Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2024]


Priporočeni prispevki

Na polivici tele trofeje v Control, potem pa pobrišem.

Navedek

Astral Tactician
Complete 25 Board Countermeasures

Če bo kdo delal tole trofejo, priporočam, da se jo loti takoj in sproti podela "Board Countermeasures", na koncu je težje, ker ti ne raspavna ta pravih Hisov oz. jih sploh ne... 

Povezava do prispevka

Automata je kar se tega tiče veliko boljše narejena, saj gameplay je res res res dober, sploh s kakšnim orodjem, ki ga nadgradiš a la Phoenix Spear plus kak ability za zraven je res overkill ampak zabavno do amena.

 

Zgodba ni slaba oz. je zelo zelo kul glede na to, da Japonci itak imajo nek svoj pogled na podajanje zgodbe plus še kakih 3000 nesmislov, ki sploh niso logični ampak tukaj dejansko postanejo.

 

Glasba je za dol pasti res, res boža ušesa, ampak ja začetek pri Replicantu je veliko težji in kar nekaj časa sem se matral da sem prišel do prvega zaključka, ker nekateri predeli so precej duhamorni, plus lutanje sem pa tja pa spet nazaj in delujejo bolj kot nek doprinos igri bolj kot dolgovezenje vsega skupaj.

 

Zlasti po enem od šefov v Facade(puščavskem mestu) mi je malce padlo dol in tudi zdaj se malce mučim, da dokončam zgodbo ampak glede na to, da naj bi bil zadnji konec par ur stran se bom potrudil.

 

So ga malce zajebali s temi mučnimi kvesti in lutanjem gor in dol, če ne bi bil gameplay, glasba in tudi solidna zgodba tako na nivoju bi verjetno na sredini drugega dela verjetno vse skupaj zbrisal, ima pa igra nekatere nepozabne trenutke kot je poštarjeva zgodba, pa zgodba starke, ki dela v svetilniku, celo šefi "so človeški" pa tudi liki.

 

Drugače Buzzkil pa se igra ne odpre kaj dosti, imaš tistih par lokacij med katerimi skačeš gor pa dol in to je nekako to.

 

V glavnem, če potegnem zdaj črto bi verjetno igri dal tam med 75-80.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Anno: malo spreminjam mnenje o nekompleksnosti :D Sem prišel do engineerjev in turistov, pa se mi počasi malce meša kaj elektrificirat, kaj se splača proizvajat (sem na +10k/sec), kaj importat iz NW in kaj iz Docklandsov (cheat code), ... S tem, da sem Enbeso pustil praktično na miru razen basic stvari in pa Alaske nisem sel niti se odkrivat.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Tako probal sem danes RDR2 še mal hunting requests pa se mi ne da več. Tko da sem končal. Huda igrca! :avadodo:

 

Zdaj pa imam sam še štiri igre od vseh iger, ki jih imam v fizičnih medijih samo še štiri za ubrnat. Prey, God of War, Fallout 4 pa The Last Guardian. Prey bom kar igral na Story (ker mi je bojevanje dokaj bedno in mimici so mi bedni) mi je pa zgodba cool. God of War bom končal mislim, da sem nekje na 60%, to bom sicer preigral na Normal ampak ne bom vsega počez in počez prešnjofal. F4 pa sem že prej tok naredil, da imam samo še  nekaj zadev pa bom finiširal. The Last Guardian pa sem čist malo igral, mi neki ni sedla takrat, mal so mi čudne kontrole pa tud ni mi nek hud gameplay, sam dobr nism neki ful igral. Horizon Zero Dawn mi je bil pa preveč bedn, da bi se matral ga končat, pa sem ga kar podaril, tko kot Gran Turismo Sport. 

 

Sepravi končal sem pa že sledeče:

 

Fizični mediji:

 

Rise of the Tomb Raider (100% v igri) trofeje pa nism vseh lovil.

Deus Ex Mankind Divided (huda igra :avadodo:) Tud vse več al manj razn trofej. Imam pa se mi zdi še en DLC k je bil zraven.

The Council (platinum)

Until Dawn 

Batman Arkham Knight (ene 90%, edin kar nism naredu je ena mina misija, par tistih fightov, pa Riddler zadeve)

The Last of Us 2 (na ene 70% me mal minil pol iskanje vseh collectablov, mogoče se bom spravil, če bom pri volji)

Red Dead Redemption 2 (92% ostalo je pa en tak blesav grind, da no way)

Uncharted 4  (huda igra :avadodo:)

Gran Turismo Sport (sem kar dost igral, ampak sem se ga naveličal, zgleda mi dirkačine več tok ne sedejo, me avti ne zanimajo več tok očitno)

 

Digitalni medijev pa imam za končat The Incredible advantures of Van Helsing (je kar fina to kar sem probal, en tak klon Baldurs Gatea iz Xbox OG), Castlevania SOTN ter Rondo of Blood, The Vanishing of Ethan Carter (čeprav, če sm fer kle točno ne vem kaj sploh morm počet, odkril sm enga astronavta pa nek vlak sm vklopu, sam kaj z vlakom naredit nimam blage), ter Murdered Soul Suspect (to bom pomoje platiniral).

 

Končal pa:

Psychonauts 2 (100% in platinum).

 

Kar uspešno, moram rečt.

 

uredilo bitje Menethil
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Jaz sem Deus Ex 1, Human Revolution and Mankind Divided preigral. 1ka itak epska, bi se mogu jo spet spravt igrat, sam bom pomoje spustu zato, da končno končam System Shock 2. Human Revolution sm pa igral tisto verzijo, kjer si se mogu z bossi ukvarjat (neb bi bla neka verzija k nej bi blo to neki poenostavljeno, ne vem), pa je bil zakon špil, zgodba sekala. Mankind Divided je pa prav hud, lepo so nardil Prago, men je edin falil, da drugih mest ni tok. V glavnem se ti splača oba dela preigrat.

Povezava do prispevka

P****..  šele zdaj sem opazil, da že ves čas tovorim truplo pokojnega tovariša Grloreza. Uh! Treba ga bo čimprej zakopat, da se ne usmradi. Za hrano ga namreč res ne bi rad uporabil.   
(igrica WarTales)

Trupelce.jpg.15e7913358aa2b2f1937daffbd522194.jpg

Edit: Noooro časokradna igra. (glej uro)!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 urami:

Jebemu jaz od Deus Ex enke naprej nisem nobene špilal. To bi tudi lahko enkrat počekiral

Dvojka je kr neki, ostala dva sta pa fajn špila.

 

@Menethil jaz ti priporočam vse počekirat pri God of War, ker ti razkrije dost o svetu pa še nekateri side questi se dobr navezujejo na zgodbo (recimo tist kjer ti duh reče, da ga je sin ubil). Itak ni neki ful dolg špil

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 minutami:

Dvojka je kr neki, ostala dva sta pa fajn špila.

 

@Menethil jaz ti priporočam vse počekirat pri God of War, ker ti razkrije dost o svetu pa še nekateri side questi se dobr navezujejo na zgodbo (recimo tist kjer ti duh reče, da ga je sin ubil). Itak ni neki ful dolg špil

2ko imam in vedno k jo zaženem in sprobam, ugotovim kok je bil to drek špil.

 

Ej glih kle sm zdaj! Govoril z duhom in dobil tisti bodalo. Včer sm do kle pršu, k sm ene pol leta ostal tm, k morš te wheatstone dobit. Sm dubu pa en skill zdaj k spušča tak žarek frosta, deluje ful uporabna zadeva.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

kolk je to hud spil, pa kolk sm slab ratal, res da bl mal gejmam, ampak vseen. cakam, da bom iz Hero preklopu na Warrior, ki naj bi bil the way it's ment, sam prvo bom probal se vklopt, da mi auto obrne v smer boja in Athra depletion bom dal na normal. ker insane platforming, pa kolk sm slab :D dobr se je postaral OG DOS

Fajtin kavboj je zacel na Warrior, Ela bi pomoje na Immortal (gledam njegov grounded TLoU 2 No Return - lol ni varjante)

 

Spoiler

FTkK1RX.jpeg

 

TnvnGja.jpeg

 

A2HbMQy.jpeg

 

ShZZHM4.jpeg

 

instakill

 

 

 

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Jaz sem tudi začel špilat. Na Hero in mi izgleda glih prav :)

 

Sem pa skor fasal božjastni napad, ko nisem mogel priti v špil brez Ubisoft registracije. Stari če je pa tale špil always online se mi bo pa sfukal, od jeze sem ratal zelen in začel vpiti v nemščini (ne znam nemško). Pol sem se pa vseeno tok umiril da sem dal konzolo v offline mode - in je vse cool, špil neha težiti z registracijo, vse dela BP, all good. 

 

Ufffff :D

uredilo bitje Galko
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

Jaz sem tudi začel špilat. Na Hero in mi izgleda glih prav :)

 

Sem pa skor fasal božjastni napad, ko nisem mogel priti v špil brez Ubisoft registracije. Stari če je pa tale špil always online se mi bo pa sfukal, od jeze sem ratal zelen in začel vpiti v nemščini (ne znam nemško). Pol sem se pa vseeno tok umiril da sem dal konzolo v offline mode - in je vse cool, špil neha težiti z registracijo, vse dela BP, all good. 

 

Ufffff :D

Čudno niso na vseh platformah naredili kot na Switchu, da lah brez problema skipas registracijo brez nekih offline mode na sistemu itd.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...