Skoči na vsebino

Dejcheva treznilnica


Priporočeni prispevki

BigBoss82 reče pred 2 minutama:

Ja dobro pol se ga bana za en teden jn bo s5 3 mesece mir

 

Ma ne mores neki v naprej a priori clovela kaznovat.. ni to komunizem :)))) pa tudi ce ima kartoteko

 

Se zajebavam

pomoje nam pač sede malo forumske drame :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

On je bil permabanan in ne enkrat. Se mu je iz usmiljenja pogledalo čez prste. Naj se pol drži nekih dogovorov, če hoče bit tu. Ne pa zganja cel cirkus in joče ljudem po telefonu, ko fase ban. 

Ma dobro ne vem glej...

 

Boli me k sej zato nebi bil nikoli serif ker se mi ne da pol teh sodniskih debat furat...

 

Sam zame osebo dokler nekou ne jebes mater tipo 2x 3x.. ne smetis in jebes preglednost foruma al pa groozis.. nimaa kaj,bit banan

 

In itak permaban... to je brezveze ker nardis nov acc.. pac dobro ajde kaksen krat ima kdo lahko psihicne izpade in mogoce permaban.. samo se ve da vsak se lahko poboljsa s casom tudi ce ima tu pa tam kaksen izpad.. pac gre na ratmislek obdobje samorefleksije in ce je pameten pride boljsi nazaj

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 8 minutami:

Ja dobro pol se ga bana za en teden takrat ko nabijo posteno jn bo s5 en teden mir

 

 

sem ti popravil :D

 

tbh mi tko ni jasno, zakaj ga je Febo spustu nazaj, glede na to, da je fucking zaprl registracije, ker si je ob vsakem banu takoj naredu AE 

mislim, da ob zadnjem permabanu original accounta, sem mu v enem dnevu banal 10+ accountov. Ker mi je 2 min po banu že z novim accjem grozil po chatboxu :D

uredilo bitje Berbasecks
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 8 minutami:

Bigboss82 bi v bibliji bil znan kot zavetnik spačkov. 

Ja to me rajca ne vem zakaj

 

Najvecji rajc mi je da naredim ekipo spackov in osvojim svetovno prvenstvo v necem :)))))))))))))

 

Da dokazem sveto ko vas jebe evo vam the power of the spacek :))))

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 20 minutami:

On je bil permabanan in ne enkrat. Se mu je iz usmiljenja pogledalo čez prste. Naj se pol drži nekih dogovorov, če hoče bit tu. Ne pa zganja cel cirkus in joče ljudem po telefonu, ko fase ban. 

 

Model...enako velja zate in ostale ki hodite mu tezit v njegov zapor. Ne pol jokat ko pa zaraf zatava drugam. 

 

100 drugih tem na forumu ampak treba pa it mal podregat ravno tisto a...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 21 urami:

zdej vam bom povedal kaj sem v zadnjem letu

 

...

 

to je moja izpoved. 

Morš bit močn. Pa če maš še starša, pol nisi čist sam - če komunicirate. Drugo je, kakšne odnose mate pa to.

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 22 minutami:

 

Model...enako velja zate in ostale ki hodite mu tezit v njegov zapor. Ne pol jokat ko pa zaraf zatava drugam. 

 

100 drugih tem na forumu ampak treba pa it mal podregat ravno tisto a...

 

Mi nimamo prepovedi it v zapor, on celo išče pozornost tam. Vsake 2 tedna napišem mogoče en post in še to ponavadi, ko sem summonan. Če dobimo prepoved, kot jo ima on, potem se nas naj benna, ko se pojavimo tam.

 

On hoče, da kdo pride tja, ker rabi pozornost - bilokakšno.

 

Quod licet Iovi, non licet bovi...

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 1 minuto:

Ne vem, počemu je sploh galama. Če vas spak moti, ga pač ignorirajte. Funkcija deluje! Jo kdo uporablja? Ne, ker očitno raje z eno roko pod mizo drkate na njegovo pisanje.

 

Boli me kurac za njegovo pisanje. Naj piše kar ga je volja. Čeprav bi izven gnoja naj bila neka pravila. Gre za dejanja. Sicer pa bmk, ker je itak vedno isto in vedno bo. Nisem te jaz summonal, sem se samo pridružil mnenjem drugih glede spačka.

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 24 minutami:

Ne vem, počemu je sploh galama. Če vas spak moti, ga pač ignorirajte. Funkcija deluje! Jo kdo uporablja? Ne, ker očitno raje z eno roko pod mizo drkate na njegovo pisanje.

Itak, vsem nam paše drama. Ti kar uizi, ne vem, zakaj se te je priklicalo :D

 

Pa tudi Sadhu pomoje za svoje obnašanje ni sam odgovoren, pomoje je tip konkretno na spektru

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz ga imam na ignore že zelo dolgo časa, ker ne vidim nobenega smisla v branju teh izbljubvkov, ki jih producira. Pravim samo, da meče slabo luč na ugled foruma, če se nek moderator tako obnaša. Ne vem, kot da bi vidu na ulici ljudem kazat rit al neki, sej nič bad, samo izgubi država na ugledu.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 17 urami:

Jaz ga imam na ignore že zelo dolgo časa, ker ne vidim nobenega smisla v branju teh izbljubvkov, ki jih producira. Pravim samo, da meče slabo luč na ugled foruma, če se nek moderator tako obnaša. Ne vem, kot da bi vidu na ulici ljudem kazat rit al neki, sej nič bad, samo izgubi država na ugledu.

Lej, nekdo izgubi na ugledu, drug pridobi na ogledu.

 

Click like share subscribe for more influencer tips!

 

lp,

 

sadhu

Povezava do prispevka

Mislim, lahk rečeš je avtist (kar je vprašanje), je pa definitivno troll in da postaš podjebavanja k dejansko je par folka v tej temi in the struggle pa ne sam z odvisnostjo. Kako se lahk to zagovarja? V katerih časih to mi živimo no. 

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 48 minutami:

Drgace na kratko, model je avtist/jaki troll ampak istocasno coder/legend, ki skrbi da forom laufa.

Zelo dober opis, kolega uros678

 

Generalno nam gre skoraj vsem na kurac, ampak je legenda kolega brt, ker skrbi, da ta forum sploh je :D 

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 uro:

Men ne gre na kurac, mi pa ni jasn njegov point. Če bi se kdorkoli drug tako obnašal bi bil izobčen, ta model pa kr še zmer šerif. Zgleda je res privlaged.

Seveda je

 

Ko te vmes par let ni bilo, se je forum prestavil/posodobil, in to je izvedel v celoti Sadhu sam, kolikor vem. Tako da v bistvu ima tudi admin pravice, ne samo mod (kolikor razumem)

Povezava do prispevka
  • DaCapo locked this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...