Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Hernier reče Pravkar:

Yessss. To sem si dejansko želel, ker mi indije ful sede špilat na handheld, switch pa je smeti

 

This x10000000

 

Plačam 2x retail ceno, samo da več ne rabim nintendu dati centa

 

(samo lahko bi nardili malo lepšo konzolo ffs, a zdaj ker soni prodaja spako za v dnevno mora steam spako za v dlan?)

Povezava do prispevka
Navedek

4-core, 8-thread CPU paired with 8 RDNA 2 compute units for the GPU, and 16 GBs of LPDDR5 RAM. 

Carji, switch HW me je odvrnil od nakupa

 

Ceprav na prvi pogled se mi zdi kr huge flaw da mas joypade one shot one opportunity, k zacne driftat je OVER

 

Upam da bo to kej mozno menjat

 

Moms spaghetti

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Navedek

Speaking of selling, the Steam Deck will be available in three different models – importantly, however, the only major difference between them will be storage size and speed, with their graphical capabilities otherwise identical. The base version will cost $399 and have 64 GB of storage, followed by a $529 model with 256 GB, and finally a $649 version that has 512 GB and an anti-glare etched glass screen treatment. The latter two Steam Decks will also have faster NVMe SSDs, and all three will allow you to install and play games off of a Micro SD card to expand storage capacity further.

 

Povezava do prispevka

honestly, da si drzne Nintendo zaračunat 349 usd, steam pa da tole ven za 399,  :D Bo moral Nintendo mal znižat ceno :D  Mene kar mika, da si rezerviram jutr tega za 679 :D Pa spucam si lahko Nintendov wishlist, ker sem imel tam kar nekaj špilov, ki so bolj za v roke kot pa pred velik ekran

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Unpopular opinion samo jaz sem kar skeptičen glede tega. Valve nikoli ni delal nek presežek od hardware-a in tudi hitro ga je odfukal, če ni bilo uspešno. Steam kontroler flopal, Steam link flopal, Steam machine flopal.

 

Steam Index tudi ni nek presežek še posebej glede na overpriced ceno. Na SteamVR je itak Oculus dominanten.

 

Jaz ne čutim nekega navdušenja nad to napravo.

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...