Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 3 urami:

 

 

kar pravi Seth; obramba s tekme proti Španiji (bo težko, ker bodo vsi dihali na škrge) in dober napadalni skok sta ključna za jutrišnjo zmago. če popravijo še met, bo pa že prelepo. pa jutri bo raketa bolj prazna, kar tudi ni za pozabit.

 

in če sem prav razumel Sekulića, bodo nekatere stvari za jutri tudi spremenili...

 

Mogoče pizdenje? Mnj tehničnih? Metanje prostih nad 50%? Recimo to bi bil dost ok začetek...

Povezava do prispevka

Ja, samo tile meti danes so bili popolnoma drugačni, ko je bil dobro pokrit ali pa na koncu v zadnjih minutah na silo ker so pač mogli metat. Score v bistvu ne pove tega da so Američani dokaj na easy zmagali. KD power. 

 

Pizda temu Mišiču pol tekme ni jasno kaj se sploh dogaja na igrišču, on bi samo neke nepomembne informacije ven metal. 

Povezava do prispevka

No ja, procent je tu nekje (3/6 vs. 6/13). Je bil vecji problem, da je prle metal proste isto kot gobert oz. cela nasa ekipa.

Pizda, se vedno mi je prav hudo za nase, res upam da jim znese danes za medaljo. Noro mi je, da so kljub relativno slabi tekmi in zaostanku prisli v polozaj za zmago (skoraj obratno kot pri epskih porazih v preteklosti). All in all pa samo kapo dol za vrhunsko poletje (konec koncev so edina ekipa v top4, ki je morala skozi kvalifikacije) in upam da bo imelo jedro te ekipe se eno sanso v parizu (se pa bojim, da je s trenutnim sistemom to skoraj nemogoce)

Povezava do prispevka

mi smo v vlki meri zgubil kot je reku Seth ... blietzkriegamo obrambo. na njihovi polovici press, nato pa je en njihov povsem sam na metu. skrivamo s tem pressom dejstvo da nas v kontroliranem napadu dobre ekipe čist pošolajo. težko verjet kolk odprtih metov mi fašemo, nato pa vsakič krivimo pizda vse so nam trofl

Povezava do prispevka

Nisem gledal tekme z Ameriko, me pa mal preseneča da so Francozi prišli tako blizu. Danes bi rekel da bo bolj jebeno, če ne bo dončič individualno potegnil, ker avstralska ekipa se mi zdi da bolj igra kot ekipa, imajo več identitete in so bolj nevarni od francozov. Mogoče ma Dončič več šans da nardi presežek though. 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 urama:

Francozom se je proti nam pac vse pokloplo nimas kaj zdaj

Grem stavit desn jajc da jih na best of 4 seriji usujemo 4-1, 4-2

Ker tolk banan pa zadetih tric ne bi blo vec, pa tut nasi ne bi mogl tok slabo metat vec

 

To ni res. In kvečjem našim se ni marsikaj poklopilo. Za ene stvari so krivi Francozi, za ene pa ne.

To da so pizdili do tehničnih smo sami krivi

To da nismo niti pol prostih zadel smo sami krivi

Pol pa že lahko mogoče diskutiramo kok so Francozi krivi za določene druge stvari. Ampak tole zgori je vredn 5 pik + v easy. In Luka je bil ofenzivno spet čist zgubljen kokr kol je car. Falil vse mogoče, dobu banan kok ene 3-4?

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 37 minutami:

Nisem gledal tekme z Ameriko, me pa mal preseneča da so Francozi prišli tako blizu. Danes bi rekel da bo bolj jebeno, če ne bo dončič individualno potegnil, ker avstralska ekipa se mi zdi da bolj igra kot ekipa, imajo več identitete in so bolj nevarni od francozov. Mogoče ma Dončič več šans da nardi presežek though. 

 

To je zato ker nisi gledal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...