Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Ni JRPG, me pa vseeno zanima, če je kdo tukaj igral (preigral) A.I. The Somnium Files?
ai_1.thumb.jpg.5ae92fdbba503172eaebe32b0dd35bba.jpg

Osebno mi je bila zadeva odlična, čeprav je veliko te japonske odštekanosti, ki ni ravno moje področje in mi je občasno celo nadležno. Ampak res všečno je, da je veliko cepitev poti/zgodbe in dober sistem, kjer se lahko vračaš na posamezna "poglavja", odkrivaš nove poti itd.. Predvsem pa zgodba res res zelo vleče in jaz  sem dejansko užival sto na uro. Avtor igre je Kotaro Uchikoshi, najbolj seveda znan po seriji iger Zero Escape (tudi odlična zadeva!).  In btw, kolikor vidim, igra še kar drži konkretno ceno.


AI: The Somnium Files - Wikipedia

AI: The Somnium Files on Steam (steampowered.com)
 

Povezava do prispevka

@Slinch: ni zakaj. Igra je pa drugače res dobra. Čeprav cena danes???? Kaj pa vem no, toliko sem dal v času izzida. Zdaj, če je pa vredno ali ne, pa je odvisno od vsakega posameznika. Meni je bila izkušnja več kot OK in v kratkem bom spet igral. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

A ni Tencent v prostem času drugo najbolj vredno kitajsko podjetje, za Alibabo? Torej je verjetno tam nekje med top 10 vrednimi podjetji na svetu? :D 

 

boli njih kurci za en Sumo digital, IMO jim je šlo na kurac ker imajo japonsko ime in so jih kupili samo zato, da jih preimenujejo v ne vem, Sečuanska pečena raca al neki

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...