Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 37 minutami:

From pederi pa brez trailerja za dlc.

Zato tud še ni datuma, ker ni več Marec 2024 cilj. To bo prvič pri Souls špilih, da FromSoft ni izdal DLCja v roku enega leta (Sekiro ne štejemo, ker ga nikoli niso delali za njega)

 

in zdej izgleda da niti v roku dveh let še ne bo DLCja :D to bo norišnica

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

Leto backloga? Zaenkrat kaže da bom že v prvi polovici leta kupil več iger day1 kot letos celo leto lol.

Jaz sem letos kupil ogromno indijev in AAA špilov :D niti Zelde:Totk še nisem preigral 

 

mi pa 2024 sploh ne izgleda tok jebeno, nimam takega hajpa do Rise of the Ronin in ostalo kot sem imel do Armored Core, Re4RE in Baldur's Gate 3

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 24 minutami:

Tisti noliferji, ki ste gledali TGA, a se splača mogoče cel event pogledat, ali je razen najav dost cringy? 

Jaz sem gledal zadnjo uro ali uro pa pol, ker nisem moral spati in nebi priporočal ogleda.

 

Veliko nagrad je samo speedrunal med trailerji brez, da so na oder prišli ali jim dali kip. Nekatere je sam zmagovalca hitro povedal niti nominirance prebral. Tiste glavne nagrade pa tako so očitno imeli navodila, da so govori čim krajši. So ponavadi zvezdniki imeli daljše govore kot zmagovalci nagrad.

 

Sam bi rajši videl kakšnega zvezdnika manj ter, da bi lahko indie dev ko zmaga nagrado prišel na oder ter povedal kaj. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 26 minutami:

Men je blo čudno da ni že teme :D jst sm čakal sam zaradi najav novih špilov. To je zdaj itk novi E3 :D

 

JA PA ZAKAJ NISI ODPRL TOPICA LUBA DUŠA :( :( :( 

 

Jaz tud nisem vedel da je ta šmoren sploh aktualen al pa da se karkoli dogaja, pol pa odprem Rumenjak pa sam novice o Crazy Taxi, faking Golden Axe in ne vem kaj še vse... 

 

...jem pomoje zvečer kar zategnil en kettelboll v roke, stisnil cel event in lepo rippal zraven.

 

 

sej to je drgač vse, ne? Ne bo še dodatnih najav?

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...