Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Velikost tvja je isto, kot vleikost kurca, premajhen je lahko, prevelik pa ne... Poglej @Feget on k kupuje monitorje in TVje, on ne meri v inchih, on meri v tičih...

 

Drugač pa imaš omenjeni oled za PS5 gamepad cenej tukaj: https://esvet.com/izdelek/lg-65c31la-oled-evo-4k-smart-tv-2023/?utm_source=ceneje&utm_medium=products&utm_campaign=ceneje_products&utm_content=pp_16

pač cenejši + zastonj poštnina...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

Velikost tvja je isto, kot vleikost kurca, premajhen je lahko, prevelik pa ne... Poglej @Feget on k kupuje monitorje in TVje, on ne meri v inchih, on meri v tičih...

 

Drugač pa imaš omenjeni oled za PS5 gamepad cenej tukaj: https://esvet.com/izdelek/lg-65c31la-oled-evo-4k-smart-tv-2023/?utm_source=ceneje&utm_medium=products&utm_campaign=ceneje_products&utm_content=pp_16

pač cenejši + zastonj poštnina...

Se strinjam :D 

 

tkoj bi mel 100inch tv, sam ga nimava kam dat. 
 

pol je za to ceno ta 65” kul? 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 minuto:

Se strinjam :D 

 

tkoj bi mel 100inch tv, sam ga nimava kam dat. 
 

pol je za to ceno ta 65” kul? 

Da, to je res top TV, nimaš kaj. TVji, hladilniki in še kakšna stvar so kar v SLO cenej, kot v tujini. V tujini ga ne dobiš cenej recimo...

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 10. 11. 2023 at 16:55:

 

če imaš rad velike (hehehehe), potem je nimaš druge kot tale deal za 100 inč TV, ki se skoz omenja na tejle strani :D:D 

 

STO JEBENIH INČEV stari, to se počutiš ko da si michael jackson uporabnik Feget ffs

fixxed

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Uporablja kdo univerzalnega daljinca za naprave v dnevni sobi? Katerega bi priporočali? Pa prosim ne nek Logitech Harmony za 500€ ipd :D

 

V glavnem me zanima, če uporablja kdo s Telekomovim Neo-tom. Na TV imam soundbar in mi daljinec od NEO-ta en kurc pomaga, ker spreminja zvok na TV-ju, ki pa mi nič ne pomaga pri soundbaru. Zato moram še vedno imeti za zvok daljinca od soundbara in tudi daljinca od TV za preklop med izhodi. A obstaja cenovno ugoden univerzalec, da bom lahko z njim štelal TV, soundbar in NEO. Za vse bi rabil predvsem osnovne funkcije, če bom rabil kaj bolj naprednega, bom pač vzel original daljinec v roke.

 

Za TV in soundbar jih najdem en kup na Amazon.de (za 10-15€), ampak ne vem, če bodo delali tudi z Neo-tom.

 

Najbolj na kurac mi torej gre samo upravljanje zvoka. Ker mi je v PS5 recimo vse full preglasno, potem preklopim na TV in Dnevnik recimo in je vse pretiho... pa potem iščem daljince in rihtam primerno glasnost.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Jaz sem nekem trenutku nabavil tole https://www.sofabaton.com/u1.html (na daljincu az ojačevalec mi ej crknil power gumb :fun: ), pa se je kr dobro obneslo. Zdaj mi leži nekje, ker sem kmalu nabavil nov ojačevalec in starega dal naprej. Če je kdo zainteresiran, cena , mojega dam naprej za pol cene!? oz. ponudite svojo.

 

Review https://www.cnet.com/tech/home-entertainment/sofabaton-u2-review-best-budget-universal-remote/

PROS
Easy to program
Affordable
Fun to use
Can request device additions from within the app

 

CONS
Some gaps in its device database
Macro function is limited

 

Enega gumba ni bilo mogče prenest in sem pisal na support in so dokaj kmalu odgovorili in dodali shemo gumbov za točno moj daljinec v bazo. tako, da kar kul.

 

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 6 minutami:

Ma ja len sem in slabe izkupnje, ko ne prevzamejo pošte. Sej bi ga moral tud poiskat, nekam sem ga pospravil hahaha. :huh:

 

Nimam nobene sile, ker sem čist slučajno pomislil na to, da bi mogoče bilo fajn urediti. Mogoče bi na koncu tudi meni ležal kje doma in ga ne bi uporabljal, ker itak minimalno gledam TV. Če pa ga kdaj kje slučajno ugledaš ležati in si premisliš... moja ponudba ostane in ne rabiš met straha, da jaz ne bi dvignil, sem dosti kaj trgoval z mn3njalničarji in vedno bp :D

 

Zdaj me bolj firbec matra kako to deluje kot pa dejanska potreba po tem :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 19 minutami:

Glede NEO, soundbara in daljinca

 

a imaš soundbar preko HDMI-ja?

 

če imaš eARC vhod poveži soundbar in TV preko tega vhoda, in uporabljaj samo daljinec od TVja

 

razen če uporabljaš glasovno upravljanje, potem naj ti bog pomaga

 

Soundbar imam preko onega čist tankega optičnega kabla povezan in mi TV daljinec ne deluje z njim. V bistvu ne vem, ker nimam "ta pravega" TV daljinca, ki mi je crknil. Uporabljam samo dodatni TV daljinec (BT), ki ima samo par tipk gor.

 

NEO-tov pa mi ne reagira na zvok. Sem že pisal tudi tehnični podpori Telkoma in dobil odgovor, da potem naj odstranim IR povezavo s TV-jem in bi moral delati vsaj ENO zvok. Ampak, ko izklopim povezavo daljinca s TV jem, mi pa sploh nobene "glasovne lestvice" za jakost zvoka ne kaže in spet nič ne spreminja zvoka. Stari NEO, ki sem ga imel od vsega začetka je imel vsaj to glasovno lestvico ob 0-15, ki je delala in "mute" je delal. Zdaj mi ne dela nič, samo soundbar daljinec mi spreminja zvok.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 4 urami:

 

Nimam nobene sile, ker sem čist slučajno pomislil na to, da bi mogoče bilo fajn urediti. Mogoče bi na koncu tudi meni ležal kje doma in ga ne bi uporabljal, ker itak minimalno gledam TV. Če pa ga kdaj kje slučajno ugledaš ležati in si premisliš... moja ponudba ostane in ne rabiš met straha, da jaz ne bi dvignil, sem dosti kaj trgoval z mn3njalničarji in vedno bp :D

 

Zdaj me bolj firbec matra kako to deluje kot pa dejanska potreba po tem :)

Zdaj sem ugotovil (našel sem škatlo) , da imam U1 verzijo, tisto zgoraj je pa za U2, ne vem pa v čem je razlika, ta je starejša. 

Pač glavna fora je, da si dodaš vse naprave, ki imajo daljinca in potem narediš makro, ki ti vse naenkrat ugasne sli pa vklopi s pritiskom na en gumb... 

Tole sem našel

Navedek

The U2 is an upgraded version from the U1 that has stronger IR blaster, thicker buttons, improved battery compartment and slightly more ergonomic design.

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...