Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Mene naročnina niti malo ne moti, celo pozdravljam jo. Osebno mi je super, da se vsaj malo filtrira kdo bo igral MP only igre in da ne serje lih vsak bedak, ki ima 5 minut časa. Že tako so te igre ponavadi F2P, potem je pa še brez te PSN naročnine in imaš leglo kretenov, ki samo kvarijo izkušnjo. To seveda ne bi smel biti izgovor, da devsi ne implementirajo boljših metod, da te glupce banajo, samo v tem trenutno je to najboljši način, da imaš MP igre boljše. PC playerji velikokrat ta free MP ful praisajo, ampak v resnici si vsi potihem želijo neke naročnine, da bo manj glupih hackerjov ipd...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

o hudo, tole gre pa v media plane od vsaj dveh klientov, bodo zelo za

 

upam na zmogljivo, proper narejeno platformo, ki bo na voljo tudi SLO oglaševalcem (za razliko od kakega ušivega Tik Toka)

 

no fucking way, da igram spil, ki mi servira reklame

Povezava do prispevka

Bom kar tukaj vprašal:
Katera je trenutno najbolja letalščina? In da ni ravno neka arkadna zadeva, ampak bolj v smislu čim bolj realne simulacije. Pod pogojem, da ima odličen grafični pogon in da morebiti celo vključuje letala tako iz WW2 kot tudi moderna (predvsem F16 me mika). 

Vprašam pač, ker sem prepričan, da bo kak tukajšnji znalec vedel iskreno povedati, namesto da jaz to guglam in poskušam iskati nekaj na "slepo". :) 
 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 13 minutami:

A boš kupil letalsko palico? Zdej že kr dolgo nisi nobenega gadgeta a, ene dva tedna je od volana, počasi si lahko kaj novega privoščiš :D 


Imam sicer MS Sidewinder (ampak ni šanse, da ga usposobim na Win10), na srečo pa je v omari novejši Logitech FF, ki  deluje odlično. Tako, da zaenkrat ne bom kupoval novih zadev. ;) 

Moram sicer poiskat, ampak izgleda kot ta (s tem da ima garantiran FF in lepo dela v win10) :
Amazon.com: Logitech Extreme 3D Pro Precision Fightstick: Computers & Accessories

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...