Skoči na vsebino

Vojna tretjega sveta


johnbi

Priporočeni prispevki

roamer reče pred 6 minutami:

Cela kolona čečenov zradirana in raztresena na prafaktorje. Bojda se že umikajo iz ukrajine. Toliko o Putinovem odredu smrti :D

🇷🇺Kadyrov turned to Putin with a request to give permission "to start a large-scale operation in all directions and on the territory of Ukraine":

 

"I ask the leadership of the country, the Supreme Commander of the Russian Armed Forces Vladimir Putin, to give all special forces the appropriate order so that they can finish with the Nazis and, of course, with the terrorists who killed our women, old people and children in the Chechen Republic."
 

FKrax7i.jpg

Povezava do prispevka
roamer reče pred 19 minutami:

Cela kolona čečenov zradirana in raztresena na prafaktorje. Bojda se že umikajo iz ukrajine. Toliko o Putinovem odredu smrti :D

 

Ne da bi videl, kaj ruski mediji govorijo, samo glede na kup zgodb vidim da Ukrajinci ne uporabljajo samo olepšanih resnic kot propagando ampak odkrito lažejo v ogromno primerih. Navadna logika ti pove da stvari niso mogoče - recimo žrtve na ukrajinski strani - prvi da nekje 50 mrtvih vojakov in civilo, Rusi pa so zraketirali kup vojaških baz. Če bi v vsaki zadeli samo enega pa bi jih bilo več... Tisti desant na letališče so s protinapadom uničili, pa so rusi kar lepo naslednji dan nadaljevali z iste pozicije po virih, kačji otok,... Počasi izgubljam voljo spremljati katerekoli novice iz Ukrajine.

Povezava do prispevka
Death reče pred 9 minutami:

 

Ne da bi videl, kaj ruski mediji govorijo, samo glede na kup zgodb vidim da Ukrajinci ne uporabljajo samo olepšanih resnic kot propagando ampak odkrito lažejo v ogromno primerih. Navadna logika ti pove da stvari niso mogoče - recimo žrtve na ukrajinski strani - prvi da nekje 50 mrtvih vojakov in civilo, Rusi pa so zraketirali kup vojaških baz. Če bi v vsaki zadeli samo enega pa bi jih bilo več... Tisti desant na letališče so s protinapadom uničili, pa so rusi kar lepo naslednji dan nadaljevali z iste pozicije po virih, kačji otok,... Počasi izgubljam voljo spremljati katerekoli novice iz Ukrajine.


Najbolj problematicno je to, da mediji te konstrukte forsirajo tudi po tem, ko so razkriti. 

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 39 minutami:

point je, da si full of shit.

 

za otroke se gre lol.

 

 

LP

Live posnetki pravijo drugače. Če pa ne ločiš med čečenskimi oklepniki in ruskimi potem ti je pa gugl tvoj dobar drugar.

Death reče pred 24 minutami:

 

Ne da bi videl, kaj ruski mediji govorijo, samo glede na kup zgodb vidim da Ukrajinci ne uporabljajo samo olepšanih resnic kot propagando ampak odkrito lažejo v ogromno primerih. Navadna logika ti pove da stvari niso mogoče - recimo žrtve na ukrajinski strani - prvi da nekje 50 mrtvih vojakov in civilo, Rusi pa so zraketirali kup vojaških baz. Če bi v vsaki zadeli samo enega pa bi jih bilo več... Tisti desant na letališče so s protinapadom uničili, pa so rusi kar lepo naslednji dan nadaljevali z iste pozicije po virih, kačji otok,... Počasi izgubljam voljo spremljati katerekoli novice iz Ukrajine.

 

Death reče pred 14 minutami:

Recimo verjamem, da je Zelinsky v Kijevu.

In kaj je razlika med posnetkom ki ga objavi Zelinsky ali nek lokalni poljedelec?

Povezava do prispevka

Vse kar trenutno najavijo Ukrajinci in Rusi se mora vzeti z zrnom ali stotimi dvoma. Prav tako vse kar je na twitterju. Kar objavijo tuje agencij je po moje bolj zanesljivo. 

 

Drugače pa misli, sa je bilo v Berlinu okoli 100k protestnikov. Tudi drugod v Evropi jih je več. To ne bo spremenila veliko bo pa bolj oamilo Rusijo.

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 1 minuto:

Vse kar trenutno najavijo Ukrajinci in Rusi se mora vzeti z zrnom ali stotimi dvoma. Prav tako cae kar je na twitterju. Kar objavijo tuje agencij je po moje bolj zanesljivo. 

Tole me je pa sploh razočaralo, ker večinoma kar povzemajo ukrajinske izjave.

Povezava do prispevka
Death reče pred 1 minuto:

Tole me je pa sploh razočaralo, ker večinoma kar povzemajo ukrajinske izjave.

Kolikor sem jaz videla je pogosto zraven pivzetka ukrajinskih izjav napisano, da so nepreverjene. 

 

Drugo je pa tudi, da v vojni instantnih tocnih informacij ni za pričakovat. Šteje mrtvih in ranjenih ali parkiranih tankov ni ravno prednostna naloga.

Povezava do prispevka
ana reče pred 2 minutama:

Kolikor sem jaz videla je pogosto zraven pivzetka ukrajinskih izjav napisano, da so nepreverjene. 

 

Drugo je pa tudi, da v vojni instantnih tocnih informacij ni za pričakovat. Šteje mrtvih in ranjenih ali parkiranih tankov ni ravno prednostna naloga.

Motiš se, ne samo pri ukrajinskih izjavah, tudi pri izjavah večjih poročevalcev ali manjših neodvisnih vedno rečejo da informacije niso preverjene.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...