Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

ArtaX reče pred 20 minutami:

Kakšen pa je set? Si ga sestavil? 

 

Kar fun zadeva, dosti detajlov kjer podoživiš film. Ti pa vzame nekaj časa da sestaviš, ampak se lepo gradi. Lahko si postaviš en fun odločitev, da vsak dan decembra odpreš eno številko in gradiš. Kolikor vem ima set 24 številk in v 24 dnevih boš prišel do 24 decembra, torej na božični predvečer. :)

 

Dvomim da bi ta set kupil pri zdajšnji ceni - 299 €.

Takratnih 250 € se mi je zdelo že kar dosti, ampak mi ni bil problem. Set imam v planu sestavljat v zimskih mesecih za par tednov in nato razdrtje. Še najbolj paše takrat, ko je zunaj mraz in sneg, hehe.  :D 

 

 



 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 30 minutami:

 

Kar fun zadeva, dosti detajlov kjer podoživiš film. Ti pa vzame nekaj časa da sestaviš, ampak se lepo gradi. Lahko si postaviš en fun odločitev, da vsak dan decembra odpreš eno številko in gradiš. Kolikor vem ima set 24 številk in v 24 dnevih boš prišel do 24 decembra, torej na božični predvečer. :)

 

Dvomim da bi ta set kupil pri zdajšnji ceni - 299 €.

Takratnih 250 € se mi je zdelo že kar dosti, ampak mi ni bil problem. Set imam v planu sestavljat v zimskih mesecih za par tednov in nato razdrtje. Še najbolj paše takrat, ko je zunaj mraz in sneg, hehe.  :D 

 

 



 

 

Kul, thanks. Pol je kr res must buy, sploh ker paše v zimsko vasico (če zamižim na eno oko glede velikosti napram ostalim :P )

Mnja, 300€ je kar kisla, samo če se ne motim, je med seti ki grejo v pokoj.

Pa dejmo rečt, da nekaj dobim na vrednosti z GWPji in točkami, sploh če pomislim da bi drugače zlo verjetno oba kupil (Majisto in Christmas).

 

stom1c reče pred 12 minutami:

Ja sam mislim da samo ob nakupu friends, city, kosmati loncar in ninjago

 

Glih gledam. Smola :(

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 minutami:

vidim full navdusenja nad temi malimi seti

 

Za balkice mi je dosti vseeno. Delamo pa s froci doma vsako leto božično vasico in tale kočija je kr huda :)

Naredili smo neko domačo varianto, če da so bile sani namesto kočije, ampak ta bo lepš.

Povezava do prispevka
keba reče pred 1 uro:

Jaz ga bom letos motoriziral, imam že vse dela doma.

 

Si namensko kupil posamezne dele ali si scavengal iz kakega train seta?

Podvprašanje: si šel na star način motoriziranja (kot je opisan tudi v navodilih seta) ali si že vzel modernejšo verzijo motorja in delov?

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...