Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 13 minutami:

Ej ni gejming, ampak… dej razložte mi straight deci tole. Po mnenju moških je najbolj seksi Matic Hercog (na sliki levo). A je res on bolj hud kot Žan (na sliki desno)? :D

 

 

pa kje si najdel to klislico na levi no :D 

 

če jaz pogooglam "Matic Herzog" mi najde takale beaste, to je pa že mal drug tier od te tvoje revščine

 

ekexJdf66HkLR0lMNyYKnc6Tu6KiR637JtHBBP1z

Povezava do prispevka

Tudi Ričet je more of the same. Tudi če zanemarimo, da je highlight serija dejansko dosegla v prvencu in da od takrat ni bila nikoli več tako cool edgy, izdajajo praktično en in isti naslov že od Tools of Destruction za PS3 naprej, kar pomeni, da je zadnjih cca. 8 Ratchetov popolnoma enakih, vključno s katastrofalnim rimejkom, ki je prvenec razumel tako 0 % in je popačil celo zgodovino za nazaj. Popolnoma v povprečnost zavožena franšiza IMO, razen za pač tisti dve uri grafičnega showcaseja, da se pohvališ pred sosedom s PS5 grafiko 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Nazaj na temo torej. Žan zgoraj je res slatkič. Kako pa kaj visoko kotira Jan Plestenjak? Baje ima novo bejbiko.

 

1110947922_novabejbika.thumb.jpg.f9994105ece624db688cca2fcddec6dd.jpgjan.jpg.e000b22af38ac98cc8d06c46ca861962.jpg

 

 

Drugače je pa gaj svet fuuuul bolj zajeban od straight. Mi je nek res lep in uspešen gej rekel, da bi v njihovih krogil bil na najboljši dan 4, medtem ko sem med straight spački vsaj 6 od 10.

 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

ja, gejčki so kr zahtevni. lep, uspešen, six pack, lepa guza, dober kurac. vse to moraš imet. sej si lahk tudi neuspešen in povprečno lep. sam moraš met pol nujno six pack in lepo guzo/velik kurac.

 

Kaj pa če imaš samo OGROMNO guzo? Skoraj 100 cm obsega pri 180 cm višine?

 

Sprašujem za frenda

Povezava do prispevka

Hehehe hotič ja, mogoče za straighterja iz kake Škotske :D Sem enkrat na Ibizi uletel na neko gej sceno in so mi dali fantje kar hitro vedet, kje mi je mesto :D tok ignorov nisem dobil niti od čefurk ko sem uletel z blond gobico na Kitiča v Dinozaurusa :D Vsi neki posončeni, zdefinirani, spedenani, k iz škatlice urejeni, res prov ko en garjav albino drek sem se počutil, ko se je pol en nafukan črnski peder pogovarjal z mano mi je šlo dobesedno na jok od sreče :D Bivša je prov prbila Kle se garant 90% tipov rihta dlje od mene lol :D

 

Meet bi pa lahko zapokal že enkrat januarja?? :wub: :wub:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...