Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

PS5 Lover reče pred 10 urami:

 

Mario 64 in glassesfree 3D me je končno zrajcal za nabavo😁

Povejte, če so še kakšni hidden gemi na 3ds ali so pač samo od nintendota vredni igranja?

 

Chamir reče pred 10 urami:

Zlasti NDS knjižnica je polna biserov, 3DS malo manj, pa vseeno dosti cool stuffa. Žal pač ima konzola res zelo nizko resolucijo, ampak meni so dejansko TOP konzole po igrah: PS2 - NDS - PS4

 

Pomoje ne pretiravam, če rečem, da je na NDS-ju ene 30 worth play iger. Imajo pa številne že rimejke in remasterje na novejših platformah, tako da danes ni več takšna kriza

 

Tako kot je Chamir napisal, knjižnica DS je res vrhunska, ogromno izbire. 3DS igre niso dosti zadaj, ampak jaz sem odraščal s konzolo DS lite in so mi ostale v lepšem spominu. Budget nakup je New 2DSXL, če greš all in predlagam New 3DS LL iz videa, najbolj praktičen (sturdy) pa je stari 3DS XL, ki ima odlično baterijo in zdrži poklopljen tudi po teden dni. New 2DSXL mi zdrži poklopljen max 2 dni oziroma 1 dan in pol.

 

Igrice priporočam naslednje.

 

DS

- Advance Wars: Dual Strike

- Advance Wars: Black Hole Rising

- Super Mario 64 DS

- WarioWare Touched!

- Yoshi's Island DS

- Kirby Super Stars Ultra

- Castlevania Dawn of Sorrow

- Chrono Trigger

- Harvest Moon DS

- Pokemon HeartGold / Soulsilver

- Pokemon Black / White

- Pokemon Black 2 / White 2

- Pokemon Platinum

- Professor Layton and the Curious Village

- The World Ends with You

- GTA Chinatown Wars

- New Super Mario Bros

- Hotel Dusk Room 215

 

3DS

- Bravely Default

- Super Mario 3D Land

- Donkey Kong Country Returns

- Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy (tri igrice iz DS z lepšo grafiko in nekaj upgrejdi)

- Resident Evil Revelations (streljačina na 3DS, zanimiv grafični tech demo kaj lahko zmore konzolica :) )

- Metroid: Samus Returns

- Monster Hunter 4 Ultimate

- Monster Hunter Generations (šele ko obrneš 3 ali 4 U, ne začet s tem)

- Kid Icarus: Uprising

- The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

- The Legend of Zelda: Majora's Mask

- Mario Kart 7

- Shin Megami Tensei IV (beware grind)

- Pokemon Omega Ruby / Alpha Sapphire

- Animal Crossing: New Leaf

  • Na jagodo +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 23 urami:

 

 

Ne štekam sam kako bodo popravl to, da je ME1 tko resnično bedn špil, at best je 6/10. Pa sm ga pred kratkim (par let nazaj) še enkrat preigral, ker sm hotu met save za kasnejše dele. Grafika, loadanje, gunplay, to vse je blo povsem neproblematično. Še unga neumnga Makota sm preživel (sem obrnu na 100%), sam fakin grozn writing, še slabši questi in main quest, to je kar me je sfukal. Res si na polno ne želim več nikol tega špila igrat, dvakrat je blo mega preveč. Upam, da se bo dal save file importat v dvojko, če ne pač ne bom igral te trilogije. Itak že tko in tko mislim, da je to neki kar me ne zanima preveč, to je imo bol za folk, ki bodo prvič igral.

 

Ezoterik reče pred 23 urami:

Men sta bla 2 pa 3 gud za preigrat, ni zdej da sta moji najljubši igri, kot sta od dost folka tuki, sam pač taka dva kul cheesy špila z dobrimi side questi in kul main questom. Pač Sci Fi blockbuster RPG-lite, kot si ga lahk le želiš. 

 

1ka po drugi strani pa totaln turd.

Dej se ti raje drži kakih AC, al pa CoD....

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 28 minutami:

@DaCapoAmiga je imela res carske igre. Sam ne vem, če ravno s tega seznama. :D


Iskreno rečeno: igral sem vsako od teh prikazanih v videu. In tu je kar precej kultnih (legendarnih) zadev vključenih, tako da mi je seznam res všečen.
Dočim, tiste res najbolj ultimativne Amiga klasike pa so tako ali tako zgodba zase in jih itak pozna že vsak. ;) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Mislim, jaz sploh ne bi mogel narediti nekega izbora, npr. 10 top Amiga iger ever. Ker je bilo enostavno preveč vsega odličnega v res različnih zvrsteh. Še top 100 ne bi mogel, ker se zadeve "prekrivajo" in mi je v tem žanru pač top to, v tistem pa ono. Pa.. saj razumeš. ;) 
Bi pa vseeno izpostavil King of Chicago, ker je bila ta igra ena prvih (vsaj mojih)  interaktivnih "filmoiger" z mičkeno managedmenta, ki je nekako postavila "nove standarde", sploh v smislu večkratnega preigravanja, torej cepitve zgobe, različnih koncev itd.  Pa tematika mi je itak sedla sto na uro. Recimo, da bi jo dal med mojih top 10.  Torej eno že imam :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@AMF

js sm hyped AF

sam se pa takoj vidi, kolk strežejo kitajskemu trgu ane

itak prvo že s Three Kingdoms

 

drgač pa res vsi smo pričakovali, da bodo štartni factioni v 3.  Kislev, Chaos Undivided, Chaos Dwarfs, Ogre Kingdoms

oni pa uletijo z Grand Cathay :D, k so v tabletop res eni obskurneži 

Povezava do prispevka

Glede TWW 3 bom morda tega najprej kupu. Sem, pa nad late TWji bolj ko ne razočaran, 3K sem si "sposodu", še dobro saj mi razen izboljšanega UI in diplo game ni ustrezalo nič. Bitke so res padle na kvaliteti od šoguna. Kar gleda TWW se mi zdi da se bitke prevečkrat razvijejo v blobanje in kdor ma večje in boljše modifijerje zmaga. Kar je + so res raznoliki buildi... Ne vem če se mi špila pol poženem DEI za Rome 2 ki je zdej ene 5 let star. (mod sicer redno updejtajo)

Povezava do prispevka

Js recimo prej fantasya nisem poznal absolutno nič, samo 40k

sam sem pa s špilom postal velik fan in mi je gladko, gladko, gladko najboljši TW špil (sem fan serije, preigral vse razen Medieval I, ampak ti vzhodnjaški mi niso tolk potegnli)

in zdej tud zvesto spremljam LegendTotalWar in Cody Bondsa <3

 

@Sudat

kaj pa vem glede blobanja, ful je odvisno s katerim factionom in kako igraš

je pa kr neki "doomstackov", kjer je blobanje a must. Se pa lahko strinjam, da je zaradi magije blobanje ful učinkovito

glavna problema sta mi zanič diplomacy in slab AI, ki ga lahk res tolk nateguješ, da brezveze. Npr kako kitanje, ammunition wasting itd ...

to + siege battles res upam, da bodo v trojki porihtali

 

glede modifierjev pa ne vem, se da ogromno zadev zmagat, tud če je tvoja vojska krepko šibkejša :)

Povezava do prispevka

Prince of Persia Sands of Time remake delayed indefinitely zaradi feebacka ki so ga dobili menda. Se dobro ker izgledalo je porazno z vseh zornih kotov. Sicer nimam nic upanja da bodo dejansko proper naredili ker ce so bili pripravljeni tiste trailerje dat ven so dost nesposobni, ampak se vedno malo upam da se zresnijo in naredijo proper remake ker mi je ena ljubsih iger mojih najstniskih let.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...