Skoči na vsebino

[multi] Kingdom Come: Deliverance II


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 26 minutami:

 

Release date: 2024

 

Enka je bila dobra igrica, upam da bo dvojka tudi, ceprav sem pricakoval boljso grafiko, kot je videti v trailerju.

Tak špil ne rabi boljše grafike. Mogoče mal boljšo animacijo, nasplošno izgled je pa kul

Povezava do prispevka

Jup dokler bodo qesti, immersion, dialogi ljudje na nivoju nee rabim grafike. Hell grem preigrat 1 še enkrat.

 

Edina stavar ki me je zmotla je ime kc: nekaj drugega, ali KC2: nekaj drugega bi blo imho boljše, samo so se verjetno odločli pustit zaradi češkosti :D al prepoznavnosti al neki?!

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 2 minutama:

Jup dokler bodo qesti, immersion, dialogi ljudje na nivoju nee rabim grafike. Hell grem preigrat 1 še enkrat.

 

Edina stavar ki me je zmotla je ime kc: nekaj drugega, ali KC2: nekaj drugega bi blo imho boljše, samo so se verjetno odločli pustit zaradi češkosti :D al prepoznavnosti al neki?!

 

Ma, zakaj bi ime motilo, če je dejansko nadaljevanje zgodbe Henrija...

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 45 minutami:

 

 

Ta video je carski. Nikoli ne gledam teh videjev, tega sem celega in odlično pove vse kar me je zanimalo.

 

Priznajo, da ne dosegajo stabilnih 60 FPS na konzolah, se pa maximalno trudijo, da jim mogoče uspe.

 

Prvi del sem najprej preigral na PC. Nisem vedel, da bi naj imeli močen mod community. Je kdo igral kaj z modi? So kaki res kul? Bemtiš, da bi za dobro stvar spet naredil izjemo in šel malo igračkat na PC pred izidom drugega dela.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 12 minutami:

Prvi del sem najprej preigral na PC. Nisem vedel, da bi naj imeli močen mod community. Je kdo igral kaj z modi? So kaki res kul? Bemtiš, da bi za dobro stvar spet naredil izjemo in šel malo igračkat na PC pred izidom drugega dela.

Z modi je igra vizualno delovala kot nek 2025 naslov :D

 

Gameplay modov pa nisem testiral

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 12 minutami:

 

Ta video je carski. Nikoli ne gledam teh videjev, tega sem celega in odlično pove vse kar me je zanimalo.

 

Priznajo, da ne dosegajo stabilnih 60 FPS na konzolah, se pa maximalno trudijo, da jim mogoče uspe.

 

Prvi del sem najprej preigral na PC. Nisem vedel, da bi naj imeli močen mod community. Je kdo igral kaj z modi? So kaki res kul? Bemtiš, da bi za dobro stvar spet naredil izjemo in šel malo igračkat na PC pred izidom drugega dela.

Odvisno kaj pričakješ od modov. Rahle tweake nekaj kosov opreme in zglajeno izkušnjo, so pa tudi nekateri, ki globje posežejo v mehanike.

Povezava do prispevka

Upam da mi bo všeč. Meni je bil (poleg norega okolja) večji čar enke tudi to, da si bil res en ŠUPAK ki ni znal držat meča. To je šlo ful dobro zraven yanka. Nisi vedel a si nesposoben ti, a je špil narjen zanič, al je nesposoben henry, tok je blo dobr vse skupej. 

 

Pa delal si te mizerne kveste, pa pol vmes vedno boljše, tam so me lovili banditi po gozdu in sem jih čizal izza dreves. Res zakon. 

 

Tukej boš pa očitno začel kot mal jaći tipček, tudi dogajanje bo bolj advanced, neki z kralji zgleda. Vse bo postavljeno par korpo stopnič višje, upam da vseeno ujamejo isti čar, ali pa da ga nadomestijo z čim drugim. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 20 minutami:

Upam da mi bo všeč. Meni je bil (poleg norega okolja) večji čar enke tudi to, da si bil res en ŠUPAK ki ni znal držat meča. To je šlo ful dobro zraven yanka. Nisi vedel a si nesposoben ti, a je špil narjen zanič, al je nesposoben henry, tok je blo dobr vse skupej. 

 

Pa delal si te mizerne kveste, pa pol vmes vedno boljše, tam so me lovili banditi po gozdu in sem jih čizal izza dreves. Res zakon. 

 

Tukej boš pa očitno začel kot mal jaći tipček, tudi dogajanje bo bolj advanced, neki z kralji zgleda. Vse bo postavljeno par korpo stopnič višje, upam da vseeno ujamejo isti čar, ali pa da ga nadomestijo z čim drugim. 

 

Točno o tem govorijo v tistem Fextralife videju. Zavedajo se, da je tisti filing nooba bil velik del prvega dela. Navadni kmečki dečko, ki ga nemudoma ubijejo, ker ni vešč v ničem. In veliko moči dajejo v to, da bo tudi v dvojki podoben filing, da ne boš zdaj glih nek terminator ipd. Da boš še vedno mel filing "navadnega človeka".

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 32 minutami:

Kdor ne kupi, ga pridemo prefukat domov

 

Nabavil takoj, ko sem videl oglas.

Sem se spomnil, da sem jo testiral na Neo igre, ampak tist je bla jadna izkušnja. Za ta denar se splača vzet pa probat še enkrat, sploh ker je na PS5

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...