Skoči na vsebino

[smetana] PS5 DAY ONERJI (ne-lidliči)


Slinch

Priporočeni prispevki

Ezoterik reče pred 9 urami:

 

men dlja 500 mbit

Jaz sem pri Telekomu (350mbit optika) in tudi včeraj nisem imel nobenih problemov, tko med 12:00 in 14:00 sem dol potegnil cirka 500GB špilov vmes ko sem igral Miles Moralesa. Prav tako nimam nobenih težav na PS4 Pro.

 

dzaver reče pred 49 minutami:

Glede priklopa na wifi preko kabla ni problemov. Problem lahko nastane pri prenašanju iger iz ps4 na ps5 s net kablom ali preko zunanjega diska - raje jih še enkrat poberi za bit safe.

Ma sej če ima človek hitro povezavo je po mojem itak bolj simpl (pa tudi nič kaj počasneje) vse še enkrat dol potegnit. Sam sem si včeraj vzel pet minut da sem iz PS+ oblaka dol potegnil vse stare sejve, ki so me zanimali. Potem sem dal pa dol vlečt en kup špilov vključno z ene parimi iz PS+ Collection. Da ne omenjam tega da pri direktnem prenosu vmes ne moreš igrat špilov, če pa vlečeš z neta pa teh problemov ni.

uredilo bitje BigFoot
Povezava do prispevka

V glavnem PS5 je buggy as fuck.. ne vem kolikoblahko pazis. Je pa vsekakor dobro se cimanj drkat s tem kopiranjem razlicnih stvari in iger, ker imam obcutek da je neki z diskom al hardwersko, upam samo softwetsko..

 

Ima bugova, ce kaj dobite.. ne se sekirat, ker skoraj sigurno boste.. upajte sam da ni kaj hudega, da ti mece iz igre in kaksne error code ipd.. 

 

Dokler dela je ql.. pol ko bo vec zalog se ga bo slo menjat, ce bo treba

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

O nisem sploh videl.. v vlavnem vceraj je bil D Dan ja.

 Danes imam obcutek, da se zacne B Dan.. B za Bugy Fest jebojih.. 

 

Vceraj ko sm moral se 1x instalirat DeS sm sow malo gledat te buge in bala.. res bomo beta testerji.. sam jebiga za ljubezen to in se vec.. resnicno zelim vsem cimanj hudih skrbi.. ampak tudi ce bodo.. ne se sekirat vse se bo reslo prej ali slej ;)

 

Najbolj so mi smeh uni ki bodo kupovali ta za jurija in se vec in pol dobis uni najvecji smrdljiv bug haha

 

Ajajaj.. v glavnem pestro bo. Drzite se 🤣🤣

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 16 minutami:

O nisem sploh videl.. v vlavnem vceraj je bil D Dan ja.

 Danes imam obcutek, da se zacne B Dan.. B za Bugy Fest jebojih.. 

 

Vceraj ko sm moral se 1x instalirat DeS sm sow malo gledat te buge in bala.. res bomo beta testerji.. sam jebiga za ljubezen to in se vec.. resnicno zelim vsem cimanj hudih skrbi.. ampak tudi ce bodo.. ne se sekirat vse se bo reslo prej ali slej ;)

 

Najbolj so mi smeh uni ki bodo kupovali ta za jurija in se vec in pol dobis uni najvecji smrdljiv bug haha

 

Ajajaj.. v glavnem pestro bo. Drzite se 🤣🤣

 

Zakaj si še enkrat moral inštalirat že? Pa kak bug si fasal?

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 minutami:

 

Zakaj si še enkrat moral inštalirat že? Pa kak bug si fasal?

Ko das ponovno not cd al resetiras konzolo al instaliras novo igro ne vem, pac ps5 se odloci, da hoce na novo instalirat igro z vsemi patchi downloadat ipd.. swm igral CoD, dam not disk od DeS, da bm igral in tam pise COPY namesto Play.. baje da mores neki pustit da samo copira al ne vem kaj bom vidu naslesnjic

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...