Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 6 minutami:

Na kurac mi greš/greste folk, ki v lajfu ni naredil ama nič, kar zahteva trud, ki je vložil v nekaj čas, švic, trmo, fokus, pizda jaz v eno bolognese vložim več napora ko pol tega foruma in slovenskih internet komentatrjev v svoj šiht, a vas nič ne ustavi pametovat o vsem in polagat račune nekemu jebenemu Dončiću, kaj bi mogu in kako je vas in vašo rit razočarl. Pač GTFO.

dej idi moralizirat k meši al nekaj

Povezava do prispevka

Tok ko so ti modeli dons razočarani nad sabo in kakšno čustveno luknjo imajo zdaj, kako težko se bojo pobiral ne more bit razočaran noben model na rtvslo streamu. Večino svojga lajfa so podredil samo basketu, večina nima nobenga plana b razen trenirat ŠKL ekipo pri 40, en WoreH v ekipi bi bil dost za potegnt vse dol z mentaliteto in začet kazat s prstom pa so zgrizl do pike zaostanka, še eno pomembno tekmo majo pred sabo in zdaj kle se folk čoha po jajcih na kavču in "razočaran, sramota, podpovrečno". Peki eni.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 minuto:

Tok ko so ti modeli dons razočarani nad sabo in kakšno čustveno luknjo imajo zdaj, kako težko se bojo pobiral ne more bit razočaran noben model na rtvslo streamu. Večino svojga lajfa so podredil samo basketu, večina nima nobenga plana b razen trenirat ŠKL ekipo pri 40, en WoreH v ekipi bi bil dost za potegnt vse dol z mentaliteto in začet kazat s prstom pa so zgrizl do pike zaostanka, še eno pomembno tekmo majo pred sabo in zdaj kle se folk čoha po jajcih na kavču in "razočaran, sramota, podpovrečno". Peki eni.

 

Al troli al pa bolniki nimes kej. 

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 11 minutami:

kaj je s temi ad hominemi človek. ni normalno da je igral od rojstva za mnogo starejše selekcije, kar ti pove da je rojen za presežek. tako da je normalno. z dragičem smo na istem tako da očitno je normalno da smo v vrhu basketa, zakaj ne? basket je kao zajeban šport? v nba stojijo, ko gledam doncic hajlajte se folk sprehaja ubistvu. 

Ful so Clippersi stali na mestu in se sprehajali, ko jim je model cepal 30+ tock na tekmo. Ampak ja, najlazje je na kavcu smodit bakle pa biti pameten.

 

@hawa meyta: Se strinjam, da bi bilo ful lazje, ce Luki ne bi bilo treba biti celo tekmo primary ball handler. Ampak... Kdo pa je ta igralec pri nas, ki bi lahko suvereno prenasal zogo in zacenjal napade? Prle je veliko boljsi off ball, Blazic je na tem turnirju na zalost malo izven forme, Rupnik za taksne tekme pac zal ni... Isti problem je kot v Dallasu, ko pac tudi ne bi glih zaupal, da mi THJ zacenja napade.

Povezava do prispevka

Za midrange šut pa je isto. To zna bit zelo efektiven šut, kar smo lahko videli skozi cele NBA playoffe (CP3, Booker, Middleton), samo spet, kdo si ga je pri nas razen Luke, ki je letos v NBA bil ful dober iz midranga, sposoben skreirat sam in ga metat 45-50%?

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Pravkar:

 

tole je celo nekdo od naših izjavil po tekmi (Blažič?), tako da se očitno tudi sami zavedajo.

 

ampak tako pač je. dlje kot prideš na turnirju, bolj si utrujen, bolj se pozna dolžina klopi (in nje manjko), kakovost tekmecev raste, potrebuje se več rutine in suverenosti (ki pa je minorna v primerjavi s Francozi), ipd.

 

kar je, je, bili smo blizu. upam, da se jim prikaže Marija v tekmi za tretje mesto, ker tista medalja bo zame čist iste barve, kot bi bila srebrna. :)

 

 

ah. :)

 

še enkrat; OK, to je trend, ampak ti moraš igro prilagodit igralcem v ekipi.

 

če imaš v ekipi v povprečju praktično vse igralce manjše od nasprotnika in ti naproti njim eklatantno primanjkuje atletskih sposobnosti, se enostavno ne moreš 60% časa zanašat na met z razdalje, pa šta bude, bude.

 

to se gredo lahko v NBAju, kjer imaš random zumbe s fedri v riti,.ne pa s temi belčki slovenčki.

 

že tako ali tako mi ni jasno, kako smo skok izgubili za manj kot 10.

 

 

ne vem, no. moje mnenje je pač takšno, da je tu LD predizpozicijsko limitiran in tudi če jutri začne delat s Timom Groverjem, se njegova pripravljenost ne bo povečala za - ne vem - 30%.

 

ima mnoge druge kvalitete, tukaj pa pač nikoli ne bo briljanten.

 

tudi ne razumem, zakaj mora čisto. jebeno. vsakič. on vodit žogo čez igrišče, da se še tam brez veze utruja. vsaj te malenkosti bi mu res lahko olajšali, no.

mislim tole pa so bučke. model je preveč in se pazi premalo. 

 

10% pripravljenost je huge. zakaj bi moral povečat za 30%? malo spominja na ronaldinhoa

 

odigral pa so najslabšo tekmo ker so igrali proti prvemu resnemu nasprotniku. 

uredilo bitje Fulltacticalgear
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 43 minutami:

Tok ko so ti modeli dons razočarani nad sabo in kakšno čustveno luknjo imajo zdaj, kako težko se bojo pobiral ne more bit razočaran noben model na rtvslo streamu. Večino svojga lajfa so podredil samo basketu, večina nima nobenga plana b razen trenirat ŠKL ekipo pri 40, en WoreH v ekipi bi bil dost za potegnt vse dol z mentaliteto in začet kazat s prstom pa so zgrizl do pike zaostanka, še eno pomembno tekmo majo pred sabo in zdaj kle se folk čoha po jajcih na kavču in "razočaran, sramota, podpovrečno". Peki eni.

:avadodo:

vsakemu svoje. jaz teh evidentno nisem pisal, me je šokiral odziv. po koncu tekme sem razmišljal le o tem da upam da bo sploh kdo omenil kako globoko je padel Ikar Dončič. presenečenje, kako veliko MMCja in plačnikov RTVja kot sem sam je negativno odreagiralo. bil je njegov čas. luka bo čez 4 leta star tolk ko sm js bil 2 leti nazaj in ne bo na ravni mene čez 10 let. športno

  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
dandzo reče pred 53 minutami:

Se strinjam, da bi bilo ful lazje, ce Luki ne bi bilo treba biti celo tekmo primary ball handler.

 

saj se strinjam z vsem kar si napisal v obeh postih, ampak na postavljeno obrambo bi lahko začeli pri čisto golih malenkostih,- kot je recimo zgolj prenos žoge čez igrišče. ne da se tipa kuri tudi pri tako obscenih malenkostih. :D

 

Fulltacticalgear reče pred 29 minutami:

mislim tole pa so bučke. model je preveč in se pazi premalo. 

 

10% pripravljenost je huge. zakaj bi moral povečat za 30%? malo spominja na ronaldinhoa

 

odigral pa so najslabšo tekmo ker so igrali proti prvemu resnemu nasprotniku. 

 

to, da zbaše vase vse kar vidi, itak ni nobena skrivnost. to, da je genetsko nagnjen k debelosti, tudi ne (poglej fotra).

 

ne vem. po dosedaj videnem, stojim za svojimi besedami. v Realu je delal z enimi najboljših trenerjev v Evropi, v Dallasu je verjetno dosti podobno. v tem segmentu je bil nekak vedno limitiran. in to v prime letih. kvečjemu bo šla ta krivulja navzdol. :D

 

prej ko bo sam dojel, da ne zmore vsega počet 40 minut, lažje bo. temu primerno bo prilagodil igro sam, ali pa bodo prilagodili igro okrog njega trenerji. ugibam.

 

ampak glede na to, da te scene gledam že 25 let+ dvomim, da se motim. :D

 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 13 minutami:

:avadodo:

vsakemu svoje. jaz teh evidentno nisem pisal, me je šokiral odziv. po koncu tekme sem razmišljal le o tem da upam da bo sploh kdo omenil kako globoko je padel Ikar Dončič. presenečenje, kako veliko MMCja in plačnikov RTVja kot sem sam je negativno odreagiralo. bil je njegov čas. luka bo čez 4 leta star tolk ko sm js bil 2 leti nazaj in ne bo na ravni mene čez 10 let. športno

 

Ko ti drogice toliko skurijo mozgane da si sam pri sebi mislis da si na ravni tega:

 

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Nihce tudi ni omenil Tobeyja v obrambi. Velik del razloga, da sta se De Colo in Fournier razigrala je bil tud ta, da ko sta Blazic/Prepelic fasala blok od Goberta sta potem Francoza imela eno uro casa za sut, ker je Tobey stal pod obrocem in seveda taka suterja tega ne bosta zgresila. Sem ze mislil, da je Brook Lopez dobil slovensko drzavljanstvo. Saj mogoce je bil to del takticnega plana nasih trenerjev, ampak tukaj smo razigrali dva strelca.

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 1 uro:

luka bo čez 4 leta star tolk ko sm js bil 2 leti nazaj in ne bo na ravni mene čez 10 let. športno

 
bwuahahahahahahahaha

 

pejt na sprehod se rekreirat za zdravje, ker za kaj drugega nisi, ce so ti 3kg kvihte problem na “sportni” poti

 

ti vegani, drugo vesolje drugih blodenj

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

Tok ko so ti modeli dons razočarani nad sabo in kakšno čustveno luknjo imajo zdaj, kako težko se bojo pobiral ne more bit razočaran noben model na rtvslo streamu. Večino svojga lajfa so podredil samo basketu, večina nima nobenga plana b razen trenirat ŠKL ekipo pri 40, en WoreH v ekipi bi bil dost za potegnt vse dol z mentaliteto in začet kazat s prstom pa so zgrizl do pike zaostanka, še eno pomembno tekmo majo pred sabo in zdaj kle se folk čoha po jajcih na kavču in "razočaran, sramota, podpovrečno". Peki eni.

 

5cm smo bili oddaljeni od tega, da bi bil donke generalno praisan, da je genij ker ni forsiral meta / prodora na goberta. enako kot je bil giannis oddaljen dve številki durantove superge od tega, da bi bil še vedno tretiran kot luzer, čigar igra ne funkcionira v plejofih.

 

retardirano, ampak tako deluje narative pri zvezdnikih. :D

Povezava do prispevka
opflipo reče pred 11 urami:

 
bwuahahahahahahahaha

 

pejt na sprehod se rekreirat za zdravje, ker za kaj drugega nisi, ce so ti 3kg kvihte problem na “sportni” poti

 

ti vegani, drugo vesolje drugih blodenj

 

 

Lmao, ravno to sem razmisljal, tip je rahiticen, malnourished vegan, ki desetletje ze dnevno uziva vecje kolicine trave 😄 ampak ja, definitivno je v boljsi formi kot doncic, saj biceps curla s 3kg  l m a o 😂😂

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

 

Lmao, ravno to sem razmisljal, tip je rahiticen, malnourished vegan, ki desetletje ze dnevno uziva vecje kolicine trave 😄 ampak ja, definitivno je v boljsi formi kot doncic, saj biceps curla s 3kg  l m a o 😂😂

 


zakaj pa ne, sej zoga je tezka dobre pol kile 😁😁. mal sem v afektu pisal, ne verjamem, da ima to veze z vegani per se (press x to doubt). sam tle gre pa res z roko v roki iz superiorne diete v superiorne sportne atribute LoooL 😂😭😂

 


tud sam sem bil presenečen, da luka ni imel zaključne zoge, hkrati tudi ne vidim smisla v tem, da bi na silo rinil v prodor ali met iz razdalje medtem ko sta na njem dva igralca (debatable). kritična analiza je že kul, je zazeljena, ker ta ne bo razvrednotila dosezenega uspeha. nekaj povsem drugega pa je opletanje levo desno s kauč argumenti brez repa in glave. z moje strani poklon in upam, da poberejo še bron. 

 

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

 

Lmao, ravno to sem razmisljal, tip je rahiticen, malnourished vegan, ki desetletje ze dnevno uziva vecje kolicine trave 😄 ampak ja, definitivno je v boljsi formi kot doncic, saj biceps curla s 3kg  l m a o 😂😂

 

nažalost sm tudi js genetski produkt profesionalnega športnika in visoke manekenke, tako si iz tega vidika drznem veliko pametovat. slike mojga fotra so še zdej v areni zlatorog. ko je bila 100ta obletnica kluba CPL, neki v tem smislu, so postavili v sredini mesta Celje razstavo in na največji in uvodni sliki je bil izoliran portret mojga fotra. ko so v jugoslaviji delali prvi slovenskobesedni priročnik za igro rokometa so mojega fotra uporabili za model vseh slikovnih uprizoritev. imel je najboljšo formo in bil skavtiran kot top evropski pivot. ko si pri 13ih meter 90 enako kot je luka igral pri 13ih s 16-17-18 letniki imaš specifično življenje in si presežnik. ampak si povsem normalen in iz tega vidika svarim da se rapidno začne pri sredini dvajsetih jeba za telo za presežnike. luka po mojem mnenju nima opcije da preživi to kar sm js dal skoz in zdej haram kot vegan. on bo na poliki, kakšen bo pri sredini 30ih je naravnost strašljivo. jaz in lebron bova pri 40ih še vedno uničevala športno.

  • Račka +1 2
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Model, glede na tvojo izbiro utezi pri biceps curlih, si ti dobesedno po fizicni pripravljenosti na stopnji ~10 letnih deklic. Pa to ni nobeno zaljenje, ampak kruta realnost. Genetika gor ali dol, zalostno je kvecjem to, da ne samo da telesno propadas pri ~28? letih, ampak tudi mozgansko, saj drugace ne bi blodil in se primerjal z elitnimi sportniki in freaks of nature

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

oprosti obema da ko pridem na kerokol igrišče 2x 3x na tedn metat na koš pa razigravat se tamali derejo lebron, lakers, 100 miljonov, kobe bryant, luka. potem se prižgem in trofim 10 zaporednih mid rejnđerjev in tric pa začnejo še stari fudbalerji dol padat kak je to možno. men ni panike če se igra, js lahk vskočim v igro tud da lukata menjam v tem trenutku. vaš problem če vrjamete sam to kar vidite

  • Račka +1 2
  • Trol 6
  • Solzice 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

kaj mislite kako bo šlo jutri? Malo me je strah, da jim ne bo uspelo v glavi pošlihtat zadev do tekme. Upam, da jih tak poraz napali in bodo jezo ter gnev stresli nad Avstralci, ne pa ravno obratno.  Avstralci so itak že od konca 3. četrtine z Američani rekli FAK IT in se osredotočili na jutrišnjo tekmo, tako da bodo IMO dobro pripravljeni.

Povezava do prispevka

Ma mene psihološko več ne skrbi, ostaja pa dejstvo da je Avstralija izredno močna reprezentanca, tudi njih najbolj krasi isto kot naše, torej timski duh in povezanost. Tole je zame totalno 50/50, priznam da sem bil bolj prepričan v zmago nad Francijo. Glavno kar si ne bodo smeli privoščiti je da bi pustili trening trice Pattyu in Inglesu, to jih je včeraj najbolj teplo, saj sta Fournier in Nando res prevečkrat ostala sama. Pa skok ne bi smel biti problem, sploh zdaj ko ni Baynesa. 

Povezava do prispevka
Vincent reče pred 6 urami:

kaj mislite kako bo šlo jutri?

 

Seth reče pred 6 urami:

res prevečkrat ostala sama.

 

kar pravi Seth; obramba s tekme proti Španiji (bo težko, ker bodo vsi dihali na škrge) in dober napadalni skok sta ključna za jutrišnjo zmago. če popravijo še met, bo pa že prelepo. pa jutri bo raketa bolj prazna, kar tudi ni za pozabit.

 

in če sem prav razumel Sekulića, bodo nekatere stvari za jutri tudi spremenili...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...