Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 4 urami:

tweener je troll drugače lol

faaak no, jst pa že 2 metra dru pokuru pred bajto, k smo dal odojka ven....ne mi to delat no...

 

aja če v veli hiši ps5 se ne dobi, se pr Damjanu za 700 batu tkoj dobi...racun na sp doo, tujina, kar se da!

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 4 urami:

Ja, tiste slike se spomnim, ampak ne govorim o tistem. Govorim o tem, da si danes kao naročil 18 komadov.

lahk ti sfotošopam in? čakam 30 konzol na kupu pa da se še jst gor poknem, pa ti eno sliko pošljem k sedim na 33 kosih na en x...brezveze neke racune slikat...zaloga model!

 

Galko reče pred 4 urami:

 

Ma ja jst nisem prov uno alfa samec s 120 kg in 30 cm komadom v hlačah da bi se mi spodobil PS5 na day 1 kupljen na bitcoine / ledvica / drogo :) Jaz sem ga kupil precej neklimatično šele avgusta letos in še to v Mercator Tehniki, pa še prodajalec je bil plešast in z očali :(

ti si legenda sm da veš!!! Zmer te rad pohvalim!

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 2 minutama:

 

Evo, še dokazni material. Da te ne vidim več širit lažnih novic po forumu o meni. 

playgame.PNG

ah to ni še nič, neka kriva info, da si v narekovaju smotan, sprejmi  mojo trpko ničvredno aroganco kaj hudiča sm vse? pa dejva polahko, najprej sm cigan, pa sem na hrubu pdo hrubu doma, pa sm šnopc pijem, pa vino, pa trte sadim, pa Murko je moj frend, pa ne znam pisat, kar drži, k sm len k ffuks, pa da igram igrce ob 13h, kar spet drzi, pa da , sm tuk požresen da delam vse nedleje že 7let, pa ja in drogo rpodajam, in govna, pa sm bedak, pa sm kmet, ...uff pomoje so zihr zame še nov slovar, teh lepih besed nardil, sm na koncu pa ....k vedno tku me boli joko, da grem na baklavo, pa se tku smejem, k najbolj prime njim skuna, jih vidm kaku so živcni, ...mah ukvarjam se z folkom od svojga 12, 13leta sm visu že na pošti, pa pošiljal pakete, tku da to mene čist u podn rajca, prou rad imam tako debilno reklamo...vsaj folk na koncu vidi, kdo pije kdo plača, IN točno vse reči kar se dogajajo zadnje 5let, jih mečem na formum, in s tem sm zelo ponosen, da marsikdo vidi, bere poslovanje naše male deželice in vele mojstrov in ostalega

 

 

mi je pa vcer od vele dobavitelja pršla info, da kr neki konzol se šiba dalje od ovoznikov, in zato pravijo d animajo nobene zaloge, sm al itak ptički čvkajo in racuni, da ne gre skup, sm tko bom reku, eni pač delajo lahk vse, eni pa sm pišemo in pišemo....

Povezava do prispevka

odvisno kaj prodajas, kako prodajas in komu prodajas. 

Play reče pred 24 minutami:

99% folka je ki dila na črno, ti pa kr povem, v slo ni plča trgovca prodajalca 3k, je pa 1k, ps5 pa 300e v zep v 10min prodaš 10kosu, je pa plača?

 

 

 

odvisno kaj prodajas, kdo je cilnja publika pa predvsem kako prodajas. 

 

Ce bi ti npr prodajal zelenjavo na trznici bi mel cene 30% visje k ostali, dobavitelj bi pa bil lidil. Ostale branjevke bi obtozeval da goljufajo ker jim zaloga raste dobesedno iz zemlje vn, med tem ko se rabis ti pogajat z 30 dobavitelji.

Pac to da mas ti 1k place je sam znak da si slaba branjevka. Mogoce mors preusmerit svoje trgovsko znanje v prodajo cesa drugega. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Potrjeno Big Bang, Harvey Norman in Igabiba. Ob izidu nas je ogromno dobilo s prednaročilom. Vključno s tabo, teoretik zarot lol.

poštevanka mudel, dobim 10kosu po 499e, pa imam še 20 frendu k stisnemo dalje 100kosu po 800e...pa dej no...pa kakšen dokaz ti rabiš, d aboš en dan vrjel, da se plačka tebe, mene, ne vem koga še...

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 minuto:

odvisno kaj prodajas, kako prodajas in komu prodajas. 

 

odvisno kaj prodajas, kdo je cilnja publika pa predvsem kako prodajas. 

 

Ce bi ti npr prodajal zelenjavo na trznici bi mel cene 30% visje k ostali, dobavitelj bi pa bil lidil. Ostale branjevke bi obtozeval da goljufajo ker jim zaloga raste dobesedno iz zemlje vn, med tem ko se rabis ti pogajat z 30 dobavitelji.

Pac to da mas ti 1k place je sam znak da si slaba branjevka. Mogoce mors preusmerit svoje trgovsko znanje v prodajo cesa drugega. 

od kdaj pa je kumara najbolj svetovno prodajan artikel? za frenda vprašam k ga ful zanima?

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 minutama:

poštevanka mudel, dobim 10kosu po 499e, pa imam še 20 frendu k stisnemo dalje 100kosu po 800e...pa dej no...pa kakšen dokaz ti rabiš, d aboš en dan vrjel, da se plačka tebe, mene, ne vem koga še...

To so samo tvoje blodnje in natolcevanja. Kot vedno nimaš enega samega dokaza. Jaz ti lahko slikam račun od BigBanga. Kaj lahko ti? Nič. ABSOLUTNO NIČ.

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 minutama:

od kdaj pa je kumara najbolj svetovno prodajan artikel? za frenda vprašam k ga ful zanima?

 

https://www.prnewswire.com/news-releases/cucumber-and-gherkins-market-to-grow-by-usd-1-07-billion-during-2020-2024technavio-301315962.html

Cucumber And Gherkins Market to grow by USD 1.07 billion during 2020-

 

Pomoje je kumara svetovno zelo dobro prodajan artikel z zavidljivim trznim delezem. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Tudi Mimovrste...

 

Ti si spraševal kdo prodaja za 500€. In mi ti povemo, da vsi pošteni trgovci. Ne rabiš nekaj motat zdaj okrog drugih zadev. Preprosto vprašanje in preprost odgovor. Cel kup trgovin torej, ki poslujejo pošteno. To je to.

dane sob 12h si vidu same poštene ljudi....beri fb, če en nategne 300 folka v 1minuti? krsistus res!

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

 

Ne širit laži, ni lepo. Ti lažeš tako akutno, da že 20 let uspeš sam sebe prepalamuditi.

akutno? laž...cel svet je že 50let laž..sm zavedamo se ne, ....jst vsak dan poževitveno v žilo poknem, zato mi tuk idej,...

 

tomazek reče pred 3 urami:

Ga dobimo dovolj tu od tebe.

sej če tvoj lepo diši, kupil po kli plačam?

 

carek reče pred 3 urami:

A ni bilo rečeno, da se pajacu omeji postanje na PG blodnje temo? Zakaj se ukravjate z njim in mu pumpate "ego", dajete pozornost....

žal kot vedno, vsakemu odogovrim, k pravijo da me ne dobijo na tel, ne vem kje, ma na jokerju pa res vsem tkoj odgovorim, drgač pa ja imaš prav, kokretn ego imajo, pol litra ga je vsaj, ego? kva je to eko mleku al?

 

tomazek reče pred 4 urami:

Hahaha... ta račun, ti je naredil v photoshopu :D Sploh ni zaveden v davčni blagajni. No, navsezadnje se itak niti ne vidi ali je sploh to njegova prodajlna.

jst močno upam da bere kdo iz inšekcij, davkarije, odvetnikov, da se nabere mal soldu no....za lepe besede, pač ena beseda sm reku da je jokeraša koštala blizu 8k, pa 8k je oplemenitenih v ps5 konzolah, tku da z veseljem sprejemam subvencije...ne vem dkja se bo model oglasu, pomoje k sm en dan reku, še danes si lama vsak dan 15min prste kar je naredu, pa izvoli dalje...pač eni to uzivajo k delajo...ni net za vsakega jst pravim...

 

dost bo ura je 13h, pejmo mal igrat....

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...