Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Jaz sem ga zelo rad gledal, ker mi je kul koncept, da je na 100 % obrnil igrice in jih komentiral, sploh stare. In pomoje ga bom gledal spet, če bo še kdaj uploudal, sploh TOTK video, ker ne vem, kateri norec jo bo še obračal na 100 %

 

Ampak zgleda da je res dušbag ja, kar hard, da mrtvo mamo izkoristiš za charity fraud haha

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Jaz sem ga zelo rad gledal, ker mi je kul koncept, da je na 100 % obrnil igrice in jih komentiral, sploh stare. In pomoje ga bom gledal spet, če bo še kdaj uploudal, sploh TOTK video, ker ne vem, kateri norec jo bo še obračal na 100 %

Sam spremljam Mortismal Gaming, ki tudi trdi, da vse igre obrne stoposto. Je pa bolj osredotočen na razne rpgje. Tip res deluje skulirano, dobro pove in ni clickbaity. Omenim, če bi koga zanimal.

Povezava do prispevka
Preotet reče pred 1 uro:

Sam spremljam Mortismal Gaming, ki tudi trdi, da vse igre obrne stoposto. Je pa bolj osredotočen na razne rpgje. Tip res deluje skulirano, dobro pove in ni clickbaity. Omenim, če bi koga zanimal.

 

Škoda da ma dost meh glas/način podajanja (content pa dober)

sem zdej cel kup zadev za Rogue Trader pogledal

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...