Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 31 minutami:

 

ej kako pa govoriš! Ko si enkrat 35+ ti srce zaigra vsakič, ko vidiš kakega fotra na igrišču, če pa dejansko kej naredi zraven je pa še toliko lepše :D

 

jst že ene 5 let pri vseh športih navijam za tistega ki je starejši, za ostalo mi je pa čist vseeno pa če je črn, zelen, vijoličen al pa celo hrvat :D  

 

Haha nekako podobno pri meni ko gledam kake športe kot nevtralen gledalec. Sploh v zadnjih letih je vedno več športnikov ki podaljšujejo svoje kariere v leta kjer bi se 20 let nazaj že davno upokojili. Prvi taki kar se ga spomnim da me je navdušil kot starac v pro športu pa je bil Randy Couture, model se je še pri 40ih brez problema bombal po oktagonu in osvajal tudi UFC titule, pa čeprav je bil mogoče seljačina. Ampak si ga vseeno moral respectat.😁

 

Ampak Scolo skupaj z ostalimi Argentinci bodo naši vseeno pošolali. Dve zmagi in poraz s Španci bo dovolj dober začetek iger. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Đkoda da američani ne morejo menjat lavina, lahk bi kakega g ligaša pripeljal :D 

 

Zakaj pa ga ne morejo menjat? Jaz sem mislil da so se pač sami odločili da počakajo na konec tedna in ga naknadno pripeljejo v Tokio ko bo pač šel skozi ves protokol. Drugače pa še malo kak odpade in bodo sestavili proper košarkarski team in ne samo igralce nametane na kup iz vseh koncev. Keldon se je že odlično vklopil sodeč po tekmi proti Špancem. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Seth reče pred 18 minutami:

 

Zakaj pa ga ne morejo menjat? Jaz sem mislil da so se pač sami odločili da počakajo na konec tedna in ga naknadno pripeljejo v Tokio ko bo pač šel skozi ves protokol. Drugače pa še malo kak odpade in bodo sestavili proper košarkarski team in ne samo igralce nametane na kup iz vseh koncev. Keldon se je že odlično vklopil sodeč po tekmi proti Špancem. 

Jap Keldon je imel eno dobro tekmo, next up javale mcgee triple double :D Jasno je, da bodo boljš funkcioniral s parimi fighterji, mi je pa zanimivo da traeja nočejo vpoklicat, vem da ima neke beefe z unim kekcem, sam vseeno... Pa Randle, sam ok zanjga nimajo žog :D 

Povezava do prispevka

S kom ima Trae beef? Ne vem zdaj koga misliš točno, čeprav ima itak ziher z mnogimi. 😆 Ma jaz bi pred Traejem vpoklical Moranta če že. Ampak so že tako ali tako guard heavy, sploh ko prideta še Book in Holiday. Javale bo itak večino tekem presedel ampak ga bodo ziher lahko lepo ponucali proti visokim ekipam. Randle je baje bil opcija, ampak menda nekje okoli zapija svoj rd ali kaj je že bila štorija nazadnje. 😁

Povezava do prispevka
wuzi reče pred 19 minutami:

 

kaj pa vem, keen - pullen bi bil ultra nizek par bekov, meni ne diši ravno. :D

Imaš prav. Je pa res killer. Hkrati pa svojeglav. Spremenit nekoga pri 31 pa je utopično, je pa Jurica z njim že sodeloval. Recimo, da mu potem zaupam, da se bo prav odločil.

 

 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 48 minutami:

S kom ima Trae beef? Ne vem zdaj koga misliš točno, čeprav ima itak ziher z mnogimi. 😆 Ma jaz bi pred Traejem vpoklical Moranta če že. Ampak so že tako ali tako guard heavy, sploh ko prideta še Book in Holiday. Javale bo itak večino tekem presedel ampak ga bodo ziher lahko lepo ponucali proti visokim ekipam. Randle je baje bil opcija, ampak menda nekje okoli zapija svoj rd ali kaj je že bila štorija nazadnje. 😁

Mislim da je morant užaljen, ker se spomnim enega tweeta, da če ga niso klical v prvi rundi, da ga ne rabijo niti v drugi... za randla pa nisem vedel da ga žura :D A ni bivši coach atlante popov asistent?

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...