€ in to noben steal book edition ali podobno.

 

Ob takih stroških proizvodnje iger, kot je danes in da so cene nižje, pridejo tudi take ideje, kot trinkgeld za developerje: https://kotaku.com/elden-ring-overwatch-blizzard-microtransactions-tipping-1851410524

 

 

Povezava do prispevka

Could World of Warcraft on console finally be happening?

 

Navedek

After a pause, Longdale answers. "I will say nothing's impossible," she told me, smiling. "I can't say anything more than that." Then, she laughed. She started to say something after this but then stopped herself before I could make out what she was saying. "No, that's all I'll say," she said, and then laughed again.

 

Povezava do prispevka

Me zanima kako bodo consolefagi si urejali (nekatere) addone, ki so bolj ali manj obvezni za M+ in mythic raide.

 

Razen, ce bodo v Worldsoul "sagi" tolk dumbdownali spil in mehanike na nivo LFRjev, da bodo lahk tud konzolasi s svojimi gaypadi normalno igral.

 

FF14 je na konzolah, ampak tam sploh ni moznosti addonov in so fighti tudi narejeni tako, da jih ne rabis. V WoWu pa ni sans, ker brez njih si mrzel. Se posebi, ce spilas z randomi.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

Ne vem s cem healajo danes, ko sem jaz še igral, sem healal z grid addonom. Mel sem 5x5 kvadratkov enga za vsakega raiderja, pol sem pa mel ne vem left click flash heal, right click dolgi efficient heal, shift levi shield, shift desni hot in ostalo na ostalih modifierjih al neki takega.

 

Tko da tle lahko po mojem d-pad za premikanje po gridu, face buttoni in modifyerji za razlicne heale, analogci pa za premikanje in kamero, nekaj takega? Ni tako hitro kot z mišem, ampak glede na to da folk obrne Elden Ring na krompirju, valda bojo lahko healali na pad.

Povezava do prispevka

Sej zdej je isti kurac. Mouseover macroji/addoni al pa klikas, kolkr ti pase.

 

Bolj je problem sam tempo encounterjev imo, ki je v WoWu velik hitrejsi kot v FF14.

 

Zdej to govorim iz riti, ker moje FF14 izkusnje so sam MSQ raidi in normal/heroic shit v WoWu. Jaz si ne predstavljam kako bi spucal trenutno Mythic tezavnost v WoWu na kontrolerju, ker so timingi tight af.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...