Skoči na vsebino

[PS5] Stellar blade


Priporočeni prispevki

Moram vzeti nazaj kar sem rekel o floaty combatu. Zadeva se igra zelo zelo dobro in prav čutiš git gud vajbse all over the place. :avadodo:

Glasbo bi tudi pohvalil. Ful ful dobri komadi, ki spominjajo malo na Bayonetto (sexy jazz) in malo na Nier:A (veliko vokala).

 

Sicer pa imamo spet isti problem kakor pri Lies of P, kjer je svet okoli tebe zgolj bedna kulisa, ampak combat povzdigne zadevo nad kičast design sveta, characterjev in monsterjev. Zelo 'me problem', kjer res na polno sovražim to ceneno k-pop estetiko, ki jo tukaj čutim v vseh segmentih arta in designa. Bayonetta in DMC sta na polno self conscious igri, ki se odprto delata norca iz over the top kičaste estetike, Stellar Blade pa se jemlje povsem resno in vse skupaj izpade zares ceneno. Nier Automata pa je čisto drug akategorija, kar se tega tiče.

 

Pa kako refreshing je igrati nekaj z rock solid 60+ fps. :D

 

Kolebam med "kupim, ko preigram FF7 Rebirth in Dragon's Dogma 2" in "počakam na sale".

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ful me zanima primerjava z Bayonetta 1 in 2, DMC 5, Nioh 1 in 2 ter Lies of P (ki ga še nisem špilal). Namreč vsi našteti špili imajo precej trash tier level dizajn, ampak imajo tok močen kombat in bojne sisteme, da so meni vsi brez vprašanja Polica material (ajde, za LoP še ne vem).

 

Če bo tale Guza blade na nivoju zgornjih hitov, bo epic win in mega lepo presenečenje, kar se mene tiče. Jst sem res še do včeraj mislil, da gre za nek D tier špil z asset flipi iz japonskih dating simov :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

Ful me zanima primerjava z Bayonetta 1 in 2, DMC 5, Nioh 1 in 2 ter Lies of P (ki ga še nisem špilal). Namreč vsi našteti špili imajo precej trash tier level dizajn, ampak imajo tok močen kombat in bojne sisteme, da so meni vsi brez vprašanja Polica material (ajde, za LoP še ne vem).

 

Če bo tale Guza blade na nivoju zgornjih hitov, bo epic win in mega lepo presenečenje, kar se mene tiče. Jst sem res še do včeraj mislil, da gre za nek D tier špil z asset flipi iz japonskih dating simov :D

 

Lies of P ne gre primerjati z ostalimi. LOP je čistokrvni soulslike, ki ima primesi Sekira. Je Bloodborne z bolj flashy bojem. Level design je res smeč, samo ima več raziskovanja podobnega Souls igram. Že to, da so udarci pri boju na hrbtnih gumbih, ti pove, da je bojevanje bolj počasno in manj kaotično.

Ostale igre so pa hack and slash žanr. Stellar Blade je kategorija DMC5 in Bayonetta 1/2. Tipke za glavne udarce so kvadrat in trikotnik -> hiter relentless fight, kjer perfect dodge in parry igrata vlogo ščita/dodgea iz Soulsov.

Nioh je pa nek tič miš vmes. :D

 

SB ima potencial meni biti boljša od DMC5, ki ji zamerim umeten level design, ki se podreja combatu, namesto da bi bilo obratno.

 

Pa +9k na boldan del. :avadodo: :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

Če bo tale Guza blade na nivoju zgornjih hitov, bo epic win in mega lepo presenečenje, kar se mene tiče. Jst sem res še do včeraj mislil, da gre za nek D tier špil z asset flipi iz japonskih dating simov :D

2d1ktd.jpg.50cbc60857491bc89ef4b68875ff5edb.jpg

*..to the day1 one nakup..:lol:

Povezava do prispevka

Zgodba bo ali azijski DMC nonsense bullshit ali pa najbolj deep filozofski pogled na družbo in obstoj al neki, nič vmes.

 

Če bi se vsaj z leveli potrudili, magar da je vsaj kot Surge. Ne da se mi 20 ur koridorov čistit. 
 

Glede combata, osebno bi rad, da je kakih 10-20% hitrejše vse skup.

Povezava do prispevka

Sej ne da je naslov teme "[PS5] Stellar blade" kar pomeni da je igra najavljena samo za PS5. Enim je težko zgoraj v naslovno vrstico brskalnika vtipkat "Stellar Blade PC release date" kar ti ven fukne

 

Navedek

Unfortunately, Stellar Blade hasn't been announced for PC and Shift Up has made no suggestions that the game will hit the platform when the game launches on April 26, 2024. Therefore, the game is set to be a PS5 exclusive initially as Sony is publishing the game.

 

Pol so pa konzolaši čudni k bolje obvladajo googlanje... :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...