Skoči na vsebino

Vojna tretjega sveta


johnbi

Priporočeni prispevki

V Pekingu sta po dolgotrajnih pogajanjih pod budnim ocesom domacih komunistov Iran in Savdova Arabija sklenila obnoviti bilateralne diplomatske odnose. Prekinili sta jih pred leti, ko je SA dala fentat nekega siitskega pridigarja in je Iran popizdil ter opustosil savdsko veleposlanistvo pri njih. 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče Dne, 8. 3. 2023 at 9:47:

Mja keri debili, bolje če bi dali noge narazem Rusom in jim pustili okupirati državo. Pod ''novo SZ'' bo življenje sigurno lepše. 

 

Lp, lokalni lizalec Putinovega tiča. 

Ni ravno tako preprosto. Predvsem ker:

1. še vedno nimamo nikjer enega, dokaza da Rusija resnično želi okupirat celo Ukrajino in/ali obnoviti SZ. Pozabil sme kdo mi je že dal en link, kjer Putin govori da so Ukrajinci njihovi bratje in da imajo skupno zgodovino in da je Krim njihov. Toda to je tako, kot bi mi govorili in deloma govorimo za hrvate.

2. Zahod in Rusija res nimata najboljših planov z Ukrajino in oba jo želita izkoristiti. Je pa razlika kako to izkorišča Rusija ali kako to dela Zahod - predvsem ZDA, ki kamor pride naredi rastur. In Ukrajina ni drugačna. Poglej nivo korupcije, ko je na oblasi pro-zahodni predcednik: https://en.wikipedia.org/wiki/Corruption_in_Ukraine in to ni brez posledic: https://www.macrotrends.net/countries/UKR/ukraine/infant-mortality-rate

Sicer je v zadnjih letih stanje se izboljševalo toda:

3. Zelenski je kljub vojnemu času uspel odstaviti njihovo ustavno sodišče, protikorupcijsko zakonodajo in kup drugih stvari. In ko mu Zahod reče, da rabi mal korupcijo zmanjšat, drugače ne bo novega orožja, kaj naredi on? Iz svojega kabineta odstrani eno osebo za katero se najbolj ve da je koruptivna.

4. In zakaj mu Zahod v vojnem času teži, da mora korupcijo uredit? Ker ogromna količina orožja ne pride do cilja, ampak zaradi korupcije gre v xy roke.

5. In iskreno zakaj mi pošiljamo €, praskamo iz vseh koncev in npr. smo poslal rešilca v Ukrajino, ko jih mi rabimo na drugi strani pa tole: https://caknowledge.com/zelenskyy-net-worth/

 

Ukrajinci so med kladivom in nakovalom, toda v času pro-ruske povezave niso bili v vojni, in otroci so jim manj umirali, kaj šele kaj drugega.

 

bainit reče pred 12 urami:

a ravno sedaj, ko so par tednov do izdelave nuke? po medijih se bere kot da smo 2003 pred invazijo na irak.

https://www.dnevnik.si/1043018312 : V Iranu naj bi odkrili veliko nahajališče litija

 

image.jpeg.641706184f503aba3fed74276db4bad5.jpeg

 

 

  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

 

Seveda, ce takole delas z lastno vojsko je pred ukrajinci svetla prihodnost pod rusko vlado. Ker Putin ima Ukrajince rad, kot svoje ljudi, ki pod njegovo vlado cvetijo in prosperirajo.

 

Tudi glede raztura govorit ob Ukrajini je samo smesno. Razen ce sem se zbudil v paralelni realnosti in ZDA danes pomeni Rusija.

 

Ce se je korupcija pod Zelenskim zmanjsala, je bila torej prej pod Rusijo vecja. Takoimenovana proruska povezava ni nic drugega kot vladavina ruske marionete. Valda, da niso bili v vojni, ce so bili neuradno del Rusije. Pa spet ta paralelna realnost v kateri so zgleda ZDA vkorakale na ozemlje Ukrajine.

 

Pac ZDA pobijajo okoli. Oni niso prasci, ker to pocnejo, prasci so tisti, ki nam ne dovolijo da bi poceli isto.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...