Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2024]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 17 urami:

Talos 1 mi paše ko budali šamar po DS3 in Dead spaceu. Totalno sproscujoce, nic me ne napada, nikamor se ne mudi. Koncal sem A in B svet. Zaenkrat še ni bilo neke panike. Pol sem šel v tower in pri prvi uganki stal 15min dokler mi ni kliknlo😁 

19027a143ff89-screenshotUrl.jpg

19027a1269d4-screenshotUrl.jpg

Tole res bogo zgleda. V dvojki so res grafično dvignili špil.

Povezava do prispevka

Nine sols

fino za na morčija, je pa špil fantastično zajeban. Mogoče sem zajebal na začetku, ko si izbereš način igranja in nisem dal story mode, tako da zdaj rahlo na slepo igram in raziskujem vse skupaj. Špil je prelep in zaenkrat, po cca 2 urah kaže neko souls like mehaniko... Bossi so jebeni in se ne sekirajo, da si pripravnik v špilu, ko še ne obvladaš vseh knofov. Porejpajo te še preden se spomniš, da imaš na voljo heal...Svet izgleda ogromen, vsaj po prvih sobah, pa tudi nadgradnja lika bo, po moje, top...

Vsekakor vredno 29 jevrov

uredilo bitje Gogy
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

image.png.40837793d4a526ebc6e3d46727eb8f39.png

 

Sem po malo pavze (sprobal na release week, potem pa odmoril) se res in depth poglobil, gladko še vedno gold-tier igra. Čim sem prišel na malo zahtevnejše uganke sem bil instantno hookan. Tudi dev commentary je res dober z ogromno spremljajočega materiala. Ćamir hall of fame še vedno, 16 let kasneje, dober design se pač ne postara. Bi bil polica material, ma ga ne bo za na polico :D 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

mogli bi mobbati tega Johnatana Gnoja tako, kot so mobali Remedy za AW 2 

 

čeprav mi deluje take vrste tič, da bi bil potem samo še bolj proti :D 

A ti si drgač kje prebral, da je model proti retailu, ali si pač iz izkušenj zgradil to teorijo? :D 

 

Mislim, saj verjetno imaš ene 98 % res, ker je pač nemogoče-nemogoče, da se še nobena od teh indie retail firm ne bi pojavila na njegovih vratih, da se izda The Witness ali Braid

 

Ampak vseeno imam še uno malo upanja, ker so izdali vinilko za Braid OST ob obletnici :cry:

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

@Hernire

 

 

 

jp, definitivno ni fan. Zdi se mu arhaično, neprofitabilno in neekološko.

 

 Moj PS5 je bil samo kontaminiran z wind jammersi :) 

 

Od vseh stvari mi je najbolj to, da mi je res arhaično, če hočem drug špil igrat, da moram dejansko vstat in zamenjat igro, to je k da ne bi imel daljinca za TV, ko si hotel program zamenjat. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 urami:

 

 Moj PS5 je bil samo kontaminiran z wind jammersi :) 

 

Od vseh stvari mi je najbolj to, da mi je res arhaično, če hočem drug špil igrat, da moram dejansko vstat in zamenjat igro, to je k da ne bi imel daljinca za TV, ko si hotel program zamenjat. 

 

Zato je Gabe izumil Steam.

Povezava do prispevka

verjetno sem storil napako, da sem pognal Tunic in pa The Last Hero of Nostalgaia

 

Tunic itak vsi poznate, TLHN je pa Dark Souls parodija, ki se pa sicer igra dokaj resno. Feel je taprav, prvi level je imel referenco na Dark Souls, drugi level pa na Bloodborne :) ta špil ima dve mehaniki, ki sta mi zelo zanimivi - ena od stvari, ki jih lahko levelaš, je Luck, ki na na vsake nekaj časa da nek boon, ki ti ostane (višji critical hits, extra item from pick ups, recover health on critical hit, ....), druga so pa insight bonusi za orožja in ščite - ko hodiš po svetu moraš najti specifičen plac, kjer aktiviraš spomin - tu so bonusi Increased health, increased crit defence, increased stamina regen speed,...), odkleneš pa tudi dodatne statse za orožje

 

uglavnem kar kulski gameplay loop povzet iz FromSoft špilov z dodatnimi incentivi za raziskovanje. Nažalost je polno nekih nevidnih robov pa špil niti nima nobenega skoka, drugače pa priporočam. 

 

(edino na kompu ful bolš dela kot na PS5)

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...