Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

daljinec reče pred 12 minutami:

Kokoškov je kar velika prevara od trenerja, verjetno bi eurobasket leta 2017 osvojil tudi sekulič, srbi so pluval pa dzordeviču, ampak on bi tole dobil.

Lol, se definitivno ne strinjam. Kokoškov je odlično vodil ekipo na Eurobasketu. 

Povezava do prispevka

A zna kdo pogledat kako se skupine na OI križajo? Sicer pa mislim, da če jim rata bit prvi v skupini, kar je čist mogoče - Španci in Argenticni so dobri, ampak so čist premagljivi, se izognejo Američanom vsaj do polfinala, ne glede na križanje. Men bi blo hudo, da dobijo Avstralijo na eni točki. A nimamo z njimi nekih neporavnanih računov, k so an enem svetovcu načrtno zgubil eno tekmo, da so mel pol lažji draw, mi smo pa dobil USA. Ampak so oni pol tud spušili proti unim "k so si jih zbral".

 

Povezava do prispevka
Babica Zima reče pred 9 minutami:

A zna kdo pogledat kako se skupine na OI križajo? Sicer pa mislim, da če jim rata bit prvi v skupini, kar je čist mogoče - Španci in Argenticni so dobri, ampak so čist premagljivi, se izognejo Američanom vsaj do polfinala, ne glede na križanje. Men bi blo hudo, da dobijo Avstralijo na eni točki. A nimamo z njimi nekih neporavnanih računov, k so an enem svetovcu načrtno zgubil eno tekmo, da so mel pol lažji draw, mi smo pa dobil USA. Ampak so oni pol tud spušili proti unim "k so si jih zbral".

 

 

Tokio OI Košarka 

 

Pravila žreba

 

Žrebanje je, zgoraj v linkih maš vse. Realno so naši največji konkurenti za medalje (poleg seveda ZDA) Francozi, Avstralci in Španci po imenih na papirju. 

Povezava do prispevka
Babica Zima reče pred 11 minutami:

A zna kdo pogledat kako se skupine na OI križajo? Sicer pa mislim, da če jim rata bit prvi v skupini, kar je čist mogoče - Španci in Argenticni so dobri, ampak so čist premagljivi, se izognejo Američanom vsaj do polfinala, ne glede na križanje. Men bi blo hudo, da dobijo Avstralijo na eni točki. A nimamo z njimi nekih neporavnanih računov, k so an enem svetovcu načrtno zgubil eno tekmo, da so mel pol lažji draw, mi smo pa dobil USA. Ampak so oni pol tud spušili proti unim "k so si jih zbral".

 

 

To je bilo SP 2014 na katerem Slovenija žal ni imela Vidmarja in Gorana Dragića... In ja Avstralci so takrat nalašč izgubili proti Angoli, Zdovc pa ni hotel na ta način kalkulirat in so fasal ZDA v četrtfinalu z zares noro talentirano mlado ekipo (Harden, Curry, Davis, Derrick Rose, Klay Thompson, Irving, DeRozan, Cousins...)

Povezava do prispevka

To bi bil valid argument, če nebi omketu govoril da bo igral, potem so pa par dni pred začetkom naturaliziral Miha :D

 

Ampak ja, razumem, tut zgleda mi tak karakter da sam od sebe ziher ne bo silil nazaj. Vseeno bi dodal kar epsko dimenzijo na turnirju, res si noro dobro sam pripravlja mete. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 58 minutami:

pa ob kakih urah vi to vstajate folk, a ste muslimani???

Vstajat zgodej je carsko ko se enkrat navadis. Mir ko grem odlaufat en krog, mir ko zacnem delat in lahk nardim kako bolj kompleksno stvar preden se zacnejo klici in emaili, prazne ceste ce grem na teren, ... Za vikend podobno ni guzve pred pekarno, ni se zastojev ko gremo na izlet, ...

 

Verjetno pomaga ce si bolj jutranji. Mene recimo bolj jebe ce moram delat pozno popoldne.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...