Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
B-Magic reče Dne, 22. 12. 2022 at 11:53:

Ima kdo LG OLED C2? Predvsem me zanima, kako je z odsevnostjo v zmerno svetli sobi. 

 

ma nas eno par tukaj ta model tvja

 

kak to misliš, a če se v tvju vidi iz sobe kaj ko je prižgan al kako? tu maš dober test: https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/c2-oled

 

jaz bi še vprašal tiste ki ga mate, a ste kaj posebaj rihtali nastavitve? jaz preklapljam med prednastavljenemi mode, nism se poglabljal v to neki.. :ermm:

Povezava do prispevka

Pa kako je to možno? En največjih proizvajalcev TVjev, imo največji. Tko iz riti bi rekel, da ne sigurno 100 miljonov Samsung smart TVjev na svetu. Njihova trgovina je pa tako ogabna, kot tržnica v Tuniziji.

Da nihče v teh letih ni nekega VLCja ali podobno vrgel gor…

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

Pa kako je to možno? En največjih proizvajalcev TVjev, imo največji. Tko iz riti bi rekel, da ne sigurno 100 miljonov Samsung smart TVjev na svetu. Njihova trgovina je pa tako ogabna, kot tržnica v Tuniziji.

Da nihče v teh letih ni nekega VLCja ali podobno vrgel gor…


ja, jst sm se isto čudil, glede te gnile trgovine. 

Prou da ma jebeš, ni nobene stvari gor. Custom stvari boš pa precej težko gor dal.

Povezava do prispevka

Hej, 

 

kako se pa obnese tale WebOS? Podpira appe naših TV providerjev (Telekom, T2, Telemach)? Pa te najbolj razširjene appe za pretočne vsebine?

 

Letos tekom leta moram nekaj nabaviti za nov flat, je pa kavč do stene skoraj 6m in tuhtam kaj vzeti...

Povezava do prispevka

Vse kar ni android TV je trash. Jaz sem še samo enkrat na led in od takrat ne gledam Samsunga, LGja, Hisensa in ostalega sranja, pa mi sploh ni važno kako "huda je slika". jebeš sliko, če je tv kot nokia 6600 leta 2003.

 

Samsungov ma NF, Amazon in Rakuten prednaložen. Iz stora lahko dobiš še Disney+ in HBO Max. Huluja, Paramounta (in ziher še 10 drugih novih streaming servisov za katere me boli qurac) ni.

 

Od streamanja lastne knjižnice je pretty much samo Plex.

 

Za IPTV ima appe za Telesmeh, T-2, A1 (5let je bla samo 2 mesca). Za Neo mi pa zdele glava ne da spomnit.

 

Za LG ne poznam.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

omejitve raznih android boxov so pa včasih tudi smeh na katerega je vredno opozorit.

 

zamisli si, da kupiš tv box za svoj "ultra odlična slika največji kurac mam tv", potem pa ugotoviš, da ta box ni certificiran od netflix in zato lahko na svojem "ultra odlična slika največji kurac mam tv" gledaš samo v FHD resoluciji, ne v najvišji ločljivosti, ki jo ponuja NF.

Povezava do prispevka
guru reče pred 1 uro:

Hej, 

 

kako se pa obnese tale WebOS? Podpira appe naših TV providerjev (Telekom, T2, Telemach)? Pa te najbolj razširjene appe za pretočne vsebine?

 

Letos tekom leta moram nekaj nabaviti za nov flat, je pa kavč do stene skoraj 6m in tuhtam kaj vzeti...

Jst mam webOS pa Telekom aplikacijo, dela bp

 

Plus ostale streaming aplikacije so tudi vredu (Netflix, plex, HBO max,...) 

Mislim da maš vse gor

Pa dejansko mi je vmesnik ok 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
guru reče pred 4 urami:

Hej, 

 

kako se pa obnese tale WebOS? Podpira appe naših TV providerjev (Telekom, T2, Telemach)? Pa te najbolj razširjene appe za pretočne vsebine?

 

Letos tekom leta moram nekaj nabaviti za nov flat, je pa kavč do stene skoraj 6m in tuhtam kaj vzeti...

 

Vse imaš gor, razen eurosport player, ki ga lahko gledaš preko web browserja in dela OK.

Povezava do prispevka
guru reče Dne, 4. 1. 2023 at 10:45:

Hej, 

 

kako se pa obnese tale WebOS? Podpira appe naših TV providerjev (Telekom, T2, Telemach)? Pa te najbolj razširjene appe za pretočne vsebine?

 

Letos tekom leta moram nekaj nabaviti za nov flat, je pa kavč do stene skoraj 6m in tuhtam kaj vzeti...

 

Ma vse. Prej sem mel Samsung in je mel slabšo ponudbo appov. Na LGju pa je od vseh kar poznam, operaterjev in streaming provajderjev.

 

Ko je prišel SkyShowtime v SLO je se takoj pojavu app na tvju.

 

Drugače ma še Philips google/androod tv.

 

Pri nakupu android boxa pa je treba pazit da je licenciran s strani google, npr. Xiaomi Mi Box.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...