Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

amnesia reče pred 2 urama:

milijon zvrsti je, v katerih bi lahko naredili nekaj konkretnega z manjhnim budgetom, a oni grejo furat 3rd person shooter, ki mora v osnovi izgledat dokaj vrhunsko, da ga sploh kdo povoha

Sem prebral Steam page, tako da zdaj vemo, kam je šel budget :D 

 

Jack Dawes is voiced by the well-known and well-loved Troy Baker

Povezava do prispevka

Tko k pri Marvels Avengers 

 

Intro v igro bi lahko bil tak, da gre naš heroj v gostilno na vodo (ne scat) pol mu pa oseba katero je obsedel duh Imothepa v kozarec namesto vode nalije haložana pol se pa zbudi v Egiptu.

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
AMF reče pred 1 minuto:

Šamarni tut drsa kurac na nove igrice z grafiko iz leta 1985

Ni čisto tako, je pa približno tako warianta. Namreč všeč so mi igrice s staro grafiko, ki ponudijo nekaj estetskega, zanimiv art style ali art direction, ponavadi v kombinaciji z zelo dobrim/izvirnim gameplayjem. Na random copycat igrice, ki še igralno zgledajo boge povrhu, pa definitivno nisem nikoli drsal kurca :D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Trailer men zgleda porazno no... Že izgled je res slaba kopija Uncharteda pol pa še gunplay fora k model leti direkt nate, faše headshot in sploh ne trzne. 

Meni je mal hecno, da sta še lika vizualno tako copy paste. Okej, saj modelček ima v primerjavi z Drakom neko chad brado, sam žensko pa komot zamenjaš za Chloe :D 

6.jpg

gojc reče pred 1 minuto:

Pričakujem, da bo poleg PC tudi Playstation konzolna ekskluziva.

Po homepagu sodeč bo PC / X1 / PS4 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 17 minutami:

A bodo spet jamrali in zahtevali ukinitev igre ?

 

Te igre se pa še zelo dobro spominjam, kak so jo propagirali na spletu, da je v izdelavi.

A zaradi tedanje razmeroma kratke “časovne historične distance” je bila nazadnje ukinjena. Po eni strani jih povsem razumem, ker sem sam nekoč, daleč nazaj, odstranil vse 2D ikonce v Call of Duty 2, tako da sem imel pred sabo samo puško, dal težavnost na maks in hajde, šel se streljat. Kjub temu, da osebno (na srečo) nisem doživljal 2. sv. vojno, sem zaradi tedanje “realnosti” nastavitev v igri imel kar fejst potne roke.

Lepo, da so Faluđžo spet začeli oživljati. 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...