Skoči na vsebino

[multi] Daljši filmčki o igrah


Priporočeni prispevki

Ja, konfederacijska zastava je zgleda prav uno največja groza v GTA-jih, mislim da so tudi iz GTA Trilogy remasterja popatchali in jo brisali ven, tam jo je en character imel na majci. 

image.png.ea789c6830f0bec8886eb7c04c37d442.png

 

Se mi zdi, da sem bral enega deva ene dve leti nazaj, ki je želel utemeljiti, zakaj so dali zastavo iz remasterja, češ da ko je izšla GTA 3 trilogijo, je imela konfederacijska zastava drugačno konotacijo kot 15 ali koliko let kasneje, ko so remasterali. Čeprav jaz se ne spomnim, da bi konfederacijska zastava imela 15 let nazaj ful drugačno konotacijo, ampak OK, takrat sem bil star 15 in nisem imel pojma :D 

Povezava do prispevka

V enem Discordu je ena legendica zbrala seznam hudih gayming youtuberjev, ki imajo proper razmišljujoč content

 

Navedek
  1. Alright, I've pared down the list and organized it into loose categories.

     

    Dumb Fun:

    Player Experience: Artistry: General Essays/Analyses/Insights:
     
  2. [8:04 AM]
    Retrospectives: Industry, Economic, and Legal Commentators: Non-Game-Focused (but still touch on video games): Multi-Show Channels: Just a Few Video Essays: (edited)
     
     
  3. [8:04 AM]
    A League of Their Own:

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

velik del foromske (kisle) smetane ne recogniza carskosti paradajza, predvsem zato ker so stari in smrdijo po dreku, delno pa tudi ker nimajo pojma o arkadicah, ampak tole je še vedno goat vozni model in verjetno najhudejša d(i)rkaška izkušnja zadnjih dveh generacij

 

burnout 4ever

Povezava do prispevka

Ni bil govno, tud če mislim, da je to drugi najslabši Burnout

 

pa tudi nasplošno se arkadne dirkačine ne prodajajo več tok razen če si Mario Kart, (ne)kvaliteta Burnout Paradise nima veze s tem zakaj Burnout špilov več ni

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Moonstone mi je recimo takoj padel v oko, ker sem ga takrat oboževal, dočim marikdo pa ga ni preveč obrajtal.  :) 
Ma vse prikazane igre so top. Res nek spomin na najboljše igričarske čase. (pa tudi zaključek videa zmaga!) Ampak, če me danes vprašaš katere 3 (tri!) Amigine igre bi postavil na prestol, ti ne bi mogel odgovorit. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Smo pa v zlati dobi Amige edini v Sloveniji (oz. takratni Jugoslaviji) izdajali revijo z opisi iger na DISKETI. GameShow ;) 
Večinoma sem opise, lastnoročno narisano naslovnico in screenshote prispeval jaz, dočim lokalni pirat pa je poskrbel za distribucijo.
Recimo, en mojih najboljših opisov je bil za igro Utopia; ker ni bil samo nek opis ampak dejansko komplet vodič. 


svetigara09.thumb.jpg.28cf9087841d06818b2fecce891615c7.jpg
Tako so nas pa "pohvalili" v takrat zelo popularni reviji Svet igara. :)  
 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...