Skoči na vsebino

Kdo nam unicuje igrice?


Kdo nam unicuje igrice?  

101 glasov

  1. 1. Kdo nam unicuje igrice?

    • zamorci
      16
    • -seksualci (homo, bi, trans, pan, anti, hippo, ...)
      39
    • ženske
      21
    • kravatarji
      75
    • casualci
      37


Priporočeni prispevki

Lepi Šime reče pred 8 urami:

 

Sicer bi pa jaz rekel, da nam cash grab developement uničuje igrice.

Evo tole!

En lep primer je Marvel's: Avengers kjer je end game, ki naj bi bil poanta looter-šuter iger pa je v resnici katastrofa. Pa da prideš do tega dela moraš iti skozi zgodbo kar ti vzame 5+ur. Na Steamu pa nisi več upravičen do refunda, če v igro vržeš več kot dve uri.
Zraven so pa devi prodajali nek 10letni plan, nove heroje, nove misije itd.

No... danes naj bi dobili Kate Bishop (plan je bil konec oktobra). Nove misije so pa prišle v obliki starih misij z enim tvistom. Dodali so faking tajmer :avadodo:.

Max pet skinov na lik, ostali skini so samo drugače obarvani. Igra ima manj šefov, kot pa Spiderman PS4 (Taskmaster in Abomination + dva velika robota). Looooot nima kozmetičnega vpliva in ti doda samo višje statse.

Aja pa tole 
Marvel's Avengers je polival moj PC z GPU30% in CPU100%, kot Dorothy čarovnico iz zahoda

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 39 minutami:

Res je Pimp pizda no ... A ne moreš izkazat spoštovanja do našega medija in napisat igračka??!

 

Sicer malo offtopic, samo šele zdaj sem opazil, da je Pimp in ne DVD, tako da se Pimp-u opravičujem, da sem ga v preteklosti parkrat naslovil s ploščkom :P

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 23 urami:

Res je Pimp pizda no ... A ne moreš izkazat spoštovanja do našega medija in napisat igračka??!

offtopic, ampak meni je res nerodno, ko grem v Big Bang in na blagajno pridem z igrico.
Pol pa če kaj naročim na blagajni nikoli ne rečem igrica, ampak DVD škatla. 1x sem se pa zajebal (mislim, da je bil Spajderman ali pa God of War) in je prodajalka rekla, da je malo preveliko za DVD škatlo.

inb4 lah ti je bed k igre nabaulaš v bb

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Jaz se tudi v javnosti izogibam razlagat, da mam rad igračke. Tak, da jebi ga in don't worry :D

 

Dat feeling, ko maš v pisarni sodelavko, ki ob omembi igric čisto pade ven o tem, kako odrasli tipi ne bi smeli tega počet, sama pa gleda telenovele, pada na najbolj glupe FB vice in prizadete skupine, sluša Radio 1 in mi na splošno deluje kot dobra kandidatka za grupo Mamice opremljajo...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 5 minutami:

 

Dat feeling, ko maš v pisarni sodelavko, ki ob omembi igric čisto pade ven o tem, kako odrasli tipi ne bi smeli tega počet, sama pa gleda telenovele, pada na najbolj glupe FB vice in prizadete skupine, sluša Radio 1 in mi na splošno deluje kot dobra kandidatka za grupo Mamice opremljajo...

A ima katera kakšno izkušnjo z partnertvom igralca videoiger?

 

Pred dvema mesecoma sem spoznala novega tipa. Zdel se mi je naravnost popoln: prijazen, skrben, znal se je igrati z mojo hčerkico, ni živel pri starših in je znal poskrbeti za svojo rit. Simer je omenil, da v prostem času rad igra videoigre, vendar sem ta komentar nekako preslišala. Izrazila sem željo, da bi šla "počasi" in tudi to je spoštoval, spraševala sem se kako je mogoče, da je tak tip še samski (trideset in nekaj), sploh ker je tudi po videzu dober. Ko sem prišla na obisk k njemu sem pa hitro videla, zakaj je samski. Tip je imel celo sobo posvečeno videoigram. Vsaj 300 iger v škatlah na policah, mislim da sem videla 6 sistemov pod televizijo. Oblil me je hladen polt, saj tega res nisem pričakovala. Ne vem, kako lahko moški s službo pri trideset še igra videoigre. Sem mislila, da je to bolj priložnostna stvar za v družbi, ne pa da igra doma in je celo zbiratelj. Vprašal me je, kaj je narobe, ker se je na obrazo videlo da mi ni prijetno. Izmotala sem se, da mi je slabo in da ga pokličem. Dejansko mi je postalo slabo. Že v gimnaziji se mi je zdelo otročje, da so sošolci igrali igrice, da pa jih igra tridesetletnik pa mi je pomilovanja vredno. In sicer tako dober tip. Enostavno človek ki pri tridesetih igra igre ne more biti odrasel in dorasel resni zvezi in resnemu življenju. Še sreča, da se nisva bolj zapletla. Ne vem, kaj naj naredim. Sicer popoln tip ampak očitno otročji

 

Imate ve podobne izkušnje? Kako ga prepričat, da odrasel človek ne more igrati igr?

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

@Ćamir (izbrisani): v bistvu nekaj takega, ja :D

 

Saj drugače je dost prijazno, nekonfliktno bitje, pa sem raje modro tiho, ker se mi ne da spuščat v neko jebanje okrog tega, mam raje mir v pisarni.

 

Je pa res tisto slovenska basic bitch kombinacija lastnosti in okusa, ta izraz je prav idealen za take ljudi.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Zakaj se ne sprijaznite, da smo čudaki, ki procentualno spadamo med grbavce in gobavce?

 

V bistvu je bolj to, da smo mal posebneži in introverti med lastno generacijo.

 

Med to mularijo, ki je 10-20 let za nami, je ful bolj sprejemljivo, da se zanimaš in ukvarjaš z geekastimi zadevami, kot so igrice, ZF, superherojski filmi ipd. Tam imaš brez problema kombinacijo ljudi, ki so lepi, mladi, intenzivno fitnesirajo in niso (preveč) gobavi, pa komot zraven gledajo in igrajo zgoraj omenjene stvari brez neke pretirane stigme in judgementa.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Galko reče pred 24 minutami:

Jaz imam tudi na jobu zdej folk, ki je star neki-in-dvajset, pa se igric niti dotakne ne :( prov uno, what, kaj je to, toliko da folk ve kaj je "playstation". Pa uno, folk direkt iz faksa oz še na faksu, ffs

 

Tko da sem ostal in brez game rooma v pisarnah in brez gaming sogovorcev na kavi :(

Ja jaz neki podobnega

 

No saj tudi na bivšem šihtu ni noben sodelavec igral, je pa približno 120 dijakov, ki sem jih učil in smo pol malo popričali o igricah. Tudi kar dosti konzol na povprečen razred, tako ene 8 playstationov minimalno 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 17 urami:

 

Dat feeling, ko maš v pisarni sodelavko, ki ob omembi igric čisto pade ven o tem, kako odrasli tipi ne bi smeli tega počet, sama pa gleda telenovele, pada na najbolj glupe FB vice in prizadete skupine, sluša Radio 1 in mi na splošno deluje kot dobra kandidatka za grupo Mamice opremljajo...

torej hočeš rečt sodelavka dela vse prave stvari, ki jih mora početi odrasla oseba 30+

 

ti pa delaš luzersko stvar za otročke?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...