Skoči na vsebino

[PS5] Stellar blade


Priporočeni prispevki

haha zanimiva situacija v Eurogamerju. Igrico so najpre precej pribijali na križ, tko kot vsi woke mediji. Še Alex iz DF se je ful spravil na špil, da on česa takega ne misli sploh špilat. Pol se je vsul folk v commentih, naj se jebejo s takimi svetohlinskimi in naj ne ponovijo napake, ki so jo naredili za Kingdom Come Deliverance (kjer EG ni priporočil špila, ker v igrici ni predstavitve minorityjev - dobeseden quote).

 

Tako da so za Stellar Blade našli žensko opisovalko, ker to bo pa kao cool in fer in objektivno. No, ženski je pa špil ful všeč in je dala špilu oceno 4/5, kljub temu, da ji je smešno ko svinja, ko protagonistka stoji na mestu in ji sise poskakujejo v vetru :D  Tko da volk sit in koza cela, al neki.

 

Isto pri Polygonu - review so dali neki modrolasi lesbian boyfriend možači v majici Death to cock in z 0 predhodnimi opisi - tale na levi je ona...

 

1rcvd2.jpg

 

...pa ji je špil tudi na polno všeč in ga priporoča :D:D lol

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

 Eve je bolj bland, nima neki character development (kar jaz ne rabim), zgodba ok.

Ne vem iz prve roke, ker nimam najboljse konzole pod soncem, ampak se mi zdi, da je njen karakter kar dobro razvit.

 

lp

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

IGN: characters lack any kind of personality, charm, charisma, or anything that might have endeared me towards them in any way

Developers: V prihajajočem DLCju Eve dobi likalnik, letno kuhinjo, sušilec, pralni stroj, sesalec in med vsakim pause screenom igralca ogovori v slogu: "was a rough day, hm? you must be exhausted"

IGN: Stellar blade's DLC surprises with outstanding new way of engagement never seen before in gaming. instant 10/10

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 minutami:

Najbrž kej falivam, sam a ne bi to imelo ravno obraten učinek na liberalne feministke? :D

Točno!! In če kdaj dejansko pride DLC v tej smeri, kupim PS5 že samo zaradi tega 

uredilo bitje Vesoljc
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

DLC kjer ji možje providerji v slogu Barbie kupujemo dodatke (avto, hišo, kuhinjo,...).

To bi štartali sveto vojno med feministkami in LGBTQ+ aktivisti. :D


Če hočeš upgradat kake skillse, moraš najprej dobiti dovoljenje od moža. 
Za opremo podobno, ampak ti mora patriarh najprej dat denar iz svoje denarnice. 

Xp je v obliki "male approvala", kjer ti mož da nagrado za dobro opravljeno delo, ne pa quest giverji. 

Would play.

Povezava do prispevka

Mene bo ZELO zanimalo mnenje kakega forumaša, ki je preigral hack n slash legende tipa DMC 3, Ninja Gaiden 1 & 2, Bayonetta, MGS Revengeance, DMC 5, predvsem pa Bayonetto 2, ki je meni še vedno absoluten POJEM hack n slasha in najboljši Platinum games špil ever made

 

Kaj si mislijo razni aktivisti, kontra-aktivisti in token opisovalci z 0 predhodnimi opisi me res ne zanima, tudi če ful ful pohvalijo špil :) 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

Mene bo ZELO zanimalo mnenje kakega forumaša, ki je preigral hack n slash legende tipa DMC 3, Ninja Gaiden 1 & 2, Bayonetta, MGS Revengeance, DMC 5, predvsem pa Bayonetto 2, ki je meni še vedno absoluten POJEM hack n slasha in najboljši Platinum games špil ever made

 

Kaj si mislijo razni aktivisti, kontra-aktivisti in token opisovalci z 0 predhodnimi opisi me res ne zanima, tudi če ful ful pohvalijo špil :) 


Jutub opisovalci, ki najbolj pašejo v ta model pravijo da je combat tight, parry sistem Sekirish, comboti bogati, enemiji številčni, kompleksnost relativno globoka in joške debele. A je še kaj?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...