Skoči na vsebino

[PS5] Stellar blade


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 urama:

Kočevc kok imaš max bencha odkar imaš PS5? Jaz sem imel na PS4 90 kg, pol ko sem kupil PS5 pa tko čez noč na 130, sam uno whaaat

 

kva to dela ej


pri tej vaji mislm da priblizno isto, samo so se mi pa fpsji ful (velocity) dvignli 🤣 cist odvisno od vaje 😃 vsekakor best bye

Povezava do prispevka

Korejci so hoteli narediti kul akcijsko igrico, zdej so pa vpleteni v vrtinec zahodnih kultirnih debilanij, kr neki lol. 

Najjače mi je pa, da usual suspect spake (Anita & co.) zdej na velko trobijo, kako one pa le niso delale drame iz 2B in Bayonette, ker je tisto pa le art. (spoiler: so, žensko teslo je metalo tantrume tako kot vsakič). Tukaj so pa vzele hard stand, ker to gre pa zdej le predaleč. 


Ubogi Korejc je pa zdej vpleten v kulturno vojno med sleazy horny gaymerji kerim je poln kurac Ayloyk in Abbyk in aktivističnimi netalentiranimi šugetinami, ki se na twitterju penijo okoli big ol' teetays. 

Jaz bi pa samo aliensko golazen čistil, boli me k s kom. (ok, ne sme bit majhna, črna, grda, lgbt, flat, debela, glupa, preveč govorit, premalo govorit, ...) Drugač mi je res vseeno kakšna je protagonistka. 

 

Povezava do prispevka

fak kva se bo to bombalo pri nas doma,  m m mmm

 

najprej dojenčka ker ima PC gamer ksiht

 

pol pa še žensko ker ne izgleda tako kot ta v Stellar blade (čeprav čez joške je zdaj kar tam tam)

 

m m mmmmmmm, grem preventivno že kar zdaj po tigrovo mast za na zapestje in rame

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 23 minutami:

Da ne bomo rekli, da nismo bili opozorjeni - as per francoski IGN. 
 


Jaz sem v precepu. Igra izgleda fun in vse, ampak nočem da se ženske ubija in pretepa zarad mene. 

 

 

IGN je absolutno največja greznica gaming žurnalizma. Dobesedno vsi ki so bili kaj vredni so šli al samostojno pot al so pa zaposleni pri devsih. Ostala sta še 2 patetična Xbox fanboya ki sta veselo na X-u aktivno netila in spodbujala konzolne vojne in cel kup nekih čudakov pri katerih se iz letala vidi po kakšnem principu jih zaposljujejo - inkluzivnost/diverzifikacija >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> vse ostalo.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 13 minutami:

Mali ne izgleda kot PC gamer, nima niti fetalno alkoholnega sindroma, niti zajčje ustnice. Vzvišen ksiht ima, ker so mu prve gamerske izkušnje že na sistemu za gospodo, ne pa na Excel mašini ki lahko tudi igrce poganja. 

Torej bo spet vso porcijo pokasirala ženska. In en folk na tem forumu bo dejansko igral ta Stellar Blade :sick:

Povezava do prispevka

Najboljs k pisejo, da je zenskam bad in da je narobe k se predstavlja taka telesa kot lepotni ideal in se razne zavaljene barvnolase srake bedirajo k bi mogle mal zacet sportat. A po drugi strani pa je vsak drugi najstnik v gymu na testosteronu lih zaradi se vecje zenske hinavskosti, k za njih rabi vsak zgledat kt chris bumstead

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

Kar je najbolj smešno pri vsej tej stvarti je pa to da je lead artist te igre baje ženska, sam mi google nič ne najde. Sem pa 100% prepričan v to da je en twitnu ta info. Bomo videli kako je s tem ko bodo creditsi prišli ven :D 

A ni tko da je lead artist za model uporabu svojo ženo? 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

In spet smo tam, da folk posluša ekstremiste in njihovim argumentom daje večjo težo od tega kar zares so, smeti.

Je pa kul, da s tem zelo lepo pokažejo v katero ekstremistično smer se sami nagibajo.


Govoriš, kot da je tisto napisal nek rozolasi twitter aktivist, ne pa nekdo zaposlen pri IGN (France), enem največjih gaming časopisov. 
 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 minutami:

Govoriš, kot da je tisto napisal nek rozolasi twitter aktivist, ne pa nekdo zaposlen pri IGN (France), enem največjih gaming časopisov.

Aja, a samo rozlasti twitter aktivisti imajo lahko ekstremistične ideje? Nisem vedel.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Aja, a samo rozlasti twitter aktivisti imajo lahko ekstremistične ideje? Nisem vedel.


Narobe sem te razumel zgleda. Zdelo se mi je, kot da hočeš povedat "koga boli kurac, to so rando ekstremisti". Moj problem niso random ekstremisti, temveč folk zaposlen v industriji, ki ima takšne retardirane ideje. To je vse.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 59 minutami:

Kar je najbolj smešno pri vsej tej stvarti je pa to da je lead artist te igre baje ženska, sam mi google nič ne najde. Sem pa 100% prepričan v to da je en twitnu ta info. Bomo videli kako je s tem ko bodo creditsi prišli ven :D 

 

Ji-yun Chae je zena Hyung-Tae Kima, ki rise lepe punce za NIKKE in Destiny Child. Prej delala za Blizzard Koera in risala WoW stripe ter nekaj v zvezu z Overwatch. 

 

https://www.artstation.com/kkuem

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 48 minutami:

Najboljs k pisejo, da je zenskam bad in da je narobe k se predstavlja taka telesa kot lepotni ideal in se razne zavaljene barvnolase srake bedirajo k bi mogle mal zacet sportat. A po drugi strani pa je vsak drugi najstnik v gymu na testosteronu lih zaradi se vecje zenske hinavskosti, k za njih rabi vsak zgledat kt chris bumstead

Ti najstniki lahko krivijo samo lastno zabitost in moške alfa kretene, ki jim trobijo noc in dan, kaj morajo pocet v lajfu in katere programe kupovat. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...