Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 3 urami:

 

PS5 verzija je live ! 

Zastonj za PS+ naročnike.

 

Igra je drugače zelo dobra in se je že takrat ob izidu lahko kosala z ostalimi AAA naslovi. Tak srednjeveški TLOU feel ma :)

Priporočam !

 

Edit: Nastavitev chromatic aberration priporočam na low. Default/normal čist preveč popači sliko.

 

Eden izmed boljših špilov. Zdaj na PS5 pa zgleda še lepše! Jaz ga še enkrat igram! Komaj čakam 2ko

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

 

fuck tole je pa verjetno najbolj fotorealističen prikaz kako izgleda rutinski pregled celice v zaporu, od ženske paznice v hotkah in dekolteju do kaznjenca s 40 cm nožem za hrbtom  :D :avadodo: :avadodo: 

 

Become a legend praviš, bo treba LRG popingat

Mislim, da bo tole kar legendarna mobile igrica "Mafia City", še par primerov oglasov:

 

 

Povezava do prispevka

Iščem ko budala Ender Lilies na PSN pol pa najdem tole... 

 

 

 

Plagues Tale: Innocence PS5 port je pa na žalost precej slab tbh. Ko vrtiš kamero ne sam da ni smooth kot bi moralo bit za 60fps ampak so še nagravžni artefakti okrog glavnega lika. Pa že v prvih par minutah sem videl screen tearing... 

Povezava do prispevka

zelo zaskrbljujoč trend za ljubitelje open world SP igric

 

za takale scum tier špile mi je sicer dosti vseeno, ma se bo (oz se je že) to sranje preneslo tudi na čistokrvne top tier bombe od špilov tipa GTA 6, big budget open world FRP-je itd... preporoste je preveč keša v tem, da se ne bi

Povezava do prispevka

Robocop igra, 2023, FPS - https://www.ign.com/articles/robocop-rogue-city-fps-2023-release-date

 


Meni eden ljubših filmov late 80, imel na VHS kaseti oba dela in gledal zadevo najbrž 1000x. Zadeva se je tudi vrtela tedensko na RTL programu, samo fakin Nemci so zadevo cenzurirali in delali res grde cut-e pri vseh nasilnih prizorih. Tko na hard so odrezali film, ne samo blurali al pa kaj podobnega... Upam na hud grimmy Detroit. Razvijalce pa ne poznam, Teyon???

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

zelo zaskrbljujoč trend za ljubitelje open world SP igric

 

za takale scum tier špile mi je sicer dosti vseeno, ma se bo (oz se je že) to sranje preneslo tudi na čistokrvne top tier bombe od špilov tipa GTA 6, big budget open world FRP-je itd... preporoste je preveč keša v tem, da se ne bi

Gamepass je pa sploh idealen za GaaS igrce in me res zanima kolk od že najavljenih SP iger bo šlo v ta model. 

Povezava do prispevka

Ena od redkih dobrih stvari perpetual dlcjev in upgradanja mp špilov - poliranje in dodajanje contenta pri popularnih pretepačinah. Poglejte Tekken 7 in SF V (Brawlhalla ne poznam)

 

 

08_chart01.jpg

 

 

Faking 6 let bodo polirali, balansirali in dodajali. Na ta način dejansko lahko spremeniš smrdeč kupček monotonega dreka (SF V) v zelo legit igrico :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Poliranje je super, balansiranje je pa tak never ending act, se ti ne zdi? Dokaj podobno kot pri igrah s kartami, folk takoj najde nek sick kombo, grejo takoj patchat, pol dajo nov lik/karto ven, vsi takoj v luft da je broken, pa gremo spet od začetka. Pri Gwentu je šlo tolk daleč da so špil dobesedno resetirali vmes 😊 SF5 je pa tudi menda totalno drug špil kot ob izidu, kar pa najbrž ni slaba stvar. 

Povezava do prispevka

Si eden najbolj zaželenih in talentiranih igralcev, ki seveda dobiva in igra izključno v visoko proračunskih zadevah. Skratka uspel v lajfu.

Potem te pa nek pokvarjen založnik skuša pimpat na umazan virgin PC !

Adijo kariera :confused:

 

PC platforma = straight to dvd trash bin

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 9. 7. 2021 at 18:28:

Ena od redkih dobrih stvari perpetual dlcjev in upgradanja mp špilov - poliranje in dodajanje contenta pri popularnih pretepačinah. Poglejte Tekken 7 in SF V (Brawlhalla ne poznam)

 

 

 

 

 

Faking 6 let bodo polirali, balansirali in dodajali. Na ta način dejansko lahko spremeniš smrdeč kupček monotonega dreka (SF V) v zelo legit igrico :)

 

tu morm pohvalit tud UBI in For Honor, ki je v petem letu še alive & kicking, pa še vedno redno dobiva nov content

sicer so rabli kaj, 2 leti, da so ga sploh v redu porihtali (deicated serverji in vsaj nek poizkus balanca), pa js sem se ga tud že preobjedel, but still

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 urami:

Lol so nori ti Japonci :D

 

 

 

Zgleda imajo Phil Fisha za direktorja. :lol: So pa japonske firme dostikrat bizarne, po eni strani visokotehnoloske po drugi strani pa imas se vedno anahronizme tipa fax, ki se vedno prednjaci pri elektronski komunikaciji in odklonilen odnos do online multiplayer in servis zadev, npr Nintendov shop in mp (koliko naprav moras imeti na sebi za voice chat?:rofl:) in netcode v pretepacinah, ko fani ze 10 let moledujejo, naj koncno porihtajo. Ampak potem namesto tega iz principa dajo ven patche, ki onesposobijo community mode oz. popravke.

 

Tako da se res ne bi cudil ce je nekdo v vodstvu rekel "a ni PC tisto ko nekaj piska v DOSu in folk presnemava diskete, ne bomo mi na tem".

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka

Nekaj velikega prihaja danes ?

Join IGN as we announce a highly anticipated new game.

There will be tons of news, gameplay, interviews, and a developer Q&A while playing the game live.

 

Zdej se vrtijo 2.svetovna dokumentarci....

Nov Medal of Honor ? Brothers in Arms ?

COD sigurno ni.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...