Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 4 urami:

Nazaj na temo torej. Žan zgoraj je res slatkič. Kako pa kaj visoko kotira Jan Plestenjak? Baje ima novo bejbiko.

 

1110947922_novabejbika.thumb.jpg.f9994105ece624db688cca2fcddec6dd.jpg

Drugače je pa gaj svet fuuuul bolj zajeban od straight. Mi je nek res lep in uspešen gej rekel, da bi v njihovih krogil bil na najboljši dan 4, medtem ko sem med straight spački vsaj 6 od 10.

 

Pred "preobrazbo", kokr se zdej reče kirurškim posegom (dobesedno) po faci:

60315371.jpg.c0ad7d2906bd6ebb74fa83f42c2cb25d.jpg

 

Jaz sem vedno imel filing da sem gejem bil bolj všeč kot ženskam. Dvakrat se mi je zgodilo celo na žurih da me je en kr poljubil na usta. A sem homo če se nisem umaknu? Malo je blo kot QTE, gumbi so utripali čez cel zaslon, prsti pa kr nope, let's see where this is going.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 50 minutami:


 

whoa, nice. A pa ti je po feelingu vagina okol penisa boljse kot rit, al pac nastavitve v mozganih delajo svoje in drugace dojemas obcutke

sem probaval, ker takrat nisem bil lih happy da sm gay :D pol sm se pa hotu prepričat. ampak ne, ni šlo proti naravi. sej je blo vse operativno in ok. samo brez filinga mi je blo. prazno. sploh zdej k sm obe strani sprobal, vidim kje možganom dogaja :) če ne bi bilo pritiska okolja, sploh ne bi šel s puncami. sem že od malega vedel kaj mi je všeč :D pol pa preko okolice vidiš, da to ni lih ok in misliš da je nekaj narobe s tabo

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 16 minutami:

Ok se pravi mozganom dogaja moska rit. Sam kaj pa obcutek na penisu, a ti ni vagina bolj prijetna od riti (ce se se spomns)

Sej to ne igra neke vloge. Če bi fukal ovco bi verjetno občutek tudi bil precej prijeten, ne neki ful drugačen od ženske pizde I guess, samo 99% užitka pride iz tega, da veš kaj porivaš. Sej tudi pri ženski riti je filing objektivno slabši kot pri pizdi, ker je manj toplega in vlažnega, ampak je turn on v perverziji, v "ideji" tega početja. Pizda = milijone let evolucije z namenom, da je dobra za dicka.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Men je filing isti :D samo možgan drugače interpretira :) 

 

če bi ti fukal rit ženske ali moškega, pa recimo ne bi videl kaj fukaš, bi ti bilo isto, kot če bi jo v vagino :) ker bi možgan mislil da jo fukaš v vagino. 

 

pa + 1 na @Vse_je_najslabse “Kaj misliš da bi v resnici raje porival, neke jadne shirane bogomolke ali mišičasta moška telesa.” 
 

Pa tudi v rit paše - moški ima itk g-spot na območju prostate. Al si gej al strejt ti to v večini primerov paše :) samo mentalna inhibicija obstaja pri strejtih. K mislijo da so pol geji. Če je bog dal tam točko, da paše, pol je že ok :p its just sex, have fun. Sej ti lahk da punca prst v rit in pritisne na prostato, ko ti prihaja, pa boš videl še večje zvezde :D

 

zdej je ta tema res postal “GEJming talk in novice”

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 7 minutami:

evo, ko ti prihaja in daš prst v rit, da dražiš prostato, je isto dobrer filing kot če zmagaš res zajebanega bossa pri From špilu. prou uno “fak ye” who’s the man feeling

 

wtf, pol bi se res mogu nekak na silo ufurat v From špile, sam kar sem probal mi je res sam FULL OF NOPE

Povezava do prispevka

ej k imamo že tak mini gej AMA, mene pa tole muči že kr neki cajta

 

kaj da fak je fora teh gat???

 

qRatfV.jpg

 

3MkoS6.jpg

 

 

Par let nazaj sem nekaj shoppal na https://www.aussiebum.com/, ker sem mislil da so tak cool straight avstralski surferski brand za gate. Pač so mi imel cool modele in sem kupil neki robe.

 

Ampak to je faking neuporabno. Zebe te v rit ko prasca, v slačilnici na basketu me vsi postrani gledajo, pa Bog ne daj da greš s tem na bicikel. Da ne omenjamo da bi prisegel, da je ima ženska vsakič solzne oči ko me vidi v tem, pa glih ne od sreče. Tko da mislim da mogoče glih nisem prava ciljna skupina za tole :D Kaj je sploh fora tega modela, kao estetika? Ker uporabno ni faking nič. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...