Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2024]


Priporočeni prispevki

Dejch reče Dne, 20. 2. 2024 at 20:36:

Ni stari ni srčeka. Edin kar sm zdej odkril da če grem brek browserja sm najdu srčeka oz. wishlit. PS4 so prav zapostil japanezerji.

Wishlist je v app na telefonih in prek Stora na internetu, je tudi na PS5... na Ps4 se spomnim, da so bile neke fore, ko so uvedli, da ni ampak, da verjetno bo kasneje... možno, da ni bilo nikoli :nicjasno:

Povezava do prispevka

Igračkam Journey (PS4 na PS5), še vedno zelo dobra igračka. A kdo ve, če so momci, ki se mi pojavljajo na mapi, AI ali real life persone? Nimam PSN+ in ne vem, če lahko igram online zaraji tega

 

Sem v PS3 fazi zdlajal še Heavy Rain Remaster za malo trashy igricafilm zabave. Detroit: Beyond Human mi je bil cool cheese, HR imam tudi v spominu kot cool cheese, da vidimo, kako se obnese 2024 :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Igračkam Journey (PS4 na PS5), še vedno zelo dobra igračka. A kdo ve, če so momci, ki se mi pojavljajo na mapi, AI ali real life persone? Nimam PSN+ in ne vem, če lahko igram online zaraji tega

 

Sem v PS3 fazi zdlajal še Heavy Rain Remaster za malo trashy igricafilm zabave. Detroit: Beyond Human mi je bil cool cheese, HR imam tudi v spominu kot cool cheese, da vidimo, kako se obnese 2024 :D

Pri meni so bili vedno real life.Tako na PS3 kot na PS4. Nisem imel PS+.

Pred leti sem tudi sam poskusil ponovno preigrat HR, sam se je zadeva slabo postarala.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 23 minutami:

Igračkam Journey (PS4 na PS5), še vedno zelo dobra igračka. A kdo ve, če so momci, ki se mi pojavljajo na mapi, AI ali real life persone? Nimam PSN+ in ne vem, če lahko igram online zaraji tega

 

jop jop so real life tudi brez naročnin

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 8 urami:

Wishlist je v app na telefonih in prek Stora na internetu, je tudi na PS5... na Ps4 se spomnim, da so bile neke fore, ko so uvedli, da ni ampak, da verjetno bo kasneje... možno, da ni bilo nikoli :nicjasno:

Ne vem, jaz sem relativno pozno nabavil PS4, ampak od kar ga imam v samem PS4 PSNju nism nikol najdu wishliste. Je pa na appu pa na internetu, kar je kratkomalo dost bedno.

Povezava do prispevka

Evo, Journey pod kapo, sem kar dva skozihoda naredil, ker sem tako padel v mood 

 

Ni nas več dosti playerjev, samo enega modelčka sem imel na koncu napisanega v creditsih, v PS3 času se spomnim, da jih je bilo več

 

2024 ocena mi je nekje med 7 in 8/10

 

Zdaj pa Heavy Rain :D

Povezava do prispevka

Ce hoce kdo crack cocaine direkt v zilo

Poker roguelike Balatro

https://store.steampowered.com/app/2379780/
(je tudi na vseh konzolah)
 


Ful simple ampak totalno addictive. Z igranjem handov zbiras chipe (tocke), vmes si kupujes posebne Jokerje in razne oblike enhancmentov s katerimi si visas multiplier.

En od reviewov:
"I have Helldivers 2 but id rather play this. If that says anything"

uredilo bitje seattle
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 3 urami:

 

Zelo štorast nadzor, drugače pa jakofina igračka.

 

Pa s ful preveč wannabe dramo in suspenzom. Tipa vse narediš 100% prav, vse uno perfektno odšpilaš, pol je pa na koncu še vedno neki fake twist, da švicaš ko prasec, kako se bo zadeva razvila :D  Drgač se pa strinjam, fina igrica igračka. Res maš tko, 180 stopinjske odklone, kako se kateremu igralcu razvije in konča zgodba. Jaz mislim da sem šel na maxxximum robot power in da je na koncu pokalo ko svinja :D 

 

Jaz pa že skor 20 ur igram Persona 3 R. Kaj naj napišem, igrica je ... ... najbolj počasna zadeva na svetu? :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

V zadnjih treh mesecih sem porabu roughly 150 ur za igranje TFTja (League of Legends autobattler), od tega skoraj 2/3 v Double Up modu, kjer igraš s kolegom in si med igro pošiljaš enote in občasno kakšen item. 

 

TFT igram že od launcha, vmes sem par sezon spustil, ampak vedno je šlo kar hitro navzgor. To zadnjo sezono sem se pa konkretno namatral, da sem prilezel do diamond (za naprej bom še videl, če bo čas, ker je že proti koncu sezone). Zdi se, da je povprečen skill TFT igralca močno zrasel in je res treba met izjemno močne osnove igranja (ocenjevanje tempa lobbya v razmerju s tvojo močjo, ekonomičnost med igranjem). Zahteva pa tudi ogromno znanja o trenutnem setu, da lahko fleksibilno igraš vsako igro (kar pomeni, da igraš veliko različnih kompozicij enot, izbiro pa narekuje predvsem izbira augmentov med igro in kakšni itemi ti dropajo). Vse skupaj je verjetno posledica čedalje boljših pomočniških aplikacij (jaz uporabljam tactics.tool in metaTFT). Sicer pravijo, da lahko do diamond prideš z igranjem ene ali dveh kompozicij, ampak meni se zdi to mnogo težje, predvsem pa nezanimivo. Neverjetno je tudi kako nujno je spremljanje streamov in drugih izobraževalnih vsebin (reddit.com/r/competitiveTFT, twitter.com/ClementKChu) - enostavno, ker je to dosti bolj učinkovito porabljen čas, kot da dejansko igraš igro! 

 

Malo sem napisal ta post, da se pohvalim, da mi je uspelo splezat, malo da ubesedim svoje misli glede igre, veliko pa zato, ker je TFT skoz leta res napredoval in vam ga res priporočam. Razširili so ekipo developerjev, najnovejši set je že skoraj cel release odlično balansiran, ukinili so X.5 sete (to je bil samo manjši update, ki ni resnično pretresel igre, jo pa je osvežil). Zdaj so namesto dveh setov s polovičkami, trije na leto. Kot dogodke pa bojo dodajali še stare sete prilagojene na nova pravila in evergreen mehanike. DUO je ZELO FUN. Največji minus TFTja je, da igre precej dolgo trajajo, tudi če zgubiš (30+ minut). Obstaja sicer še en mode, kjer je zadeva pohitrena. Monetizacija je sicer v pizdi (gatcha sistem za dražje skine lahko stane 400€, če si ful unlucky), ampak igra sama je pa popolnoma zastonj. Vglavnem odlična igra. 

 

Kupu sem že Deep Rock Galactic: Survivor, ker je bil ful poceni in se mi je igralo nekaj s kontrolerjem. Odlična igra za zabijanje časa in gledanje serij.

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

tisti ki igrate wartales, kva je point igrice, mislim kako jo "koncas"?

 

zdaj sem naredil scenarij prve zone ampak je se kar nekaj encounterjev (tezkih). a pac to popucas po zelji al...

 

a dobis kak fast travel kasneje?

 

aja pa te misije, ki jih dobis v taverni. a jih je to neskoncno al lahko prides do konca? ker dost jih je takih genericnih npr razbij ene bandite, pokolji podgane. tu pa tam je pa kaka unikatna, kot naprimer zdaj sem dobil misijo, da moram ubiti maderfakerja, ki je poludio k so mu ubili hcerko.

 

zanima me tudi kaj se zgodi, ce bi ga jaz fental ze preden sem dobil misijo? a bi zgubil reward? ker mam par takih lokacij s smrtno glavo, ki jih ne vem ce jih grem razbijem, al pocakam, da dobim misijo. skratka zelo confusing.

uredilo bitje drevored
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@drevored: glede končnega konca niti sam ne vem :) . Ampak počasi vseeno "počistiš" vse regije (napredek ti kaže na vrhu ekrana), torej to kar je mišljeno kot glavni scenarij. Vmes narediš tudi te stranske misije iz taverne. Tukaj imam občutek, da jih je res ogromno, čeprav jih po moje ne more biti neskončno. Se mi je že večkrat zgodilo, da ni bilo več ničesar novega na voljo. Npr. en primer so te podgane: ko spucaš vsa legla v regiji se nova več ne pojavljajo. Podobno je tudi z banditi, sploh če jih premagaš v njihovih utrdbah. 

Jap, fast travel dobiš. V mestu ali vasi moraš postaviti t.i. travel post. V bistvu ga ne postaviš, ampak pač kupiš s cekini. V tem travel postu imaš potem tudi možnost pustiti nekaj članov ekipe (mislim da največ 4), ki potem tam pač čakajo (in bojda tudi branijo, če pride do kakšnega napada na postojanko, kar pa se mi še ni zgodilo).  Za sam fast travel je potem postopek enostaven: izbereš potovanje in ti pokaže mapo, kjer izbereš cilj. Glede na trajanje potovanja moraš poklikati dovolj zalog hrane, drugače ne moreš štartat. Pozor: fast travelaš lahko samo med postojankami, ki jih imaš že postavljene. Torej moraš najprej dejansko "ročno" v vsakem mestu kupiti omenjen travel post. 

 

In še to glede rewardov, če koga fentaš preden sprejmeš misijo in podobno: Mislim, da ni panike. Ti lahko dejansko že vnaprej narediš neko misijo in potem v gostilni samo claimaš nagrado. To se mi je zgodilo že velikokrat, vseeno pa ne morem 100% reči če velja za čisto vse stranske misije. Hja, drugo nasprotje pa je to, da se določena misija sploh ne pojavi, dokler je ne izbereš pri "agentu". 

Drugače pa, meni je najbolj zajebana tista okužena regija, iz glave ne vem točno imena. Miljon tistih nadležnih komarjev te napada, pa okuženci (neke vrste zombiji).. Tudi mesto duhov je nadležno, ker če si preglasen med raziskovanjem (kar se ti itak zgodi) te napadejo nestvori in igraš neke vrste "escape room". Če še nisi naletel: z določeno ekipo (ki si jo izbereš že pred samim vstopom v nek objekt) moraš najti izhod. V ta namen med potezami namenjaš t.i. raziskovalne točke in dokler ni rešitveni meter poln si zaprt. Vmes te seveda napadajo nestvori, ki vdirajo skozi vrata ali strop (dobra taktika je, da takoj postaviš vojščake na vsa vrata, kar za nekaj časa olajša obrambo). Skrajšano: preživeti moraš tako dolgo, dokler ni "escape meter" nafilan in je potem avtomatsko konec misije. 
V bistvu je regija tečna tudi zaradi tega, ker moraš imeti vedno res res veliko zdravila proti kugi. Obolele moraš namreč čimprej pozdraviti, drugače lahko sčasoma umrčkajo. No, saj podobno velja tudi pri ostalih regijah, ampak tu je najbolj poudarjeno, ker je pač celo ozemlje dobesedno "zaraženo". 

Pa cel kup nekih fint je še, katerih ti igra niti ne razloži. Npr. če hočeš ujeti okuženca s to kugo živega (kar dejansko moraš zaradi neke misije), ga moraš podobno kot žival (ali katerega drugega živega ujetnika) najprej "knockoutirati" medtem ko je udeležen  v spopadu s kakšnim drugim bojevnikom in ima 50% ali manj HP! Če imaš v inventarju okove (za ljudi in neživce) ali vrvi (za živali) ga potem avtomatsko zajameš. 
Ali pa tisto raziskovanje oz. razvozlavanje starodavnih zapiskov in run, kjer moraš pač v taboru postaviti "lectern". Itd. itd..
Nekatere misije so nadležne tudi zaradi tega, ker nek ključni lik (nasprotnik) NE SME umreti. Zdaj pa dopovej to umetni pameti, ki vodi npr. tvojega bojevniškega medveda :). Ali pa ga slučajno premočno mahneš in podleže., namesto da bi ga lahko zajel živega. Btw, v primeru živali, ki sodelujejo v boju je res dobro, da imaš kakšnega lovca z natreniranim znanjem vodenja živali. Ker potem lahko na bitje (konje, volkove, medvede..) dejansko sam vplivaš. 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

koncal deaths door, folk pravi poor mans tunic in ma kar prav. boj ni ravno neki, spil ni prevec tezek, puzli in sefi niso zajebani, svet zgleda lep. nasplosno povprecna igra. najbolj me je motilo, ker ni bilo mape, sploh za post game vsebino. ni sanse da se spomnem kje so ble tiste skodele kjer nisem sadil tistih semen vse pa zgleda isto. da bi sel pa cez celo mapo je pa hard nope. koncna ocena ok,sam tunic je boljsi v vseh pogledih

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
seattle reče pred 20 urami:

Ce hoce kdo crack cocaine direkt v zilo
Poker roguelike Balatro

https://store.steampowered.com/app/2379780/
(je tudi na vseh konzolah)
 


Ful simple ampak totalno addictive. Z igranjem handov zbiras chipe (tocke), vmes si kupujes posebne Jokerje in razne oblike enhancmentov s katerimi si visas multiplier.

En od reviewov:
"I have Helldivers 2 but id rather play this. If that says anything"


To je to! Danes že cel dan nabijam. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...