Skoči na vsebino

Oktanc 95 vs. 100


Interceptor

Priporočeni prispevki

Skynetz reče pred 55 minutami:

Fajn, tankaj kar hočeš. S tvojimi odgovori si itak dokazal, da si bednik z nesposobnostjo kulturnega pogovora in obnašanja. Nisi pa odgovoril na moje vprašanje.

Poglej si naslov teme in mi prosim odgovori 🤣 fakin pajac kva sploh delaš v avto temah če nimaš pojma o pojmu 🤣🤣

Povezava do prispevka

Ne rabim nicesar od tebe, razen pojasnila zaradi katerega si se spravil name, oz zakaj te osebno prizadene, če tankam 100 oktanca, operem avto 1x na teden, menjam olje na 10k max, ter vozila vozim na krown zaščito vsake 2 ali 3 leta. Zakaj te to osebno prizadane? Se pocutiš manj moškega? Jaz tebi ne govorim kako delaj z avti, že podatek da ga opereš 2x letno mi je lol, ampak to je tvoja stvar in se ne vtikam v to. Spušil si tole, gladko, nazalost fant pojej kislo jabolko in me pusti na miru 😆 

Povezava do prispevka
doz reče pred 25 minutami:

Ubogi revež, pa ja nisi ti tisti bednik z zjem ki sem ga z yarisko podil? Ker potem verjamem da si zafrustriran če te dve klasi nizji avti zjebajo po ovinkih 😅 tisto je bilo tudi nekaj posebnega, priblizaš se čudovitemu Z ju, da bi si ogledsl, tip ko.vidi nekoga zadaj takoj na polno, jaz za njim, obnašalo ga je po ovinkih, in potem sami izgovori 🤣🤣 patetično 

daleč od tega, pa moj Z je močnejši.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 minuto:

daleč od tega, pa moj Z je močnejši.

Me veseli, z je bil moj sanjski avto 10 ali več let, takrat nisem imel financ zanj, sedaj pa sem se pač odločil za nekaj takega da lahko peljem starše na izlet. Pa tudi delam dosti kilometrov in Z ima kar veliko porabo...

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 6 minutami:

+ hude gume in modano podvozje.

lahko me gledaš v lepe vzvratne LED luči in še lepši izpuh.

Z meganom se tako ali tako ne spuščam v dvoboje, ker če gre s takimi avti zares so brzine totalno previsoke, zato sem večkrat izpostavil da je bil perfekten avto swift sport ker ni bil prehiter. Kot zanimivost megana ne bi kupil če ne bi imel nissanovega motorja 🤣

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
doz reče pred 39 minutami:

Ubogi revež, pa ja nisi ti tisti bednik z zjem ki sem ga z yarisko podil? Ker potem verjamem da si zafrustriran če te dve klasi nizji avti zjebajo po ovinkih 😅 tisto je bilo tudi nekaj posebnega, priblizaš se čudovitemu Z ju, da bi si ogledsl, tip ko.vidi nekoga zadaj takoj na polno, jaz za njim, obnašalo ga je po ovinkih, in potem sami izgovori 🤣🤣 patetično 


 

deluzionalnost seka na polno 🤣

 

tist je bil pa kr nekdo drug, ki je po zimskem spanju prvic zapeljal avto pocasi mal okol, mislm da celo z letnimi gumami na spolzki podlagi. In je pisal, kak se mu je neki psihic zalimal na rit in da se je cim prej umaknil s ceste in te spustil mimo ha ha ha

 

bo mogoc ta oseba zapisala celotno zgodbico, sam tolk kolkr si deluzionalen tak ne ves kaj pocnes in kaj ti spila v glavi. V napacno smer need for speed style skoz rondo je blo tak vprasanje casa in vprasanje casa kdaj se spet ponovi 

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 16 minutami:

doz, menjaj za rwd, de ga lejku malu fuknes posrek :D

 

za enga mega vzdrzevanega gserijo 330i limo vem, tam na jesenicama, to bi blo za swapat

Naslednji avto bo 2007 yaris avtomatik 🤣 bo treba kakšen cenejši hobi 🤣🤣

Povezava do prispevka

Pri obeh BRZjih pise na fuel capu, da je treba tankat 100ko, zato to tud pocnem. 

 

Par skrtic je tankal 95, pa so jim pokasljevali.

 

Tojto.

 

Aja na dailyu sem tankal 100ko, nekaj casa prej, preden je prisel BRZ.

 

Fake it till u make it.

 

Peace.

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 1 uro:

doz, menjaj za rwd, de ga lejku malu fuknes posrek :D

 

za enga mega vzdrzevanega gserijo 330i limo vem, tam na jesenicama, to bi blo za swapat

Če verjameš ali ne, me je tega da mi odnaša rit groza, za večino je to užitek mene pa je groza... zato mislim ne bi hvala RWD kot tudi pri 43letih se nimam želje učiti vozit popolnoma druge dinamike, vse avte,.ki sem jih imel zadnjih 15 let sem takoj nastavil optiko tako da so bili čimbolj nevtralni glede predkrmarjenja ali podrkrmarnjenja, običajno to pomeni, nekaj steka v minus in dodan camber... pri meganu sem nastavil zadaj na -1.5, pa roko na srce ne rabi toliko, vsaj za mojo vožnjo ne -1 bi bilo dovolj, ta avto ima izjemno dobro šasijo, res poslastica za ovinke.. v zadnjih 20 letih se ne spomnim da bi me kdaj  zaneslo na cesti... itak nikoli ne grem na limit avta...

 

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
doz reče pred 3 urami:

Če verjameš ali ne, me je tega da mi odnaša rit groza, za večino je to užitek mene pa je groza... zato mislim ne bi hvala RWD kot tudi pri 43letih se nimam želje učiti vozit popolnoma druge dinamike, vse avte,.ki sem jih imel zadnjih 15 let sem takoj nastavil optiko tako da so bili čimbolj nevtralni glede predkrmarjenja ali podrkrmarnjenja, običajno to pomeni, nekaj steka v minus in dodan camber... pri meganu sem nastavil zadaj na -1.5, pa roko na srce ne rabi toliko, vsaj za mojo vožnjo ne -1 bi bilo dovolj, ta avto ima izjemno dobro šasijo, res poslastica za ovinke.. v zadnjih 20 letih se ne spomnim da bi me kdaj  zaneslo na cesti... itak nikoli ne grem na limit avta...

 

 

Mene je groza, da enega srečam na krožnemu, ki gre v napačno smer in to na pune hamre rore.

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 3 urami:

 

Mene je groza, da enega srečam na krožnemu, ki gre v napačno smer in to na pune hamre rore.

Od dogodka je minilo 2 leti, tako da če še nisi prebolel travme, oz ti mamičina uteha ni pomagala, boš pač moral obiskati strokovnjaka, da bosta skupaj predelal ta grozljiv dogodek, lahko pa travmo rešuješ tudi tako kot naprimer Kočevc in podobni, v bistvu večina Slovenskih mladcev,  ki mu tudi mamičina dojka ni pomagala, da se zapiješ, in tako blažiš svojo psihično bolečino... saj je zelo znano da Slovenci rešujejo travme z alkoholom, namesto da bi se soočili s težavami. Tako da ti jaz kupim kakšno flaško.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Jaz ne pijem alkohola skoraj nic, kar pa po pisanju tukaj, neb mogu rect za tebe da ga ne mesas clo s kakimi tableti. Pa realno, si kvecjemu ti tukaj potreben psihicne pomoci, ne sam da se ne znas obnasat na internetu, te tvoji izpadi se prenasajo tudi v RL v udelezbi v cestnem prometu. 

Sinko 6 let totalne abstinence 🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...