Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

E to sem pa videl, ce mislis Deprelo, na pinkbike so naredili celo hajko kako so Enve feltne zanic :D Jo je pa res odtrgalo...

 

@drevored Pa dej malo glej to lepo Orbeo noooo, skoda jo je, pred vsako furo valjda pogledas teh 5 stvari!

 

 

PS: se malo reklame ce kdo se ni zraven https://www.strava.com/clubs/mn3njalnik
 

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

kerih 5 stvari? ej na golovcu tam mal naprej od observatorija proti centru se cesta razcepi k eni hisi. a tam kak kripto lord zivi al kaj? nisem sel naprej pogledat k je tabla hud pes - ni vstopa

 

lahk bi si malo bolj gume napumpali, ce je blo tolko problemov

dejansko nisem vedel, da je bruni postal prvak. sem mislil, da vergier raztura (spremljal sem samo maribor dirko).

 

 

Povezava do prispevka

Obrises ketno, vsake 100km jo se malo namazes, zraven vsake toliko se malo raztegnjenost pogledas.

Obrises vzmetenje in potopno.

Pogledas ploscice.

Pogledas gume.

Probas ce lockout dela.

 

To je vse prakticno tool free, pa prispara marsikako pizdarijo po poti.

 

Ne vem kdo zivi tam, enkrat sem sel samo pokukat, ker nisem vedel kaj je tam. Isto me je tabla o hudem psu odvrnila od nadaljevanja.

 

@drevored Iz observatorija gres lahko po trailu (ki je tudi pes pot, tako da uvidevno). Gres do vrat ograje observatorija in se ob njej spustis, drzis se levo, gres cez cesto, pod drevo, dol, spet na cesto in gledas desno po kandelabru se vrzes noter v jarek. Ven prides pri prvi hisi in se po asfaltu spustis do dna. Zame je to lusten zakljucek ture po Golovcu. EDIT: Evo moja danasnja tura gre tocno tam cez, glej stravo.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

Res je. 

 

Veliko boljše da mi leži doma nerabljen in da preteče garancija in ga čez leto prodam za manj kot zdaj. 

 

garancija ponavadi itak velja samo zate, kot prvotnega lastnika in ni prenosljiva naprej. tako da to morebitnemu kupcu bolj malo pomeni.

Povezava do prispevka

Garancijo lahko uveljavi vsak, ki ima dokazilo o nakupu, te cake z dokazilom o lastništvu so siva cona, ampak če bi bil dost siten dvomim, da bi firme vztrajale. Tržni inšpekort iz članka na žurnalu:

 

garancija nanaša na proizvod in jo lahko uveljavlja vsakokratni lastnik, zahtevek iz naslova stvarne napake pa lahko uveljavlja le kupec proizvoda pri prodajalcu. Do drugega kupca prvotni prodajalec nima iz naslova stvarne napake nobenih obveznosti,
 
Povezava do prispevka

Ameriski firmi se gladko jebe kaj pravi zakon v rupi. V tem primeru najebe tu trgovec. Kar pa se ne tice speca ali santa. Recimo preprosto ti ne posljeta kosa ce na racunu ni zaveden podatek o kupcu. 
Sem mel ravno tak primer kak teden nazaj. Spec je ponudu stranki nov kos z 30% popusta. Kolo se vedno v garanciji. Racun na ime xy gospoda. 
 

odgovor trailworksa glede tega vprasanja ko dobis zlomljeno felgo hightowerja je samo “NO” 

 

Povezava do prispevka

We stand behind our frames—forever. This means we offer a lifetime warranty to the original owner against structural defects in material or workmanship on ALL models of Specialized-branded frames and forks. This includes seatstays and chainstays on full-suspension bikes.

 

If you're the second, or later, owner of a Specialized or Roval product, you are eligible for a two-year warranty from the date of the original retail purchase.

 

slika.thumb.png.49ad859f13950e4de89f485dd90cb666.png

 

https://www.specialized.com/si/en/warranty

https://media.specialized.com/support/collateral/0000109727-warranty-intl-en.pdf

 

švicar spet kasira zobarjem pol pa nam v rupetino pošilja nove dele k dobi iz garancije nazaj

Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče pred 5 urami:

We stand behind our frames—forever. This means we offer a lifetime warranty to the original owner against structural defects in material or workmanship on ALL models of Specialized-branded frames and forks. This includes seatstays and chainstays on full-suspension bikes.

 

If you're the second, or later, owner of a Specialized or Roval product, you are eligible for a two-year warranty from the date of the original retail purchase.

 

slika.thumb.png.49ad859f13950e4de89f485dd90cb666.png

 

https://www.specialized.com/si/en/warranty

https://media.specialized.com/support/collateral/0000109727-warranty-intl-en.pdf

 

švicar spet kasira zobarjem pol pa nam v rupetino pošilja nove dele k dobi iz garancije nazaj

Sej tovarniska garancija ja sveta garancija kaj ti bo mehmed reku da ne velja 

Alpa tist k po novem ce ne nardis prvega servisa kao ne velja garancija

Haha ne se jebat

Povezava do prispevka

Cult Logatec se obstaja? :o Sem bil ziher da so sli v stecaj ze davno nazaj...

 

Furam njihovega New Evolution ze od leta 2009 pa se vedno dela ko urca, je pa res da je gor Shimano XT grupa in da nisem gora(nn) od cloveka... 

 

Big props za okvir tho - je dal res dost skoz, pa je se kot nov! :worship:

Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 urami:

drgac ce mas foxa in v prvem letu ne delas servisa ne velja vec garancija. Drgac sm ti zadnmic v grupi povedal zakaj garancija za drugo osebo ne velja 

Mi smo v evropi, kar se tice servisov fedrov je logicno da treba pod garancijo servisirat

Kak bos pa okvir pa mehanske dele servisiral pa ne vem, zato je razlika en fedr k je odvisno delovanje od servisov 

 

Druge stvari so pa potrosni material ki ma vseen garancijo tezko je to kr skenslat ker nisi su na prvi servis da ti je preveru stanje kolesa

Tu je fora

 

 

Povezava do prispevka

Vzmetenje je itak treba servisirat no, v 200h voznje imas sicer ze rigid fork. Ni to moja stara RS Tora 302, ki je "delala" forever. Je pa res, da je precej izboljsan antisquat ce pustis vse v kurac :D

 

Navedek

Jumbo Visma to Join World Cup XC Circuit with Milan Vader

 

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...